Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 2

  • 102 586
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 221
Все още важи  Grinning  Пуснах запитване и ми отговориха, че продължават с 15% -та отстъпка за РД  Peace

# 706
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
До колкото разбрах, намалението за р. ден важеше до април месец .

Важи, аз вчера ползвах с акт за раждане на детето  Peace Ама с 35% намаление все някой парфюм ще си заслужава  Laughing

# 707
  • Мнения: 221
Някой ползвал ли е балсамите на Алверде и доволни ли сте  Grinning

# 708
  • Мнения: 55
Някой ползвал ли е балсамите на Алверде и доволни ли сте  Grinning

В момента ползвам,в кафява опаковка за кестенява коса с орех,в комбинация със същия шампоан.Добре е да,разресва се косата,има блясък и не се омазнява бързо,но мирише меко казано гадно,след изплакване не остава никаква миризма newsm53

# 709
  • Мнения: 221
Някой ползвал ли е балсамите на Алверде и доволни ли сте  Grinning

В момента ползвам,в кафява опаковка за кестенява коса с орех,в комбинация със същия шампоан.Добре е да,разресва се косата,има блясък и не се омазнява бързо,но мирише меко казано гадно,след изплакване не остава никаква миризма newsm53

Благодаря  Grinning  как го нанасяш - на цялата коса, вкл. скалпа(както пише на опаковката) или само по дължината на косата  Peace Мислех да взема с авокадо или с кайсия, но утре ще преценя на място  Mr. Green

# 710
  • Мнения: 1 159
Уф,този магазин ми е голямо изкушение!Дневният ми крем се оказа неподходящ за горещо време и се запътих вчера да си купя нещо за мазна кожа.Ама познайте дали не излязох освен с крем,със червилце,молив,очна линия и спиралка  Rolling Eyes!Нищо,че в края на месеца съм рожденичка,тогава пък нещо друго ще ми трябва!
Взех си на Здраве един дневен крем-гел от серията Акне-стоп.Не е лош,днес беше топло,ама не ми се замаза лицето!

# 711
  • Мнения: 55
Някой ползвал ли е балсамите на Алверде и доволни ли сте  Grinning

В момента ползвам,в кафява опаковка за кестенява коса с орех,в комбинация със същия шампоан.Добре е да,разресва се косата,има блясък и не се омазнява бързо,но мирише меко казано гадно,след изплакване не остава никаква миризма newsm53

Благодаря  Grinning  как го нанасяш - на цялата коса, вкл. скалпа(както пише на опаковката) или само по дължината на косата  Peace Мислех да взема с авокадо или с кайсия, но утре ще преценя на място  Mr. Green


Честно казано не съм и прочела момента че се нанася на скалпа включително,не бях ползвала от доста време балсам и взех този и го нанасям по дължината само. Rolling Eyes

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Все още важи  Grinning  Пуснах запитване и ми отговориха, че продължават с 15% -та отстъпка за РД  Peace
Аз питах в два магазина - в единия ми казаха, че не важи, в другия - обратното. Имам още малко време до края на седмицата, смятам да се възползвам Simple Smile

# 713
  • Мнения: 119
Все още важи  Grinning  Пуснах запитване и ми отговориха, че продължават с 15% -та отстъпка за РД  Peace
Аз питах в два магазина - в единия ми казаха, че не важи, в другия - обратното. Имам още малко време до края на седмицата, смятам да се възползвам Simple Smile

Вчера ползвахме отстъпката, начислиха я след всички други намаления, т.е. на крайната сума.

# 714
  • Мнения: 2 216
От 10ти до 16ти май -20% на шампоани, балсами и маски за коса Wink

# 715
  • Плевен
  • Мнения: 108
Gianna, мерси
май прословутото мляко на Балеа с кайсия не влиза в намалението

# 716
  • Мнения: 2 741
Ние имаме рожденик в понеделник от кога до кога можем да се възползваме от намалението? От понеделник нататък цялата седмица или как?

# 717
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Ние имаме рожденик в понеделник от кога до кога можем да се възползваме от намалението? От понеделник нататък цялата седмица или как?

Ако е рожденик на 14 май- от тогава, до 20 включително.

Днес ще напазарувам за една година напред сигурно шампоани и балсами Simple Smile) С 35% ще са ми отстъпките заради рожденичката  Grinning

# 718
  • Мнения: 2 822
Какво се носи, за да се види че е рожденник и има ли възрастово ограничение, имам предвид да не е само за малки деца?

# 719
  • Мнения: 2 216
Лична карта искат за да се види дали има рожден ден.
Намалението е за цялата седмица, в която е рожденият ден. Може да ходите всеки ден, ако искате Grinning
Тарталета , гледай сроковете на годност Peace

Общи условия

Активация на акаунт