"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 2

  • 35 121
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 735
Браво на Катето-за обстановката,гозбите,избора на меню,даже и избора на стихове.Към не особено приятната ми Сантра,може да добавя и Ива,която днес я засенчи с простотия.

# 721
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Катето си заслужи десятката! Профито най- откровено си се облизваше и съжаляваше, че не е там.  Laughing Астор според мен се дразни много яко на Ива и затова прави фасони.

А Ива...операторите явно са решили да снимат гафовете й и тя да бъде черната овца на седмицата. Ама като им дава хляб, никой не й е виновен.

# 722
  • Мнения: 657
Исках и аз да попитам за рецептата с патладжана.Нека някой ни я подскаже. Embarassed

# 723
  • Мнения: 5 462
Циркаджийка е Ива. Съжалявам за епитета. Tired Твърде много претенции и твърде малко способности...
Не , тя просто е инфантилна .Представям си я като одъртее кво чудо ще бъде. ooooh! Tired

# 724
  • Мнения: 9 130
За мен от началото на предаването това е най-хубавата вечеря-направена от домакинята в дома и ,а не по квартири,хотели и приятели.Хареса ми как обгрижва гостите си,хареса ми менюто и....изобщо с кеф да отидеш на такъв човек на гости.Браво ,Кате!
Ааааа....единственото излишно и дразнещо нещо беше ......естествено Ива.

подкрепям всичко  Peace освен това не ги е оставила за цяла вечер гостите, една партида с телешко става за 10 мин.,  а тези палачинки - също за 10-15 най-много, не беше нужно толкова да реват.   Това е вечеря от поне 2 часа.
Изненадата със стиховете явно беше изненада и за гостите, но Ива я направи неприятна с детинското си хленчене.  Лигла, на която дори Галка не може да се опре  Peace

# 725
  • Мнения: 4 916
...
А Ива...операторите явно са решили да снимат гафовете й и тя да бъде черната овца на седмицата. Ама като им дава хляб, никой не й е виновен.

Дам, явно са я нарочили, такова повтаряне и потретване на изцепки досега май не е имало. Интересно ми е дали и в следващите седмици ще продължат с този стил тип "господари на ефира".
Иначе на Ива явно това й е номер в живота - мрън-мрън, мяу-мяу... изглежда има успех.

# 726
  • Мнения: 175
Ама моля ти се... Нали преподава ПиАр. Laughing

# 727
  • Мнения: 135
Добре се представи Катя. Не я харесвам, но на хубавото не може да кажа, че е лошо. Не ми хареса само накрая,като ги накара да четат отвратителните стихове на пишман поета. След приличното меню-стихове за задници и пр....я. Това беше една от причините за леденото поведение на Астор. Другата причина-Ива. Как му поднесе муцунка, а той се направи на умряла риба. Браво Астор!!!
Ива е инфантилно същество, лиготия. Кой и как допусна да изнася лекции на студенти?

# 728
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Как' Ивка: Сега ли ш готвиш,маа!!!  ooooh! ooooh! ooooh!
От патладжана видях,че...Разряза го на две....Черната вода и т.н....сложи ги в тавичка с доста зехтин и ги опече до кафевичко....Разбърка намачкано сиренце,малко кис.мляко,чесън и зелена подправка...магданоз или копър newsm78...Май това беше... Peace

# 729
  • Мнения: 11 607
За мен от началото на предаването това е най-хубавата вечеря-направена от домакинята в дома и ,а не по квартири,хотели и приятели.Хареса ми как обгрижва гостите си,хареса ми менюто и....изобщо с кеф да отидеш на такъв човек на гости.Браво ,Кате!
Ааааа....единственото излишно и дразнещо нещо беше ......естествено Ива.

подкрепям всичко  Peace освен това не ги е оставила за цяла вечер гостите, една партида с телешко става за 10 мин.,  а тези палачинки - също за 10-15 най-много, не беше нужно толкова да реват.   Това е вечеря от поне 2 часа.
Изненадата със стиховете явно беше изненада и за гостите, но Ива я направи неприятна с детинското си хленчене.  Лигла, на която дори Галка не може да се опре  Peace

Успях да гледам на части предаването и съм съгласна с написаното......Съжалих Астор......Досаден поглед и май чакаше да си тръгне с нетърпение......

За Ива мнението ми никога не е било добро, просто си го подпечата за пореден път...СанТра също....Дичо също ми е лигав.....Катето Евро не я харесвам, но ми хареса вечерта и. Наистина си пролича домакинята и кулинарката в нея. Астор май не е за тази младежка компания, само Катето му е в категорията........

Стиховете съм ги пропуснала и не мога да ги коментирам.

Може би най-заслужените 40т. за цялостно представяне........


Ако искате допишете тази, ако искате, заповядайте -

# 730
  • София
  • Мнения: 13
Ива верно лигла. пфу!

# 731
  • Мнения: 107
Искам и аз на гости на Катетоо.
И заради къщата на село и заради кучето Heart Eyes

 Peace аз и ще хапна...  Embarassed Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт