За феновете на тениса - тема 2

  • 25 216
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На добър час в пътя занапред, Анди Р, благодаря ти за многото хубави тенис емоции, които ни подари през тези години newsm20

# 676
  • Мнения: 0
Родик... Невероятен тенисист с уникален стил! Винаги като се говори за бърз начален сервиз, автоматично се сещам за него  Grinning Ще ми липсва на корта  Sad Sad

# 677
  • Мнения: 3 827
Фед паднал от Бердих !
каква изненада ...

# 678
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За мен не е Simple Smile

# 679
  • Мнения: 9 144
И за мен не е ... все пак не е машина.

Сега и ДелПо да вземе да бие Нолчо и турнира при мъжете ще стане перфектен   Mr. Green

# 680
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Малко трудно, ДелПо беше готов и от пенсиониращия се Родик да падне.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 2 402
За първи път се отбелязвам при вас,но редовно си гледам тенис Wink Много ме е яд за Янко,страшно го харесвам.Както и за Родик.Ако зависеше от мен,да беше спечелил направо този US Open Laughing

# 682
  • Мнения: 3 827
страхотен втори сет м/у Джоко и Дел Потро ,
половин час играят 12-и гейм и тайбрека .  страхотни отигравания , красота ...

# 683
  • Мнения: 9 144
Джо, ако трябва да обяснявам иронията си значи сме го закъсали Wink
ДелПо е готин но още е далеч от 4-мата, същото е и с Ферер и с Томашек.
Не, че твоето момче игра толкова супер онзи ден, просто Фед го нямаше никакъв, също като на финала на Олимпиадата

Ще бъда много изненадана, ако финалът не е Мъри - Нолчо

Ноле не е загубил сет дотук в турнира... възможно е и да не загуби!

Буричке  Hug
доскоро и аз харесвах Типси, но след последните простотии, които каза и туитва по адрес на жените ми е на ниво подметка на обувките при Гаске и Стаховски Grinning
Неспортсменската му постъпка снощи беше типична за него  Confused



Но... днес е денят на жените,  Peace
Писък 4 и Анабол 2 Joy , ако трябва да залагам,
колкото и да ми се иска повторение на финала на РГ и нова титла за Машето,
по вероятно е Викито и Серена да нямат много проблеми

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 07:49 от Бумър

# 684
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, да, знаем- мачовете ВИНАГИ са на ракетата на Фед, и той никога не губи, а подарява победата Mr. Green

А Типсаревич какво е виновен, че казва всеизвестната истина на глас, не мога да разбера...

# 685
  • Мнения: 9 144
Коя от всички истини?

Че именно той и още доста от мъжете издават също така силни звуци от прословутите №1 и №2 от жените ли?
Трябва да се наказват всички, но никой не го прави нито в WTA, нито в ATP, нали?

Или че са лакоми за пари шовинистични прасета и заплашват с бойкот Австралия?
На всички е ясно, че жените са по-слаби физически,
ти предпочиташ ли да гледаш мъжките мачове да са 2 от 3 и на ГШ?

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 08:48 от Бумър

# 686
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз предпочитам да не гледам женските мачове. И понеже една огромна част от тенис-феновете са като мен, предпочитам жените да получават по-малко от наградните фондове. Точно колкото заслужават.

# 687
  • Мнения: 9 144
Попрегледай историята на тениса и на Първите седем!

Мъжката професионална тенис верига организационно, доста дълго време е била придатък към женската, а винаги жените са получавали по-малко пари?!

Това че в момента жените получават същите пари на ГШ можем да го смятаме за компенсация за всички онези години  Mr. Green

предпочитам жените да получават по-малко от наградните фондове. Точно колкото заслужават.

А това просто ще го оставя без коментар  ooooh!

# 688
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ако го оставяше без коментар, щеше да си спестиш емотикона.
И ако на теб ти доставя удоволствие да гледаш квакащи, налагащи без всякаква мисъл топката мутанти, които на всичко отгоре изкарват поне половината мач в невротични пристъпи, то позволи на други хора да имат различно от твоето мнение. Без да се пляскаш по челото.

# 689
  • Мнения: 9 144
На всички останали турнири мъжете играят 2 от 3, а получават повече  Money
Щом ти се гледат равностойни мачове от по 40 минути ОК

По-нагоре на Умби, бях цитирала статистика, че средна тенисистка като Пашек в 2 от 3 има повече уинъри от звезда като Надал в мач 3 от 5 за какво качество на мъжкия тенис говорим?!?!?

Обикновени тенисистки като Закопалова или Цибулкова са много по-добре теоретично с тениса имат много по-вариативна игра от цитираните Типси или Гаске, единственият им недостатък е, че са дребни жени.

Това, че ти и част от публиката предпочитате блъскане в стил Иванишевич или Сам Грот без никаква мисъл за тактика и стратегия е ваш проблем.

И да не се загуби да повторим

След като ти като жена смяташ, че жените заслужават по-малко пари, няма какво повече да коментираме.

Общи условия

Активация на акаунт