"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 2

  • 35 154
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Че то в началото като показват спалнята "на Сантра", креватът беше без чаршафи дори  Laughing
Гледах преди малко серията, дори петгодишната ми дъщеря случайно чу, че няма салфетки и попита какво й пречи да иде до магазина и да купи  Simple Smile
Ива е изключително дразнеща личност, винаги е била такава.  Първият й брак е с един от бившите собственици на София кабел, ако не се лъжа. Някъде по това време беше и водеща в ММ. После се подвизаваше и в БНТ. После реботеше и, забележете, в "Петрол", като ПР. Мисля, че "кариерата" й в тази насока тръгна именно от там, не съм съвсем сигурна. Превзето и глупаво същество, имащо нереално висока и измислена представа за себе си. Помня, как я видях насред люти студове с кожено палто / с косъм/ и сандали на бос крак в един от "търговските цевнтрове". Смех, смех, смех... И без да съм зла, ще се радвам, ако наистина представянето й не й се е получило, барем слезе малко на земята.

# 677
  • Мнения: 3 154
Сега ако ми кажете и как е истинското име на въпросната Сантра

СанДра се казва, променено е Д-то на Т, за да се получи псевдоним, така повече ѝ харесвало или нещо такова. От нея съм го срещала преди години.

http://www.youtube.com/watch?v=0NQfePlFVYE

В тази връзка си спомням,  че първото и единствено интервю в началото на „кариерата” и,  което гледах с нея,  ми оформи мнението за години, а и след сегашната и изява не намерих причина да си го променям - та в интервюто като стана дума за името, тя обясни, че била разбрала за съществуването на  „нек’ва дърта” певица с името Сандра, та не искала да се повтаря ... нали. Wink  Момиче с амбиции, самочувствие...и изискан речник.  Интересно какво щеше да прави, ако се казваше Тина? Laughing 

# 678
  • София
  • Мнения: 17 409
Интересно какво щеше да прави, ако се казваше Тина? Laughing 

Да се прекръсти на Диня?  hahaha

# 679
  • Мнения: 6 733
Сега ако ми кажете и как е истинското име на въпросната Сантра



В тази връзка си спомням,  че първото и единствено интервю в началото на „кариерата” и,  което гледах с нея,  ми оформи мнението за години, а и след сегашната и изява не намерих причина да си го променям - та в интервюто като стана дума за името, тя обясни, че била разбрала за съществуването на  „нек’ва дърта” певица с името Сандра, та не искала да се повтаря ... нали. Wink   Момиче с амбиции, самочувствие...и изискан речник.  Интересно какво щеше да прави, ако се казваше Тина? Laughing  

 ooooh! ooooh! ooooh! Лелееее, възможно ли е такава проява на крещящо невежество ,при това от певАчка............  Tired СанДра, Си Си Кеч, Мадона са едни от символите на диско музиката.Това новоизлюпената "звезда" трябваше да знае поне от обща култура ........  Sick Sick

# 680
  • Мнения: 6 733
Интересно какво щеше да прави, ако се казваше Тина? Laughing 

Да се прекръсти на Диня?  hahaha

Ха-ха-  Joy   Joy Joy Щеше много да и подхожда, особено ако пееше в стил "поп-фолк"........... Mr. Green

# 681
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Сандра за да няма чаши и чаршафи , явно не е неин апартамента.
Както на повечето участници. В това предаване важи правилото:
Покажи ,апартамента на някой познат.
Покажи ,колата на другия познат.
Изобщо не става дума за готвене.

# 682
  • Мнения: 1 252
Рових до сега в нета да разбера голямата лигоч Екомова коя година е родена - нищо не намирам...
На колко е години , та ще учи децата в НБУ, а там е платено. И стотинка не бих дала да преподава на детето ми.

# 683
  • София-Младост
  • Мнения: 23 397
Рових до сега в нета да разбера голямата лигоч Екомова коя година е родена - нищо не намирам...
На колко е години , та ще учи децата в НБУ, а там е платено. И стотинка не бих дала да преподава на детето ми.
1976

# 684
  • Мнения: 1 252
Рових до сега в нета да разбера голямата лигоч Екомова коя година е родена - нищо не намирам...
На колко е години , та ще учи децата в НБУ, а там е платено. И стотинка не бих дала да преподава на детето ми.
1976
Благодаря! Някой се раждат с... късмет, други си ползват рационално органите

# 685
  • Мнения: 774
Ако не умееш да посрещаш гости, не ти идва отвътре и нямаш условия да каниш хора, защо е нужно да се навираш в очите на драгия зрител, показвайки се по телевизията?  newsm78

Момиче с амбиции, самочувствие...и изискан речник. 

 Peace Peace Peace

Но не може да се отрче, че участниците си станаха особено близки още от първата вечер: обща  чашка за текила, оле!  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 9 155
Рових до сега в нета да разбера голямата лигоч Екомова коя година е родена - нищо не намирам...
На колко е години , та ще учи децата в НБУ, а там е платено. И стотинка не бих дала да преподава на детето ми.
1976
Благодаря! Някой се раждат с... късмет, други си ползват рационално органите

КОЕТО ми звучи направо в стил "Роди ме мамо тъпа, аз сама ще се изруся"

Беше момиче Невада на Къци.

# 687
  • Мнения: X
Искам и аз на гости на Катетоо.
И заради къщата на село и заради кучето Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 221
Менюто на Катето е много хубаво и смятам,че ще се справи чудесно жената.Поне е нещо различно,че намразих маруля и сьомга вече  Mr. Green

# 689
  • Мнения: 5 462
Искам и аз на гости на Катетоо.
И заради къщата на село и заради кучето Heart Eyes
Az заради уюта в къщата, гозбите и гостоприемството и.
 hahaha Joy
Аааа Катето е от моята партияяя и аз като наготвя нещо вкусно въртя телефоните за да го хапнем заедно.

Общи условия

Активация на акаунт