SUPERNATURAL: John Winchester

  • 28 075
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 116
ама то какво стана с форумския епизод, аз последно писах и след това май никой...

отивам да си поръчам нови очила, че преди малко си стъпках сегашните

и като се върна пускам новата тема, имате още една страница за изписване ... дерзейте

целув

# 721
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Каква е тази жълта гривничка с името му?  newsm78  

Там пише "Розе, напиши ми читав сценарий"  Mr. Green

Умря циганката, дету ма фалеше...
 Joy Joy

Не съм умряла, бре, жива съм и те фаля, фаля  Joy

Хахахахаха  Joy Joy Joy Joy

Колкото до форумния епизод - наред е Солт енд бърн да пише. Но май ще си остане за есента, сега народът се е пръснал по почивки.

Виждам, че имаме повод за празнуване.

ИЗИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Да си здрава, щастлива и винаги усмихната!

# 722
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 477
Понеже днес се подмладявам с още една година Grinning идвам да ви почерпя Grinning



 

Розичка, благодаря за пожеланията! Hug

# 723
  • Мнения: 2 907
Здравейте, хич не се вясвам тук, но мисля, че това ще ви заинтригува, особено феновете на другия сериал Simple Smile

http://insidetv.ew.com/2011/08/10/vampire-diaries-sebastian-roche/

И честито на рожденичката от мен Simple Smile

# 724
  • Мнения: 436
Изи, Честит Рожден Ден!
Много здраве и щастие ти пожелавам!

Галче, "идилия"-та ми е много позната Mr. Green, това лято се спасих в един такъв ден, като ги замъкнах на кино Mr. Green

Рози,  моля пиши newsm44

# 725
  • Мнения: 1 775
Честит рожден ден, Богиньо!  bouquet Пожелавам ти много усмивки, приятни вълнения и шеметни приключения!  bouquet

 newsm59


# 726
  • Мнения: 3
  Изи, честит празник!  Hug  Желая ти от всички хубавини по много! И какъвто дъжд се изля от снощи, явно  по вода ще  ти върви   Grinning    Галчето няма да е щастлива в мокрото, но може би ще наблегне на разни интересни занимания, а не само да се мъчи на плажа  Grinning

# 727
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Галчето няма да е щастлива в мокрото, но може би ще наблегне на разни интересни занимания, а не само да се мъчи на плажа  Grinning

Остави се, жива съм я ожалила. Така да се мъчи на тоя плаж значи....Ох, милата, много я мисля  Confused

# 728
  • Мнения: 6 391
Снимка от вчера:

" -O, мадмоазел КраулИ скучае заради кофти време?! Дали да не отида да си повдигнем взаимно... настроението Mr. Green ?"

Розе Hug ,
Последно ще четем ли или да? Като изключа моите мъже, тук няма нищо достойно за височайшето ми внимание Tired . Дебна да видя собственика на една страхотна вила, но гадината все ми бяга по допирателната, ама нищо, ще го издебна някак Joy . Една нова история с братята би ми дошла твърде добре.

Последна редакция: чт, 11 авг 2011, 16:47 от Impala

# 729
  • Мнения: 116
имам проблем с новата тема... ще я направя наново

Последна редакция: чт, 11 авг 2011, 15:17 от Bella

# 730
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Леле, колко желаещи има... Ма сега като взема и се възгордея, като си вирна носа в облаците... Вече с мен няма да може да се говори  Mr. Green

Форумният епизод не го пипам, не съм аз наред. Не искам да предреждам, защото не бих искала и мен да предреждат. Ще си го продължим наесен с песен.
Но мога да спретна някоя самосиндикална историйка вкратце и здраво да оспамя темата  Laughing

# 731
  • Мнения: 116
още съвсем малко и съм готова..

# 732
  • Мнения: 116
заповядайте в НОВАТА ТЕМА най-накрая

ИЗИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!!!



какъв е този нов ник от теб?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт