"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 2

  • 35 139
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 517
Галка е световна..... ooooh!

# 61
  • Мнения: 3 794
Милооооооооо...  Joy Sick

# 62
  • Мнения: 4
Страхотни неща сготви Мира!  chef  bouquet Аз и давам 40 точки!!!! Heart Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 4 039
Аз се чудя къде е кефа да поканиш на вечеря в чужд дом и да го представиш за свой  newsm78

Тя е известна, мъжа й е известен, имат две деца, шубе ги е, нормално.....Съфорумката вече всичко си е показала, така или иначе.... Wink

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Аз одма й намалям 5 точки за театъра с апартамента. Пък и съм сигурна, че момичето й е украсило масата, като гледам какви красоти има в албумите си. Голяма заблуда! Crossing Arms
пп. С написаното горе съм съгласна, но не беше нужно да ни обяснява сутрин кво вижда, вечер как гледа, пък цветята как полива...Просто не беше нужно да натрапва факта, че жилището е нейно!

# 65
# 66
  • Мнения: 599
Тя е известна, мъжа й е известен, имат две деца, шубе ги е, нормално.....Съфоромката вече всичко си е показала, така или иначе.... Wink

Е, адреса й никъде не го пише.
Пък някой ако го е разпознал и налети на съфорумката, мислейки, че там живее така известната Мира?

# 67
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
хе,хе, Мира вярно ли е на 39???

 Shocked Поне на 45г. ми изглежда.


1974 год. е родена, така че 37 са годините. Simple Smile

И аз едва издържам компанията, такова превземане... Shocked Най- нелепа ми е Галка /а днешната прическа и дрешка  Shocked/ , а най- разочароващ Орлин Горанов. Иначе съм чувала от странични хора, че е широка душа и много готин, но това лигавене никак не му отива. В същото време имам чувството, че понеже всичките са такив,а се чувстват много добре заедно. Не знам дали забелязахте, че Мира в кухнята говореше по- нормално, но в момента, когато се сбра с дружината, мина на лигавата вълна.

Менюто й ми хареса, струва ми се, че добре готви. Допълнителни плюсове- чистота и организираност.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 039
Коя е певицата? Сигурно съм много невежа...Първото име е Красимира.....

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Аз имам спомен, че Мира е 72 набор!

# 70
  • Мнения: 9 865
Мисля, че гайдарката е Красимира Чуртова.

# 71
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Мисля, че гайдарката е Красимира Чуртова.

http://vbox7.com/play:36b926e9

# 72
  • София
  • Мнения: 4 039
Аз имам спомен, че Мира е 72 набор!

Точно така, родена е на 12.08.1072...

# 73
  • Мнения: 3 794
Е, изложи се жестоко накрая с това 'Царица съъъъъъъм'  Crazy Sick

# 74
  • Мнения: 1 517
ОО Титииииииииииииииииииии newsm45  ще бъде забавноооооо smile3533

Общи условия

Активация на акаунт