Щастливи ли сте в семейния си живот ?

  • 19 513
  • 202
  •   1
Отговори
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Имам чувството, че в този форум пишат предимно хора, които се чувстват преметнати, че са сключили брак ...

Чак тук тема са пуснали, но са се разписали само трима
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=595070.0

Сякаш да си щастлива и омъжена е някаква екзотика ...

Интересно ми е ...

Знам, че форумите обикновено са за взаимопомощ и явно във взаимоотношенията нещата куцат, щом този подфорум съществува и хората вместо с половинките си, разискват семейните си казуси из форумите ...

# 1
  • Мнения: 1 129
Знам, че форумите обикновено са за взаимопомощ и явно във взаимоотношенията нещата куцат, щом този подфорум съществува и хората вместо с половинките си, разискват семейните си казуси из форумите ...

Още нямаме сключен брак, но сме говорили по въпроса...не съм съгласна, че съществуването на форума и потребителите в него означава, че нещата куцат. Аз обсъждам проблемите си и с половинката, но всеки е пристрастен и малко или много, в един или друг момент защитава собствените си позиции. Форумът е възможност да споделиш и да разбереш други гледни точки. Тук пишат хиляди жени все ще се намери 1 на 100, която да е имала същия проблем и да е минала по същия път, например. Възможността да кажеш всичко, точно каквото е без да спестяваш, защото имаш възможността да се скриеш зад своята анонимност ти отваря вратата към много и различни мнения. Все едно от тях ще ти бъде полезно. С това пък съвсем не съм съгласна

Имам чувството, че в този форум пишат предимно хора, които се чувстват преметнати, че са сключили брак ...

 Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Омъжена съм. Щастлива съм.
Пишете ме в отбора на щастливо бракуваните. Само че с какво ще ви помогне този факт да знаете, че някой е щастлив в брака си?

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ще ни направи по- щастливи  Grinning ...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ще ни направи по- щастливи  Grinning ...


Би ли пояснила?
Не се виждам в ролята на Батман фемили.  newsm78

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
омъжена от 5 години и щастлива.....засега  Grinning


# 6
  • Мнения: 135
Омъжена от 3 години- също щастлива! Flutter

# 7
  • Мнения: 1 174
И аз съм разисквала казуси от семейно естество тук във форума, тук хората ще ти напишат това, което мислят, без да ги спира това, че може да им се разсърдиш примерно, когато си зад ника си се чувстваш по - смел и пишеш неща, които очи в очи с човека може и да не ги кажеш.
Това е причинат когато хорта имат проблеми, да пускат теми във форума, вече друг въпрос е, че понякога няма как да получиш помощ оттук, която да е адекватна, та като в "Стани богат" жокерите, помагат, ама ти си човекът, който преценява за какъв въпрос са подходящи  Peace
А пък ти се набиват н аочи само теми с проблеми, щото какъв е смисълът да пуснеш тема: "Ми аз съм щастлива и всичко ми е наред"  Mr. Green

Не може да се прави заключение, че някой е нещастен в брака си понеже не се е записал в тема за преброяване н ащастливите семейства.
Темата, която си цитирала е някак сладникава, подобно на темите в отчетните форуми: "Септемврийче каза "мама" и в гърнето направи работа голяма"  Mr. Green така ми звучи на мен  hahaha

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Така е, да...но явно усещането не само за мен,
щом има тема "Щастливи семейства да се преброим "

... надявам се да не е истина и щастливите хора да са повече от нещастните

# 9
  • Мнения: 4 965
С мъжа ми сме заедно от 10 г. Имаме брак от 8 г. Щастливи сме. Много. Дори и в някои отношения да не влизаме в нечии "стандарти". Обичаме се. Снощи 6 ч. карахме заедно колело и се смяхме като деца...
Какъв е точно замисълът на темата?
Пък и не знам да има семейства, в които всичко винаги да е 100% идеално. Идеални хора няма. И не виждам проблем някой да си свери понякога часовника, защото колкото повече гледни точки, толкова по-лесно можеш да намериш "златната среда". Peace

# 10
  • Мнения: 2 463
Да много.Ако и той се чувства като мен може да се преброим като щастливо семейство. Laughing

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И още нещо-
По парковете се събират майките и вечно се оплакват... мъжа ми това, мъжа ми онова...събират се, защото явно се чувстват несподелени ...

По форумите се оплакват от мъжете си  ...

Приятелките се срещат и се оплакват ... из фейсбуук само врънкат ...

Сякаш е правило, щом се ожениш да станеш мрънкало ...

Очакванията ли се разминават или хората просто обичат да си мрънкат?


Честно казано това доста натоварва

# 12
  • Мнения: 5 940
Според мен е друго -  няколко харизматични /о пишещи са подели рефрена за абсолютната независимост на щастието от мъже, деца и пр. и другите просто ги следват.

# 13
  • Мнения: 8 528
Не съм на 100% щастлива, но не съм и нещастна. Накарахте ме да се замисля и честно нямам отговор newsm78?!


П.П Аз четейки във форума оставам с впечатление, че всички са щастливо омъжени, с любящи красиви мъже, които чистят готвят и гледат децата и т.н и т.н И се чудя възможно ли е всички да са толкова влюбени и да цари такава любов и хармония?

Последна редакция: чт, 07 юли 2011, 14:44 от vita

# 14
  • София
  • Мнения: 1 178
Просто когато отговорностите нараснат нещата се променят. Идва умората, желание да си малко сам (мисия невъзможна когато си с дете) и много други.
Не съм на 100% щастлива, но не съм и нещастна.  newsm78?!

Общи условия

Активация на акаунт