"Системата минус 60" - тема №26

  • 32 006
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Айде да ни е честита новата темичка   bouquet много минуси в нея.
Успех на вскички нови и стари системкииии  newsm10 newsm51 newsm44

# 16
  • Мнения: 0
Лебед, благодаря ти за съвета. Относно порциите за през деня са ми много добре , но явно трябва хапвам повече/системно/ , за да не се изкушавам вечер.Аз и тогава не съм много гладна, но като приготвям на моите   chef и все опитвам.Но и от това ще се отуча, като си представя как 6дни дни между храненията нищо не съм хапвала, само вода , а досега едни сладки на работа, тоз имал повод, друг без повод.
 Но откакто се вкючих при вас, разбрах, че това е моята диета или по-точно начин на хранене. То досега едно люшкане от диета на диета и то все драстични - 5-6дни и после още толкова килограма отгоре. Благодарна съм , че ви намерих.  HugГолям сте ми стимул   bouquet

# 17
  • Мнения: X
Момичета, рускините са си систематизирали в таблици правилата и продуктите за хренето по системата и предлагам да го направим и ние.
Вижте колко прегледно е всичко: http://forum.mirimanova.ru/index.php?showtopic=5219
Ако не можете да отворите линковете, ето качвам тук таблиците:


Общи правила за обяд и вечеря: http://img853.imageshack.us/img853/4786/50973760.jpg

Продукти за обяд: http://img808.imageshack.us/img808/4525/41469810.jpg

Варианти за вечеря: http://img843.imageshack.us/img843/7686/66656713.jpg

# 18
  • Мнения: 277
благодаря за темата
аз съм в застой, но искам да ви следя, за да не се отказвам съвсем

# 19
  • Варна
  • Мнения: 141
Благодаря за темата!

Жасмин, предложението е добро! Ако трябва помощ в превода - насреща съм.

# 20
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Лебед Благодаря за похвалата , от теб ми прозвуча като че златен медал получих  Hug
За таблицата добре, че я има в подписа ти, че иначе трябва да ровя назад , че не съм си я
запаметила страницата.
Жасмин Страхотни таблици, наистина е добре и ние да имаме.
кали 08 И от превода не се отказваме (че руският отдавна сме го учили).
 
Хайде лек ден момичета!
п.п. да ви се похваля , пристигнаха ролерите (кънки 2в1) на детето. Има да се радва довечера ....
чао
 Grinning

# 21
  • Мнения: 8
Здравейте системки  Mr. Green!

janeta*, благодаря за темичката   bouquet.

Жасмин, наистина е много хубаво направено. По принцип мога да помогна като систематизирам информацията (с Ексел), но само от данните, които са дадени на първа страничка, че макар да имам руска кръв, за срамотиите не разбирам всичко.. или някой ако се наеме да преведе..  Grinning

Ps.: Момичета, аз се заех с табличките. Ще ползвам първа страничка. После ще ги кача и ако имат нужда от корекции да ги оправим Simple Smile.

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 14:00 от Elileni

# 22
  • Мнения: X
О, ще помагам, разбира се! Elileni, ако можеш, направи таблиците, аз ще ги преведа и попълня. Но трябва да ги качим някъде, за да ги работим взаимно - както примерно Лебед направи с таблицата за отчета на килограмите. То и аз съм учила руски само в училище, но пък бях в руска паралелка и тогава (допреди 20 години) го знаех много добре. Сега, като не знам някоя дума и я търся в гугъл транслейт,  или гугъл имиджис.  Crazy

# 23
  • Мнения: 8
хихиихи и аз, първото нещо, за което се сетих беше Гугъл Транслейт  Laughing. Ами аз не знам къде да ги кача, ако искаш прати ми скайпа си на лични, (едната табличка е наполовин готова) като ги довърша да ти ги пратя да ги погледнеш  Grinning.

# 24
  • Мнения: X
Аз почнах също една - общи правила за обяд и общи правила за вечрея, но в Уърд, че нямам ексел - дай да ги направим и да видим какво има да се допълва и променя. А можем да ги качим като картинки после в imageshack примерно. Иначе, скайпът ми е pistoletcheto.  Hug Само дето не знам дали ще мога да отворя документ в ексел, за жалост.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Здравейте!!!
Благодаря за новата темичка!!!

Момичета, аз не съм много системна, защото "открих" сезона на дините!
 newsm53

Много обичам диня и никога не купувам от първите дини, които излизат на пазара,ами чакам да излязат хубавите, сладки дини... и като излязат - друго не мога да ям! Много обичам да ям диня за закуска, обяд  и вечеря!  Сега хладилника ми е пълен само с дини и сирене... Така че от системата ще запазя ранната вечеря, другото ще заместя с диня   newsm03
Или пък може закуската и вечерята ми да са от диня, а обяда да е нещо друго... тогава пак ще съм системна...
Сега започвам да ви чета, че сън в отпуска и скитам все някъде и нямам време много за компютъра, а не искам да изпускам...
P.S. Таблиците на рускините наистина са много полезни!
Хубав ден от мен!!!

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 15:17 от Ева Б.

# 26
  • France
  • Мнения: 165
Здравейте момичета!

Дано новата седмица да ни донесе много минуси.

Ето ми го менюто за вчера:
з: 2 кроасана с малко сладко от боровинки, 1 ред черен шоколад
о: сьомга със спаначено пюре (с малко сметана); сьомгата беше пържена на тиган без мазнина, не знам доколко е системно това
в: чак към 20 часа: едно  парче сирене с намалено съдържание на мазнини, малко кисело мляко + сок от ананас

В интерес на истината ми е трудно да вечерям преди 18 часа, свършвам работа в 17 ч 30, но няма никакъв вариант да ям в офиса. След това се мятам в колата и се прибирам чаk към 18 ч 30 у нас. Има ли други като мен? отразява ли се това на ефикасността на режима?
Ще се радвам ако някои се включи с мнение.

Ето днешното меню:
з: 2 кроасана с шоколад, 3 бисквити
о: (към 14 ч): сьомга със спаначено пюре (остатъка от вчера) + кисело мляко+ една малка купичка ягоди
в: обмислям сухари със сирене.

# 27
  • Мнения: 354
Добър ден в новата тема! Благодаря на Жани за труда.

Днес :

З- 1/2 мини руло с ягодов пълнеж, кафе, шоколадов бонбон
О- ориз с гъби и салата от краставица
В- печено пилешко филе

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 879
trolche,  и преди сме обсъждали това, че голяма част от работещите момичета не успяваме да спазим часа за вечеря.
Лично аз го удължавам до 19ч.
Няма как да спазим стриктно часа като сме на работа... Например аз нямам и възможност за много разнообразен обяд като съм на работа... Важното е да нагодиш Системата към твоето дневно "разписание" и да свикнеш с нея, докато ти стане начин на живот.

# 29
  • Мнения: 8
Момичета готова съм с таблиците, може да ги видите -

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhuuJ6diXmq … mp;hl=en_US#gid=0

Жасмин, ако има нужда от корекции, ти си на ход  Whistling.

Лебед, пощата ти е пълна на макс. Разчисти я, за да може да водиш лична кореспонденция Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт