"Системата минус 60" - тема №26

  • 32 017
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 881
Elileni М.. твърде малко ЛС... позволява да се съхраняват (защото имах само 10 оставени в получени и още толкова в изпратени?!?) и никъде не ми съобщи, че ми е изпълнена квотата...  Confused

Браво на вас момичета!
Simple SmileНаправих малки корекции и разреших достъпа, но забраних редакция …  с менютата - ТУК

# 31
  • Мнения: 75
  Здравейте, да се запиша. Благодаря за новата тема!Много минуси и постигнати цели да ни донесе!
    smile3501 за таблиците. Благодарности на тези, които се потрудиха за тях.  smile3525Аз бих могла също да помогна с превод. Ако има нещо съм насреща.

# 32
  • Мнения: 0
Благодаря за таблицата момичета. Така е много по-добре и по-достъпно. Приятна вечер от мен и много минуси.
  bouquet

О-О-О-О-О-О-О-О-О, поне десет пъти ще ви посетя и ще ви прочета докато си легна, Hug, но сега малко да се потрудя и в къщи.

# 33
  • Мнения: 8
Лебед, наистина много неприятно с толкова малко памет, ама колкото толкова. Добре, че ограничи достъпа за редакция към таблиците, че лесно могат иначе да се затрият.

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Здравейте.
Нека новата тема донесе много минуси на всички ни.  Hug
Да се похваля и аз със следващия килограм в архива  Laughing. Ще сменям лентичка следващите дни, като затвърдя резултата.
Теглих се преди вечеря и видях 2 кг. плюс от сутринта. Не е възможно това  Shocked. Имам проблем с WC-то, дано да е от това.
Отчета ми за днес.
з: пица с кисело мляко, няколко фавлички
о: шопска салата и кюфтета на скара, 1 малка нектарина /сега видях, че я няма в разрешените за обяд/
в: ябълка и кисело мляко

Хубава вечер   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 2 009
 здравейте сладурки:)
днес уйасен ден за моят режим-незнам какво ми стана -вероятно ми падна кръвното, защото си пропуснах сутрешното кафе- на обяд ми беше толкова зле, че едвам успях д ахапна едно кюфренце и парче краставичка
закуската ми беше баничка с плодово мляко, а вечерята беше преди 6:00, но беше по-обилна от обяда-пак кюфтета на скара, малко диня и лентичка кашкавал.
искам определено да заложа на най-леката възможна вечеря, така аз се чувствам по-добре:)
и мерси за новата тема , нека е успешна и минусова за всички:)))))
приятна и спокойна вечер:)

# 36
  • София
  • Мнения: 4 907
Днес менюто ми:
З: сандвич с кашкавал Light, кафе (10:30ч.)
О: шопска салата и варени яйца (14:30ч.)
В: нямаше - толкова ме засити обяда, че още не усещам никакъв глад

Благодаря на момичетата, които се потрудиха за таблиците   bouquet !
Много полезно наистина.

# 37
  • Мнения: 85
Момичета благодаря за таблиците   bouquet страхотни сте  Heart Eyes

Аз също продължавам със системата , но не се меря всеки ден .
З  Овесени ядки със сушени плодове и ядки + кафе с мляко
О. Паста с  доматен сос
В. Пъпеш + айрян

# 38
  • Мнения: 131
Здравейте!
Благодаря за новата тема и за табличките!Така правилата изглеждат по-добре и по-систематизирани!  Hug
Оффф,днеска се скапах от работа ...  Tired нямам търпение да си легна!
Меню:
З- 1 голям банан  Mr. Green и доста череши
О- пангасиус, 1 домат и 1 сурова зелена чушка + 1 шоколадова бисквита
Следобед към 14:30- 1 шепа череши
В- кисело мляко
Хубава вечер на всички!  Hug

# 39
  • Мнения: 16
Добър вечер,системки.Благодаря за табличката ,която сте направили,всичко е систематизирано и достъпно Hug Hug HugИскам да ви кажа че системата ми харесва страшно много,чувствам се страхотно и вярвам че и при мен нещата ще си дойдат на мястото.Искам да ви благодаря че сте толкова положителни всички тук,че приемате новите момичета с отворени сърца и толкова много ни помагате. newsm20 newsm20 newsm20
Май се поотплеснах.менюто за днес ми беше:
З:овесени ядки с трици и сусам и кисело мляко 2%+1л.мед
:след около един час малко череши
О:варен кафяв ориз с подправки,салата от домати и краставица
В:домат ,половин краставица и една сурова пиперка напълнена с козе сирене
Пожелавам на всички много минуси и много усмивки

# 40
  • Мнения: 1
Благодаря за табличката!  Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 41
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 778
Добър вечер на всички и благодаря за новата тема!  Hug Да е все на минус!

Жасмин, благодаря ти за комплимантите за блога  Blush И за разясненията  Hug
Elileni, Лебед, благодаря за табличките със систематизирана информация!

Аз да се отчета след една седмица на системата - смъкнати 1,8 кг и по 2-3 см от обиколките. Много съм доволна, а и вие сте страхотна мотивация!  Hug

Менюто ми за два дни:
Вчера:
З - 2 парчета бриош, чаша портокалов сок, кафе с мляко, шепа череши
О - печено пуешко филе със спанак, ананас, кисело мляко
В - 3 сухара, сирене грюйер (кашкавалоподобно е), айрян (и две много несистемни парчета диня  Embarassed)

Днес:
З - филия с масло, чаша портокалов сок, кафе с мляко, 3 кайсии
О - супа мисо, купичка зелева салата, суши (бяхма на японски ресторант с колегите)
В - сравнително системно печено агнешко, в несистемния час 20 вечерта, след концерта за края на учебната година.

Лека нощ от мен!

# 42
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, искам да ви попитам следното - от 3 дни съм на ударния режим на Дюкан, но от вчера ви открих и чета. Мисля, че тази система ще ми подходжа много повече, защото не съм привърженик на месото, ама никак. Съмнявам се, че ще успея с нея. Въпросът ми е, дали мога да премина на Система минус 60, или вече е късно? Ще бъда много благодарна, ако някой знае нещо по въпроса!
Хубава вечер на всички!

# 43
  • Мнения: 75
 kat01 не съм от старите тук, но мога само да споделя опит. Преди време спазвах и аз режима на Дюкан - да смъкнах 8 кг за два месеца, след които трудно можех да погледна пилешко дълго време, бях се натровила с диетична кола и подсладители. След няколко месеца бях ги качила даже в плюс. Вярно не спазих последната фаза, което си е голям пропуск и никой не гарантира запазване на резултатите по този начин. Но системствайки за малко преди месец, смъкнах 3кг. За известно време преустанових, но не се тъпчех както преди и за месец успях да запазя резултата. Сега отново следвам системата и освен, че слабея, реално не съм ограничена от към храна. Да, не се яде след 18, ама пък до 12 можеш да си хапнеш всичко. Няма лесни неща! А и резултатите постигнати от момичетата системстващи по отдавна въобще не са за подценяване. Няма да изреждам,да не пропусна някого, като прочетеш назад темите, ще се убедиш.
 Никога не е късно да започнеш да полагаш грижи за себе си. Така че от мен добре дошла:)

P.S. само да добавя, че и спазвайки режима на Дюкан бях станала много лоша Twisted Evil...от липсата на сладко, което толкова много обичам Crazy Heart Eyes и сега мога спокойно да си позволя в определено време.

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 01:00 от timide

# 44
  • София
  • Мнения: 4 907
kat01, имам горчив опит с Дюкан. Най- се измачих от липсата на плодове  ooooh! . И в момента, в който спрях режима... и аз като timide  Sad . На Системата съм почти от месец - нищо не ми липсва като храна, не се лишавам от любими продукти и ми е лесно да я спазвам на работа.
Така че, според мен няма да сбъркаш - включвай се направо при нас, не е късно  Hug !

Щях още да пиша, но трябва да излизам вече.
Пожелавам на всички минусов ден   bouquet !
Черпя ви със закуската  Wink

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 05:59 от Kally May

Общи условия

Активация на акаунт