За феновете на тениса - тема 2

  • 25 171
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 144
За качването ти на глава само един коментар - явно никога не си хващала ракета! Но пък на приказки си професор и половина отгоре  Mr. Green


За другото бабини деветини!

Отново по твоята логика -
давай да даваме на Машето, Серина, Каролине от една страна и Федекс, Нолчо и Рафи от друга по милион на турнир пък другите кучета ги яли!!!


Лека вечер  Hug
отдавам се на Машето и Викито, която изненадващо за мен е блокирала отвсякъде  Thinking

# 706
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Само като се прочетат едни срещу други двете тройки имена, и всички спорове стават безсмислени Mr. Green. Хеле пък Каролинка Joy

... а на другото, казано ТОЧНО от теб
Но пък на приказки си професор и половина отгоре  Mr. Green
отново-  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 707
  • Мнения: 3 826
гледате ли мача - '' голямото виене '' ?
Шарапова ще спечели , Вика е по-голяма блъскачка и от нея

после съм за Сара Ерани !

# 708
# 709
  • Мнения: 3 826
националите героичен хикс , а мачът на Шарапова се закучи !

# 710
  • Мнения: 9 144
Викито би очаквано макар и малко по-трудно. Надявам се да успее на финала, Серина ще е стегната като миналата година, защото отново всички ще очакват да мачка, дано Викито използва това!
Браво на Маша за усилията и!

Серина също така очаквано мачка Ерани  Crossing Arms



Благодаря Маме,
гледала съм я на записи във Фейса от миналите игри, невероятна е просто ми събра очите  Peace
Ето един на Естер с Рафи
http://www.youtube.com/watch?v=yVJVjI0fxX0


Джо имаш уникалната способност да вкарваш споровете ни в безсмислено клюкарстване!  Mr. Green

Дай да се върнем на тенис диалога  Grinning


Първо за сервисите да се опитам да ти обясня нещо, което ако хванеш ракета и опиташ това онова, ще ти се изясни по-лесничко  Flutter

Жените са по-слаби физически,
затова за да могат да постигат по-голяма сила, повечето от тях не лифтират, а изпълняват плоски сервиси! По-голямата скорост идва за сметка на точността и води до значително по-голям процент двойни грешки.
Единствените две жени които бият лифтиран кик-сервис от Топ-а са Серина и Стосър... От нетолкова известните се сещам само за Мартич.


Сега за това Фед дали е загубил или Бердих спечелил, ти спомена Росол - Надал.
Разбрах, че не обичаш статистика но цифрите казват доста
Скрит текст:
                                            Rosol               Nadal    
Aces                                         22                  19
Double faults                              3                   2
Unforced errors                        29                  16
Winners (including service)      65                  41


Roger Federer (SUI)                                 Tomas Berdych (CZE)
                      7                Aces                 14
                      3         Double faults            3
                    44              Winners             30
                    40         Unforced errors       21

Мисля че е кристално ясно в двата случая кой е загубил и кой е спечелил!    Peace

Последна редакция: сб, 08 сеп 2012, 02:12 от Бумър

# 711
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бум, аз не знам дали вкарвам всяка дискусия в клюкарстване, но ти си способна да превърнеш в митинг за права, равенства и свободи и спорт, и кино, и телевизия, и всичко, докато на човек му се доповръща. Честно Tired

Ракета съм хващала, но не мисля, че трябва да ти давам отчет кога, къде, и какви сервиси съм изпълнявала. Така или иначе, ти си по-добра, и знаеш по-добре Mr. Green

Статисчиците ако ти докарват оргазъм, радвай им се, аз гледах мача, и Фед не знаеше къде се намира. Друг е и въпросът, че мача Надал-Росол го споменах в съвсем друг контекст, ама за да разбереш, трябва да прочетеш отсрещния, а не да се напъваш да блеснеш с несъществуващи експертни знания Laughing

# 712
  • Мнения: 9 144
Мдааааа отново нито дума за сервисите  Thinking
Като нямаме аргументи дай да се обиждаме  Mr. Green

Хубава събота на всички  Hug

# 713
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Искаш аргумент, ще ти дам аргумент. Докато ти блестиш с прочетените отнейде велики прозрения за природата на сервиса, които незнайно защо си мислиш, че са известни само на теб, то аз съвсем точно и ясно казах- въпросната девойка вкара над 65% първи сервис, срещу доста под 50 отсреща, и съумя да изгуби сета само с глупости. Говорех само и единствено за вкаран сервис, не дали е плосък, лифтиран, силен, слаб, или, или... Не ме кръщавай как женската игра не зависела от сервиса, всяка тенис-игра зависи от това дали ще вкараш топчето в игра. Така че ако беше взела и да четеш отсрещния, вместо само да мелиш, можеше да си спестиш поредните километрични постове, от които само ми докарваш прозявки.

# 714
  • Мнения: 3 826
полуфинали на ЮСО , трибуните полупразни , а все пак е уикенд ,
това имах предвид като казах , че интересът към тениса е спаднал .

# 715
  • Мнения: 1 796
С тези безличници на полуфинал - нормално да са празни трибуните. Сигурна съм, че за Серина и викащата Вика ще се напълнят.

# 716
  • Мнения: 3 826
същото беше и с Фед ,
а и какво им е безлично на Мъри и Бердих
Серина си е тяхна и ще дойдат заради нея ...

# 717
  • Мнения: 1 796
На мен са ми безлични, единият ми е даже откровено неприятен...
А Серина пълни трибуни не само в САЩ.

# 718
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Когато има ден, играта на Бердих е мнооого НЕбезлична Laughing. За съжаление днес видяхме само проблясъци, но с този вятър- толкова.

# 719
  • Мнения: 11 607

Последна редакция: вт, 11 сеп 2012, 10:48 от Мама Цоцоланка

Общи условия

Активация на акаунт