Въпроси към Класически хомеопати 16

  • 62 969
  • 747
  •   1
Отговори
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Хайде скачайте   и в новата, 16-та тема! Hug

Внимание: Форумът е за обмяна на личен опит, свързан с хомеопатията и информацията в него не е предназначена да замени напътствия, назначено лечение или препоръки на медицинските или хомеопатични специалисти.   Simple Smile

Апелирам за толерантност и въздържане от квалификации. Peace


Преди да зададете въпроса си, моля ви информирайте се поне малко за хомеопатията тук:

ИНФОРМАТИВНО ЗА ХОМЕОПАТИЯТА  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0

 "Информативно за Хомеопатията", само четете за да се информирате, но моля ви не пишете там! Само тук.

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 17:06 от Boten Mary

# 1
  • Мнения: 3 869
  bouquet Връзката към "Информативно за хомеопатията" обаче не работи...
Може да сложи и връзка към предходната тема  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Защо две нови теми?

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107

 Може да си изберете темата. Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Аз избрах! Grinning

# 5
  • Мнения: 12
   bouquet И аз избрах тази тема.  Hug 

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 40 837

 Може да си изберете темата. Peace

Ееее,става прекалено вече!Избере тази/този или онзи/онази...
Моля модераторите да се намесят!Темата трябва да е една,както да сега! Naughty

Че и заглавието е променено...май на някой спора в старата тема му е харесал,а? Mr. Green

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 40 837
И какви са сега тия 2 теми...Кой на кого прави на пук и от там обърквате и нас... Whistling

# 8
  • Мнения: 12
tandonova79, При демокрацията има избор, толкова ли ти е трудно да си харесаш тема?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 40 837
Не,хич не ми е трудно,но някои хора се правят на велики,май...Що като е демокрация досега темата беше една,а??????????????????????????????

# 10
  • София
  • Мнения: 1 711
И аз съм тук  Peace

Дани Нетева, за съжаление когато в града ти няма класически хомеопат, това е решението... пътувате за интервюто и проследяването и се разбирате ако има нужда да правите консултации по скайп и по телефона.

niko11, а защо сте спряли хомеопатичното лечение? Разбирам, че сте излекували някакъв конкретен проблем, това е много хубаво, но явно с излекуването му нещата са преминали на друго ниво. Нали хомеопатията лекува целия човек, не само кашлицата му, бъбреците или друг орган. Спред мен трябва да си продължите, докато се установи т. нар. баланс и организма първо започне по-рядко да боледува, а когато е болен да може да се справя сам, без да е нужно да се побутва с хомеопатия. Поне аз така ги разбирам нещата и за това по-назад в предишната тема бях казала, че не смея да твърдя, че сме се излекували, защото се изисква време за това, а и не се лекува само астамта (както е в нашия случай), а и детето като цяло. Тепърва ще се сблъскваме с още много вируси, това е неизбежно и докато има нужда ще ползваме хомеопатията за патерица  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 708
Здравейте и от мен в новата тема!

# 12
  • Мнения: 1 107
Зравейте!
Винаги съм била с ниско кръвно, особено по време на бременността и след това. Баща ми ми донесе някакви хомеопатични капки Вивотон S. Прочетох листовката, знам за какво иде реч, но тъй като никога не съм се лекувала с хомеопатия, признавам си Blush , ми се ще видя вашите мнения.

Благодаря предварително  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 762
 И аз се записвам, благодаря за новата тема   bouquet

 Обадих се на хомеопатичката ни- каза да разредя конституционното ни лекарство в 5 чаши и да давам още 3 дни. Обясни ми, че това се прави с цел да накара Жизнената сила сама да се бори.

 Има ли някой изкарал онлайн курса за майки?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
hellche   ами след  "излекуването" на единия проблем трябваше да мине време
Просто незнам как да засила организма му ,сега е времето да хапва пресни плодове и зеленчуци,имаме си ги чисти,домашни,но той  не иска да яде,или хапва все малко,т.е. при него с храната не може да се засили имунитета му,защото не яде.
Мъжа ми напоследък все вика-дай му един АБ да изпие,че да убие вирусите в него Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт