Въпроси към Класически хомеопати 16

  • 62 994
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 029
 Hug

# 16
  • Мнения: 3 869
Ако на човек му е останало малто от лекарството, а трябва да го взима на често, може ли да се капват по няколко капки в чаша вода и да се пие от чашата за половин или 1 ден (като се пази от всичко, от което се пазят и лекарствата в шишенца) - примерно, ако е казано лекарството да се взима 3 пъти за този ден?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 40 876
hellche   ами след  "излекуването" на единия проблем трябваше да мине време
Просто незнам как да засила организма му ,сега е времето да хапва пресни плодове и зеленчуци,имаме си ги чисти,домашни,но той  не иска да яде,или хапва все малко,т.е. при него с храната не може да се засили имунитета му,защото не яде.
Мъжа ми напоследък все вика-дай му един АБ да изпие,че да убие вирусите в него Simple Smile

Що не пробваш с фрешове,ако не иска да ги яде така...прави ги на сок.Или да му дадеш рибено масло,полезно е,има го течно,та малко ще го засилиш...или има и "бабини" рецепти за злояди деца.Пробвай!
Или му давай пробиотик-нали имате чревни проблеми сега...
п.п.Извинявай,ама да ти е минавало през ум да го изследваш за глисти?

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 13:59 от tandonova79

# 18
  • Мнения: 6 443
И аз тук  Hug

# 19
  • Мнения: 1 107
Две теми за едно и също нещо newsm78 Както и да е...

Ще постна запитването си тук:
Зравейте!
Винаги съм била с ниско кръвно, особено по време на бременността и след това. Баща ми ми донесе някакви хомеопатични капки Вивотон S. Прочетох листовката, знам за какво иде реч, но тъй като никога не съм се лекувала с хомеопатия, признавам си Blush , ми се ще видя вашите мнения.

Благодаря предварително  bouquet

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 18:06 от Kosty

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
hellche   ами след  "излекуването" на единия проблем трябваше да мине време
Просто незнам как да засила организма му ,сега е времето да хапва пресни плодове и зеленчуци,имаме си ги чисти,домашни,но той  не иска да яде,или хапва все малко,т.е. при него с храната не може да се засили имунитета му,защото не яде.
Мъжа ми напоследък все вика-дай му един АБ да изпие,че да убие вирусите в него Simple Smile

Що не пробваш с фрешове,ако не иска да ги яде така...прави ги на сок.Или да му дадеш рибено масло,полезно е,има го течно,та малко ще го засилиш...или има и "бабини" рецепти за злояди деца.Пробвай!
Или му давай пробиотик-нали имате чревни проблеми сега...
п.п.Извинявай,ама да ти е минавало през ум да го изследваш за глисти?

2  пъти съм го изследвала-септември,и скоро-март месец,заради детската градина,нищо уж няма,ако лабораторията правилно показва(писанец) newsm78

# 21
  • Мнения: 2 674
Лягам си от нощна смяна и гледам нова тема с нов дизайн. Laughing

Информирайте модератор коя е активна. bowuu

# 22
  • Мнения: 2 643
Vazmojno li e priem na ho da predizvika spazym na sfinktera ili neshto koeto da dovede do NEPISHKKANE na bebe v prodyljenie na 5_6 chasa? Tova e saprovodeno s ogromna bolka.

# 23
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Ако на човек му е останало малто от лекарството, а трябва да го взима на често, може ли да се капват по няколко капки в чаша вода и да се пие от чашата за половин или 1 ден (като се пази от всичко, от което се пазят и лекарствата в шишенца) - примерно, ако е казано лекарството да се взима 3 пъти за този ден?

 Може, но с уговорката че хомеопатичните л-ва не се пият, а се разбърква с чиста лъжичка и се взема малко от чашата, около една трета и се слага и задържа под езика. Чашата стои на тъмно (или полутъмно) и покрита с книжна салфетка. Така може да изкара до 7 дни. После отново.  

# 24
  • Мнения: 3 495
Да се щракна и аз  bouquet (две теми и без друго никой няма да разреши, просто сте се разминали предполагам)

Нивея, ми не знам - има лекарства за такива работи, не знам какво сте пили, ама тази болка.... Thinking Лекарят какво каза?

Аз като правя чаша - си правя в пластмасова с капаче на винт, че и си я увивам и с домакинско алум.фолио за всеки случай Crazy Laughing

# 25
  • Мнения: 3 869
Много благодяр за разяснението за чашата!!   bouquet Честичко ни се случва да сме докарали лекарството до няколко милилитра, а да се налага няколко дни да се взима начесто...

# 26
  • Мнения: 2 674
Цитат
(две теми и без друго никой няма да разреши, просто сте се разминали предполагам)

Александър очевадно има проблеми със зрението и не е видял публикацията ми точно преди да публикува своята. Темите са с два часа разлика при пускането. Неочаквано и неразбираемо как обаче вече вижда, че вече има тема наречена "Въпроси към хомеопати-16" и решава да преименува темата на "Въпроси към Класически хомеопати", и съвем неочаквано и поставя номер 16, което би следвало логично да има такива предишни теми с номера 15, 14 и т.н.за да съществува  такъв пореден номер.

Александър, правото е на моята страна и модераторите не са слепи.

Сега ако някой друг ПОТРЕБИТЕЛ пусне трета тема,  да си направим ли експеримент коя тема ще остане? Laughing


Живей Joy Ама аз все пак ще попитам коя тема има право да остане и ще го пусна евентуален отговор тук.

Да започваме с въпросите към класическите хомеопти. Нали си ме познавате, аз никога нищо не знам и много питам докато ми се изясни.

# 27
  • Мнения: 2 674
А те междувременно изтрили темата, която аз съм пуснала.  Ах, че нещастие. Laughing

Следващият път Персона ще го помоля да  пусне тема. JoyТо и сега не е късно, де...

# 28
  • Мнения: 3 495
Да не издребняваме.
Освен това все пак е въпрос на елементарно уважение към Александър да му оставим правото да пуска темите, все пак инициативата е негова и от доста дълго време отговаря тук на въпроси всякакви, преди да се включат и другите хомеопати - Ниал, Найс и да ме прощават тези, които забравям...

# 29
  • Мнения: 2 674
И Найс ли е хомеопат?


Да не издребняваме. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Освен това все пак е въпрос на елементарно уважение към Александър да му оставим правото да пуска темите, все пак инициативата е негова и от доста дълго време отговаря тук на въпроси всякакви, преди да се включат и другите хомеопати - Ниал, Найс и да ме прощават тези, които забравям...

Общи условия

Активация на акаунт