Сядате ли с децата в заведения, където се пуши?

  • 2 530
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 383

Имаше два бебешки представителя - на месец и половина, и на два и половина.
Майките си кърмеха, ние другите си пушехме...не ми се видя странно.


Вергилия, бих ви разчекнала ако това се случеше в мое присъствие  Laughing


Ами аз затова отсъствах.

# 61
  • Мнения: 2 381
Tова не бих го направила.Аз самата избягвам залите за пушачи, а с детенце-категорично НЕ! Naughty

# 62
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
НЕ!Не мисля,че мястото на детето е в заведение или кафе задимено от цигарен дим. Naughty

# 63
  • София
  • Мнения: 1 844
Досега несъм я водила в такива заведения. Аз не пуша и мъжо откакто съм забременяла пуши само на терата - зиме, лете. Гостите също пушат на терата, на който не му изнася, да не идва. Няма да си тровя детето, поне докато само не реши да го прави. Засега съм решила така, като поотрасне малко ще видим.
И аз така правя.Единственото място където я водя и се пуши е замъка в София ленд. Живеем наблизо и когато е кално или вали ходим там, но събота и неделя е доста задимено и много се дразня. А най-тъпото е, че масите за пушачи са точно до  детския кът newsm78  Тя много обича да ходи там, но смятам да поразредим посещенията докато се затопли.

# 64
  • Мнения: 2 550
Не, не сядам. Самата аз не пуша и тютюневия дим много ме дразни...което не пречи на разни "приятелки" да не им пука от тоя факт и да ми димят, когато обядвам примерно.  #2gunfire

# 65
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Да, сядам, когато се налага. Аз самата не пуша от около година и половина, мъжът ми пуши, но на терасата.
Бебчо винаги е с нас навсякъде, защото няма на кой да го оставим, затова и на задимени места сме го водили. Rolling Eyes
Когато имам възможност, избягвам такива места, но, уви, мнооого малко са възможностите без цигарен дим

# 66
  • на Север
  • Мнения: 503
Ааа, не съм съгласна тука с Вергилия Naughty
За срещата на Русенките, много сори ама заведението беше сладкарница с над 20 маси, където други клиенти освен нас НЯМАШЕ. Избрахме точно това място за срещата, защото е подходящо за дечица, а именно не се пълни много и не се задимява. Аз не пуша и не бих си завела детето в задимени заведения. 

# 67
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Stopне Naughty

# 68
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами ние сме на един месец и половина и си излизаме навън на разходки и докато времето позволяваше сме сядали но само навън но в задимено заведение няма да я заведа - поне докато е толкова малка

# 69
  • Мнения: 4 629
Аз не водя сина си, ама в много малко заведения се пуши и повечето са барове. В ресторантите или не се пуши или има отделна зала за пушачи. Та си мисля, че за това на мен ми е лесно. Ако си бяхме в България незнам как щях да удържам фронта  Thinking Ама гледам много голям процент от мамите са справят та сигурно има начин Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 6 743
До сега с бебо не съм сядала.С баткото да  Sad - даже пушех тогава и сега ме е срам като се сетя  Embarassed - ама тогава бях на 20 и не мислех много  Mr. Green, а сега на 30 - друго си е  Sunglasses

# 71
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Категорично НЕ Naughty

# 72
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не! Не само заради детето, но и аз самата не понасям тютнев дим. Обаче на пушачките това вероятно не им пречи.
И аз така мисля, въпреки, че дори и местата за не пушачи понякога са задимени.  Angry А най се дразня в заведенията с детски кът, да пушат, там играят деца все пак, а уния като комини не се диша вътре и не стига, че тровят себе си, а ми и децата си, че и чуждите деца. newsm61

# 73
  • Мнения: 5 577

Имаше два бебешки представителя - на месец и половина, и на два и половина.
Майките си кърмеха, ние другите си пушехме...не ми се видя странно.


Вергилия, бих ви разчекнала ако това се случеше в мое присъствие  Laughing


Намирам мнението за доста крайно и зловещо  Twisted Evil , но всеки сам си преценява.

Всеки луд с номера си.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт