"Системата минус 60" - тема №26

  • 32 005
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 99
Палавник на месеца писла съм на janeta*, вероятно щом прочете ЛС, ще го добави - за сега от моя подпис най-лесно става влизането в новата таблица.  Peace

Готово Peace
Точно сега прочетох ЛС и едва го редактирах и ке заключи поста за редакция. Ако има още нещо за добавяне ще помоля модератора за помощ Peace

# 46
  • Мнения: X
Добро утро, момичета! Аз седнах да превеждам таблиците наново, защото тези в руския форум, които показат, малко се различават като информация от това в нашата тема, по-сбити са.

Ето едната таблица:

В ГОЛЯМ РАЗМЕР: https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

И в МАЛЪК:





Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 15:46 от Анонимен

# 47
  • София
  • Мнения: 1 731
Офф, аз отдавна не съм се разписвала, ама като ви гледам как слабете, направо ме е срам. Аз замръзнак на 85 кг и толкова. (това е минус 3 кг за 5 седмици).
Често се случва да наруша часа за вечеря, може от това да е. Много ми се яде и сладко, въобще - никаква дисциплина.
Утре палим към морето, надявам се да нямам покачване поне. Хубавото е, че храната е осигурена и е по час (не е ол инклузив), поне няма да хвърлям усилия в планиране кога точно да ям.

Макар че не е много за казване, ето вчерашното ми меню:
Закуска - сандви, 5-6 шоколадови бонбона
Обяд - спагети с доматен сос, кашкавал, царевица, 3-4 маслини
Вечеря - печено пиле със салата, сладко, алкохол, около 20:00 часа

Чудесна идея е това с таблиците, разпечатваш си го и си го гледаш когато ти потрябва. Като пищов Simple Smile


P.S. kat01, моето мнение е да не си губиш времето с Дюкан. Но ти предлагам да си помислиш кое ти се струва най-добре за самата теб - вслушай се в себе си. Ако ти се спазва Дюкан, спазвай го, ако имаш съмнения - заповядай при нас.

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 09:46 от Узи

# 48
  • Мнения: 5
Добро утро на всички,
timide, Kally May, благодаря ви за отговорите. Аз вече психически се настроих за смяна на режима, но ме притеснява факта, че смъкнатите до сега 2,5 кг ще се възстановят светкавично, ако не и отгоре, ако сега направя смяната. Чудя се дали да не изкарам 4-те фази на Дюкан в рамките на месец, след което да продължа на Минус 60... незнам какво да направя.

# 49
  • Мнения: 95


Добър ден!
Как сте днес?
Аз съм доволна, че задържам цифрата за сега! Дано да нямам повече игри на нервички!  Mr. Green

Нямам какво да пиша за сега, оставям ви с пожелания за системен и хубав ден!

П.П. кат01 - Прецени сама, със Системата се сваля бавно, но изключително здравословно. И аз като повечето тук имам гаден опит от Дюкан, но всеки сам избира режима си. Помисли и за друго, обаче, ако изкараш 4 фази на Дюкан за месец, това не е Дюкан... А пък и свалените бързо кг се връщат лесно... Успех в решението!  Hug Тук винаги си добре дошла!

# 50
  • Мнения: 0
   Здравейте, момичета! Как сте? Аз се чувствам много добре. Вчера си бях напълно системна. Много се гордея , това ми е първия напълно системен ден от началото/днес 7-ми ден/.Утре сутринта ще се притегля и ще ви пиша резултата.Сигурна съм, че ще е минус - снощи влязох в дънки, които ми бяха възтеснички Hug
Приятен ден на всички!

# 51
  • Мнения: 6 443
Хайде и аз тук и минус 1 кг.
Общо за -13 и тези дни правя 4 месеца на Системата.

За вчера:
О: Пил.Пържола и салатка
В: Ябълки и кисело мляко

За днес:
3: 2 тоста и едно рулце
О:Май пак пържолка със салатка
В:Риба на скара

# 52
  • Мнения: 0
kat01, аз съм може би най-новата във форума, затова за много свалени кг. не мога да говоря.
Но сигурно си прочела резултатите на др.момичета, аз поне бях много впечетлена. На Дюкан не съм се подлагала , но на други да - житна и т.н., всичките много изнервящи и накрая пак + .
Мога да споделя, че с този режим се свиква бързо, вечер е по-трудно, но няма как.За мен специално досега беше едно безразборно ядене, тъпчене, гладуване и т.н., а този режим си едно здравословно хранене.
  И най-вече, подкрепата на другите момичета, съветите  са  много важни, за което съм им много благодарна. newsm51
  Решението от кога да започнеш режима си е твое, но мисля че ако спазваш часовете на хранене и ограниш храната , нормално/не знам досега как си се хранела и  колко кг. имаш за сваляне/ няма да си върнеш кг. и малко по малко ще отслабваш.

# 53
  • Мнения: 75
 Добро утро и от мен.  Въпреки че си мислих този път да не се тегля всеки ден, не се сдържах и ще си остане всяка сутрин на гладно и след WC. След като вчера и днес все се тегля с кило надолу реших да отбележа в линийката...да ми действа стимулиращо, пък дано да си остане минус. При мен един от големите проблеми с ранната вечеря е, че мъжът ми се прибира след 19 , някой път и след 20:30 и ми се муси като не му правя компания за вечеря. Не обича да яде сам Confused. Та не винаги но често сядам с него само за компания...но се случва да посегна към това онова Embarassed. Вчера например не се сдържах и хапнах две лъжички варено жито със захар. Но все пак за никъде не бързам. Знам че макар и с прегрешенията да е по-бавен ефекта, все пак го има , за това продължавам смело напред. Все пак не толерирам късното ядене и ще се старая за напред да се преборя с проблема по един или друг начин.
  Хубав и минусов ден!

# 54
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен системки Simple Smile

Първо да Ви почерпя, че остарях оня ден . Бях възможно най-режимна и направих почерпката през деня за обяд, вместо редовните вечерно нощни пиршества, като го направих едно стабилно ядене за деня с първо, второ и торта за десерт, но приключих в 16часа и това беше. Вчера бях системна и нямам +, но няма и -. Мерси за новата тема и за синтезираната таблица. Свалих си я и нея Simple Smile Златни сте направо. Приятен ден от мен  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 413
Shishimoncho Честито на патерица тогава  newsm67. Няма да те питам на колко ставаш, нали системата подмладява значи си -1 година а не +1  Joy Браво на теб че си устояла и след 16 часа не си се изкушила с нищо.
АЗ съм много доволна тъй като днес влязох в едни летни панталони които ми ставаха година преди да забременея. Даже сега са ми малко по-свободни от тогава Party

Браво момичета за таблиците. Супер е така - принтираш и лепиш на хладилника, преди хапване поглеждаш Wink. Много удобно наистина.

# 56
  • Мнения: 5
Къдравото, благодаря ти, все още не ме е срам да кажа на колко станах - на 26, по твоите сметки още съм си на 25, нали така Simple Smile Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 413
Shishimoncho  thumbsup

Сега се сетих да питам нещо. Маслини за вечря дали може. Те са плод мисля, но ако се окажат зеленчук значи може нали  tooth Joy

# 58
  • Мнения: X
Момичета, ето и втората таблица:

Голям формат за четене: https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

И малък формат, ако ще се вмъква в следващата тема:



Shishimoncho, да си жива и здрава!  Hug  newsm59
И да постигнеш всичко запланувано!!!

# 59
  • Мнения: 8
Здравейте момичета Mr. Green!

Жасмин, явно си решила да ги направиш и ти. Трябваше да кажеш да не си играя и аз  Wink.

kydravoto, хехех за вечеря не може маслини, но ако решиш да се прежалиш хапвай си ги за обяд. Аз си слагах в салатата по някоя маслинка, но други момичета избягват. Може да си направиш асоциация (МАСЛ)ина - - - - зехтин  Laughing.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт