Има ли фенове на Хисаря - 2

  • 193 318
  • 856
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 10
Един въпрос и от мен. Плана е да отидем в Хисаря за 4 нощувки, но тъй като до сега не съм ходила там не се ориентирам добре. Интересуват ме места за нощуване, като визирам къщи за гости. Важното за мен е да е приемливо на цена, да е тихо и спокойно и с не досадни домакини. Другото е стаята да има собствен санитарен възел. Ще съм благодарна за всякаква информация. Simple Smile

# 811
  • Мнения: 4 827
Ние две поредни години сме отсядали в апартамент на много удобно място - пресечка на пешеходната улица. Мисля, че се казваше апартамент ''Маргарита'', но координатите трябва да потърся у дома. Много бяхме доволни, сградата е доста нова, апартаментът на партера. Състоеше се от хол с диван (може би се разтягаше) и стая за спане със спалня. За мен и детето беше чудесно, предполагам, че за двама възрастни с дете също би било ок.

Ако те интересува, ще потърся координатите у дома, а може и ти да го направиш. Мисля, че във Визит бях намерила апартамента.

# 812
  • Мнения: 10
Благодаря, ще потърся координатите в нета Simple Smile

# 813
  • Мнения: 24
Миналата седмица бяхме за 4 вечери в хотел Клуб Централ и останахме много доволни. Като недостатък мога да изтъкна само това, че няма детски кът, но за други пък би било предимство  Grinning Стаите бяха чисти, много топли, добре обзаведени и поддържани. Почистваха и сменяха хавлии и халати всеки ден. Спа центъра не е голям - басейн(приятно топъл, дори и за деца) и джакузи, парна баня, сауна, ароматна парна баня, но също е чист и поддържан. Закуската беше по меню, от което избирахме английка, вегетарианска, омлет и др. - не особено разнообразно, но вкусно и прясно. В ресторанта като цяло готвят добре, но цените са малко високи и не беше твърде впечатляващо. Но в близост до хотела има хубави заведения за хранене... Определено останахме доволни от хотела, а и персонала беше много мил. Препоръчвам!  Wink

# 814
  • Мнения: 2 559
А за Астрея някой да сподели отзиви-топла ли е водата във вътрешния басеин, как е храната?
И мен ме интересува. Освен това ми се иска да получа отзиви и за Грийн и Хелоу  newsm78

Между Грийн и Хелоу, определено вторият!  Peace Лошото е, че няма спа.

# 815
  • Мнения: 64
Моля препоръчайте топъл хотел с топла вода, просторни стаи и общи помещения, ресторант ( с манджички, не някакви гурме неща) въобще добър за едно 3-годишно швъкало. Горе долу се ориентирах кои стават, но бих се радвала да чуя препоръки на професионалисти които са били в няколко и биха могли да сравнят. Благодаря

# 816
  • Мнения: 2 055
Миналата седмица бяхме за 4 вечери в хотел Клуб Централ и останахме много доволни. Като недостатък мога да изтъкна само това, че няма детски кът, но за други пък би било предимство  Grinning Стаите бяха чисти, много топли, добре обзаведени и поддържани. Почистваха и сменяха хавлии и халати всеки ден. Спа центъра не е голям - басейн(приятно топъл, дори и за деца) и джакузи, парна баня, сауна, ароматна парна баня, но също е чист и поддържан. Закуската беше по меню, от което избирахме английка, вегетарианска, омлет и др. - не особено разнообразно, но вкусно и прясно. В ресторанта като цяло готвят добре, но цените са малко високи и не беше твърде впечатляващо. Но в близост до хотела има хубави заведения за хранене... Определено останахме доволни от хотела, а и персонала беше много мил. Препоръчвам!  Wink
Бих искала да попитам колко градуса е басейна? Има ли 35-36 градуса..., че аз съм супер зиморничава и под 34 гр. ми е студено за киснене..

# 817
  • Мнения: 24
Миналата седмица бяхме за 4 вечери в хотел Клуб Централ и останахме много доволни. Като недостатък мога да изтъкна само това, че няма детски кът, но за други пък би било предимство  Grinning Стаите бяха чисти, много топли, добре обзаведени и поддържани. Почистваха и сменяха хавлии и халати всеки ден. Спа центъра не е голям - басейн(приятно топъл, дори и за деца) и джакузи, парна баня, сауна, ароматна парна баня, но също е чист и поддържан. Закуската беше по меню, от което избирахме английка, вегетарианска, омлет и др. - не особено разнообразно, но вкусно и прясно. В ресторанта като цяло готвят добре, но цените са малко високи и не беше твърде впечатляващо. Но в близост до хотела има хубави заведения за хранене... Определено останахме доволни от хотела, а и персонала беше много мил. Препоръчвам!  Wink

Бих искала да попитам колко градуса е басейна? Има ли 35-36 градуса..., че аз съм супер зиморничава и под 34 гр. ми е студено за киснене..

30-31 гр според ММ, а на мен наистина ми се стори приятно... Може би на Вас в такъв случай ще Ви е хладно, но за мен беше ОК. Джакузито от друга страна си беше доста топло.

# 818
  • Мнения: 2 055
In_A, благодаря за информацията!
Беше ми много полезна, защото се колебаех между Централ и Вела хилс във Велинград /там е 36 градуса/ 🤔

# 819
  • Мнения: 4 827
Моля препоръчайте топъл хотел с топла вода, просторни стаи и общи помещения, ресторант ( с манджички, не някакви гурме неща) въобще добър за едно 3-годишно швъкало. Горе долу се ориентирах кои стават, но бих се радвала да чуя препоръки на професионалисти които са били в няколко и биха могли да сравнят. Благодаря

Ние лятото бяхме в хотел Хисар - аз и моето почти 4-годишно швъкало. По-напред в темата съм писала впечатленията си. Ползвахме външния детски басейн - топъл беше. Яденето е на бюфет и за вечеря имаше и манджички, които синът ми като цяло ядеше. Имаше и детски клуб, ама за една седмица не го видях отворен, може би зимата е по-различно. Като цяло останахме доволни и мислим през лятото пак да го посетим за около седмица-10 дни.

В ресторант Балкан в центъра също има манджички. От там вземах ядене, когато синът ми беше по-малък и бяхме в един апартамент наблизо. Оставях кутиите и след половин час минавах да си ги прибера пълни. Синът ми не яде пици, сандвичи и подобни, а само готвено, така че това ми е един от критериите за избор на място за почивка.

# 820
  • Мнения: 64
Благодаря между Хисар и Сана спа засега се колебая, но много добри неща чета за хотела в Поморие, та се чудя и за други дестинации...Тежка работа се оказва лекия живот Mr. Green

# 821
  • Мнения: 4 827
Благодаря между Хисар и Сана спа засега се колебая, но много добри неща чета за хотела в Поморие, та се чудя и за други дестинации...Тежка работа се оказва лекия живот Mr. Green

Така е, ама ти много си разширила периметъра на търсене (зависи от къде сте, де). Аз на повече от 200 км от София не мърдам - не стига че съм се домъкнала от 2000 километра...

Бях решила това лято да ходим на българското море, тъй като ще си вземам родителски отпуск и ще стоим една идея повече в БГ, ама като видях цените...  ooooh! Така че пак ще отидем на Хисар и най-вероятно на Велинград да видим там какво е.

# 822
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Един може би глупав въпрос, но задължителни ли са плувните шапки за басейните?  За Аугуста спа конкретно.

# 823
  • Мнения: 1 297
Ние като бяхме в Аугуста не сме ползвали, а и не ми направи впечатление някой да има.

# 824
  • Мнения: 2 559
В Хисаря само в хотел Хисар изискват шапки за вътрешния басейн  Peace

Общи условия

Активация на акаунт