Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 2

  • 102 556
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 626
Информацията за отстъпката за РД предлагам да се сложи на първа страница на новата тема, защото на всяка страница има въпрос и следват няколко отговора и разяснения.

# 736
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 389
Така или иначе малко хора четат, дали на първа или на всяка страница ще се напише, все тая  Tired

# 737
  • Русе
  • Мнения: 40
А с новата брошура ще има ли 20 % намаление на група стоки?

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 786

Ползвала съм от техните омекотители преди 2-3 години и не бях доволна, не оставяха дълготраен аромат. Сега вече отдавна са с нова опаковка и не съм купувала. В темата за перилни препарати и омекотители обаче препоръчват сензитивния на Денк мит. Него не съм го пробвала.

# 739
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 389
А с новата брошура ще има ли 20 % намаление на група стоки?

Шампоаните бяха до 16 май, преди се застъпваха май групите продукти  Thinking

# 740
  • София
  • Мнения: 3 249

Ползвала съм от техните омекотители преди 2-3 години и не бях доволна, не оставяха дълготраен аромат. Сега вече отдавна са с нова опаковка и не съм купувала. В темата за перилни препарати и омекотители обаче препоръчват сензитивния на Денк мит. Него не съм го пробвала.

Благодаря!  bouquet Свършва ми омекотителят, може и да пробвам от техните, само да успея да стигна до някой магазин.

# 741
  • Мнения: 1 243

аз съм по-скоро доволна от омекотителите, като изключим, че ароматите само на два от тях ми допадат и то относително ми допадат.. но иначе - оправдават си цената!
Wink

# 742
  • Мнения: 690
Момичета, ползвали ли сте фон дьо тен на Алверде. Днес видях, имаше два - минерален и обикновен, съответно 10 лв. и 7 лв. Нюансите бяха приятни, отзиви? Praynig

Последна редакция: сб, 19 май 2012, 23:22 от Sarafina

# 743
  • София
  • Мнения: 1 626
От известно време не мога да си намеря накрайници за електрическата четка за зъби Oral-B. Чудя се дали има разлики в накрайниците за различните марки. И дали ако си взема от тези на ДМ ще си закърпя временно положението?
Някой компетентен да ме посъветва. Миналата година като си купих четката, си взех и още една опаковка с два накрайника, станаха ми общо три. Не съм купувала след това, извинявам се ако на някой му се стори глупав въпроса ми.

# 744
  • Мнения: 4 202
Дали ще има намаления на памперси около 1ви юни?  Thinking

Миналата година имаше...

# 745
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
ПОЗВОЛИХ СИ ДА ПУСНА НОВА ТЕМА:



http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=660834.msg22092506#msg22092506

Общи условия

Активация на акаунт