Британците, британците! - Трък оттук, трък оттам, всичките ще ги изям! - 24

  • 14 100
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 322
Изобщо не е страшна, една от най-любимите съфорумки ми е, пък и доколкото си спомням, никога не е била мод  Mr. Green

# 61
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз се страхувам само от ССФ в СО май Joy

# 62
  • Мнения: 322
И аз се страхувам  newsm43 

# 63
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
 hahaha hahaha hahaha
А Сарказъма откак стана синя, ми прилича понякога на Мистик от X-Men, а от нея ме беше много страх едно време Rolling Eyes После се заглеждам, че е Майк, не Мистик, и ми олеква Blush

Британ, британ bowuu

# 64
  • Мнения: 2 040
Да ви имам кошмарите значи!  hahaha hahaha

# 65
  • София
  • Мнения: 71
Въх, какви са тези кошмари бе! Shocked Василиса е голяма сладурана, като си спомня за нейната тема за тролския ПР, сълзи от смях ми избиват. Joy

Сарки в новото си превъплъщение ми прилича на сините извънземни от Аватар - ноу офенс ениуан. Laughing

# 66
  • Мнения: 322
Да, да, да, темата за тролския ПР е у-н-и-к-а-л-н-а!   hahaha

# 67
  • Мнения: 3 736
Да, да, да, темата за тролския ПР е у-н-и-к-а-л-н-а!   hahaha

О, дааааа!  hahaha

# 68
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пуснете някое линкче, не я знам тази тема Hug

# 69
  • Мнения: 322
Ето я  Hug

На това колко съм се смяла:  Joy


"Ох, ох, надявам се, че не си показвате децата никъде.   Поне аз така трябва да направя със сигурност.
Големия трол една нощ се беше праснал на ръба на леглото и имаше ужасен, лилав бушон на едното око. Колко ни заглеждаха двамата, ужас! А някои и питаха: "Какво ти има на оченцето, момченце?"
Момченцето-врабченце с малко мозъченце  сто пъти беше забравило случката и даваше крайно неубедителни отговори. "Ъ,а, май паднах". "Ами-и-и, някъде с ударих, но не помня къде"... А питащите ме поглеждаха многозначително.
- Виж какво - казах му - стига толкова. Просто не отговаряй.
И на следващия любопитко моят мил трол отговори:
- Не мога да кажа. Мама не ми дава. "

# 70
  • София
  • Мнения: 71
Ахахахаха, това са ми едни от любимите случки и на мен! Аз тази тема си я чета всеки път като ми докривее, неизменно ми се оправя настроението! Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 2 040
Дааа, тая тема беше уникална!  Joy Joy Joy

Катето така се изцепи оня ден - седнала да разправя на Венци колко е добър баща им, все едно той нищо се е усъмнил, и както редеше какво й бил купил и как й правел смях, чувам - "много е добър, почти не ме бие". На кооето аз  Shocked и после  Joy. Ако я слуша непознат човек ще си каже "милото, през ден го бият", нали все пак почти не я бием  Joy Joy

# 72
  • Мнения: 3 736
 hahaha Като четох тая тема, силно я жалих Василиса, и тя с демони от висок ранг надарена.

Злате, и Катето кърти, жива и здрава да е, и не много бита.  Mr. Green

# 73
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мерсииии, страхотна тема!
Аз за настроение чета "Носите ли шапчица вкъщи" и една нова, за недораъбралите нещо...

# 74
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Слънчо, ще умре ли Дейна newsm45?

Общи условия

Активация на акаунт