"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 3

  • 47 855
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

   
Всяка вечер в 20:00 ч. по една известна българска личност ще приема в дома си четирима други. Домакинът ще има задачата да поднесе уникална вечеря по свой избор, с която да ги вПечатли. Всеки понеделник ще се появяват пет нови лица, които в края на работната седмица с гласуване помежду си ще излъчат победител, а наградата за него ще е титлата „Перфектният домакин”! Много забавление, звездни рецепти, поглед в домовете на звездите...и много неочаквани истории, които стават реалност само, когато 5 звезди седнат на една маса!

Разписание   
Понеделник - петък 20:00, Нова ТВ

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .



Първа тема
Втора тема

# 1
  • Мнения: 287
 Разкошна вечер, вкусна храна, естествена и приятна домакиня в истински дом! Катето-президент!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 219
Изпуснах баш Катето, но мъжът ми ми каза, че е сготвила и ги е посрещнала много добре! Утре ще наваксам!

# 3
  • Мнения: 3 154
Как' Ивка: Сега ли ш готвиш,маа!!!  ooooh! ooooh! ooooh!

Мдааа, като пийне малко и падат задръжките, губи контрол и се вижда какво точно има "вътре"  ...  Mr. Green

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
  bouquet

# 5
  • Мнения: 9 108
а Ива също вкарва дъщеря си във вечерята, явно ще разчита на подкрепа в точките

# 6
  • Мнения: 5 462
Разкошна вечер, вкусна храна, естествена и приятна домакиня в истински дом! Катето-президент!
Peace

# 7
  • Мнения: 9
От почти всички участници до сега   Катерина Евро се представи най-добре. Атмосферата в дома й,  питките, салатите, основното и десерта. Прекрасно! И най-вече ми хареса "Цяла вечер ще готвя докато стане хубаво за гостите" Ива не ми харесва. Дразни ме с тъпото и упорито показване на дъщеря и. Само тя има дете , а другите...техните в гората. Тъпачка!!!

# 8
  • Мнения: 1 517
Запис в новата тема Simple Smile
Ивчето да я видим утре, но все ми се струва, че ще получи много точки.Моят фаворит несъмнено си е Катето. Хареса ми, че е готова на всичко само и само да угоди и за пореден път се доказа, че не е задължително да е лъскаво и скъпо, за да е приятно и уютно!! Naughty

# 9
  • Мнения: 7 055
Някой да знае рецептата за патладжаните на Катето? Много вкусни изглеждаха, но не дадоха изпълнението на рецептата до края.  Sad

# 10
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Как' Ивка: Сега ли ш готвиш,маа!!!  ooooh! ooooh! ooooh!

Мдааа, като пийне малко и падат задръжките, губи контрол и се вижда какво точно има "вътре"  ...  Mr. Green


Тя Яде с една ръка щото в другата държеше чаша НЕПРЕКЪСНАТО....
Да се бъзика с Астор,дето може да й е дядо е меко казано простотия до шия....Не е длъжен човекът да й уйдисва на малоумието....Където е бил той, ИФка никога няма да бъде.... no
Пълна липса на преценка на ситуацията.. ooooh!..Това  е  много важно качество за един ПР....
Ама какво да й обясняваме на Ива... Mr. Green Тя 'сичко знае и от 'сичко разбира....И кУмпИтентнУ мнение за всичко може да даде....Направо е ФЕНОМЕНАЛНА  hahaha Joy  ...  Mr. Green
На КАТЕТО тази вечер 4Х40 от мен....  bouquet

От патладжана видях,че...Разряза го на две....Черната вода и т.н....сложи ги в тавичка с доста зехтин и ги опече до кафевичко....Разбърка намачкано сиренце,малко кис.мляко,чесън и зелена подправка...магданоз или копър newsm78...Май това беше... Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Хайде де, никой ли няма да каже какво беше менюто на Катето  Praynig
Ще мога да гледам чак утре, а така ме заитригувахте с тези патладжани..ммм.. обожавам патладжани Crazy

# 12
  • Мнения: 836
Личи си, че Катето обича да посреща гости. И че може да готви  Laughing. (Влязох да проверя дали вече сте дали рецептата за патладжаните, щото я изпуснах).

Забелязвам тенденция в подбора на участниците - едни и същи типажи всяка седмица. За тази в ролята на кифлата са спретнали Ива. Ще трябва да я изтърпим.
Аз чакам с нетърпение вечерта на Астор.

# 13
  • Мнения: 13 188
Добре се представи Катя. Не я харесвам, но на хубавото не може да кажа, че е лошо. Не ми хареса само накрая,като ги накара да четат отвратителните стихове на пишман поета. След приличното меню-стихове за задници и пр....я. Това беше една от причините за леденото поведение на Астор. Другата причина-Ива. Как му поднесе муцунка, а той се направи на умряла риба. Браво Астор!!!
Астор още не беше видял текста, когато отказа да го чете. Не е заради съдържанието.
А стиховете са за смях и разтоварване, подхождат на Катето- хем поезия-хем по-особена  Wink.
Личи си, че умее да готви тази жена.

# 14
  • Мнения: 11 568
 NBM- от това, което успях да гледам, менюто беше.
Свежа салата- домати, краставици, сирене
Салата от цедено мляко с чесън, краставички, копър
Телешки стек със сос от вино и карамелизирана захар
Пълнени патладжани- не знам с какво
Палачинка маскрапоне
Собственоръчни направени питка и паста
Топеница от люти чушки, зехтин, чесън и оцет
Ракия,розе и лекарството- карловска анасонлийка
Дано не бъркам, че малкия точно в 20.00 ревва и всичко изтървам.

Общи условия

Активация на акаунт