"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 2

  • 35 122
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 747
Колко годишна е дъщеря ѝ на Мира? А колко годишна е Мира, че да има такава голяма дъщеря? Макар, че отма и давам 45г, тъй че дъщеря ѝ спокойно може да е на 25г.

Оппа, на 39г. била! Явно светлината не е добра на това предаване.

Последна редакция: пт, 08 юли 2011, 12:49 от pina

# 31
  • София
  • Мнения: 17 338
Ужасни участници тази седмица, лелеее, едвам ги издържам!
Миналата седмица с мъжа ми загледахме предаването и много ни хареса и от тогава го следим, сега си дадохме сметка, че ни е харесало заради участниците.
Дано другата седмица имаме повече късмет с готвачите  Grinning

Много се смях снощи когато гласът зад кадър изкоментира, че от толкова превъзнасяне тази седмица, "божествено" и "вълшебно" звучали направо като обида вече  hahaha

# 32
  • София
  • Мнения: 6 219
Много се смях снощи когато гласът зад кадър изкоментира, че от толкова превъзнасяне тази седмица, "божествено" и "вълшебно" звучали направо като обида вече  hahaha

Забравяш "уникално" и "уникалната" салата на мис-ката  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 175
хе,хе, Мира вярно ли е на 39???
Че аз с моите 31 съм си супер дори без целия тунинг и въпреки излишните 15 кг.!!!!

# 34
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Колко годишна е дъщеря ѝ на Мира? А колко годишна е Мира, че да има такава голяма дъщеря? Макар, че отма и давам 45г, тъй че дъщеря ѝ спокойно може да е на 25г.
На 12-13 е дъщеря ѝ.

# 35
  • Мнения: 14 838
добър ден . На мен също са ми неприятни сегашните участници . Но съм особено разочарована от орлин Горанов. Незнам имах друга представа за него. И той се държи много лигаво . Дали е такъв или го прави за да се впише в компанията незнам но каквото и да е не говори добре за него

# 36
  • Мнения: 11 747
Ай, с'я, не е убил човек.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Ай, с'я, не е убил човек.
Наистина , обаче нямаме угода зрителите.Като са сериозни участниците- "много сериозни" , сега пък били "лигави".Ами нали искаме да гледаме шоу програми които да ни разтоварват и да се забавляваме. На мен ми харесва предаването и го гледам редовно , а когато имам гости и не мога да го гледам  си го пускам на запис и ми е много забавно, пък и не съм толкова взискателна и  критична и да следя детайлите по принцип на сериали и шоу програми.

# 38
  • Мнения: 175
Ай, с'я, не е убил човек.

и това ли е опция? newsm78
и аз не харесах поведението му, но цялостното ми впечатление за него си остава ОК, тъй като много го харесвам

# 39
  • Мнения: 221
и аз не харесах поведението му, но цялостното ми впечатление за него си остава ОК, тъй като много го харесвам
на същото мнение съм  Peace

# 40
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Някой спомена за нЕк'ви Салувки.... Mr. Green Що ми се ПРИВИДЯ, че Мирка бацна ОрлютУ право в устата....Ако ми се е привидяло....ИЗВИНЕНИЯ....ама ако пък НЕ.... Жоро ви Торнев е на ход.... Joy Mr. Green Mr. Green Mr. Green  box

Последна редакция: пт, 08 юли 2011, 19:11 от susy

# 41
  • Мнения: X
Баш си го мацна.....че и идеята за цалуфките беше нейна....    Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 4 025
Тази вечер сигурно ше играят на "бутилка".... Laughing

# 43
  • Мнения: 13 206
Мира Добрева готви в апартамента на наша съфорумка!

# 44
  • Мнения: 9 865
Затова ли запази спалнята и сервизните в тайна?!
Ще има марули, ако някой се интересува! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт