ДЕСЕТОКЛАСНИЦИ!

  • 35 181
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 820
Какво става със срещата? Очаквам оферти, в противен случай ще оферирам аз  Mr. Green
Какво ще кажете за 6.11.2011 г. Thinking Да кажем около 14.00 ч. Thinking

1. Фран.
2. SofiaV
3. Зла Гад - Пиги
4. Моя милост Grinning





Последна редакция: сб, 29 окт 2011, 16:09 от DSquared

# 706
  • София
  • Мнения: 1 266
За 6.11.2011 г, около 14.00 ч.
1. Фран.
2. SofiaV
3. Зла Гад - Пиги
4. DSquared
5. Neli_ani

# 707
  • Мнения: 281
Влизам тъкмо на място....

За 6.11.2011 г, около 14.00 ч.
1. Фран.
2. SofiaV
3. Зла Гад - Пиги
4. DSquared
5. Neli_ani

6. Asss62 - с уговорката, че може и да ме няма.

# 708
  • Мнения: 685
 Laughing Като ви чета май е по-добре да прекръстите темата на Срещи на майките на десетокласниците
 Hug иначе с удоволствие ви чета.
Лека бременност на Маринова, такива новини винаги са ми приятни за четене.   bouquet

Четох и написаното от Greedy...нашата преди няколко дни я надуши татко и че е пушила цигара, та и спретнахме едно скандалче по случая и сега постоянно душим, уж вс е наред, но честно казано нямам никакво желание да ги научава.
 Blush минали сме по този път с баща и и знам какво е...и като се знам аз какъв дявол съм, дано не се е метнала на мен.
Neli_ani добре го е написала, само по-интересното да не се окаже по-хард дрога....определено има много по-хубави неща от това да се пуши, пие и вземат разни боклуци, наистина е важно човек да намери своята "мания" и да и се наслаждава.

Иначе моята кокона е на тема татута, не помня дали споделих, но ми е едно такова омотано в акъла. МъжО има, аз харесвм, просто от здравна гледна точка се пъна като магаре, ама тая лудетина е решила, че вземе ли си стипендията ще ходи да се шари  ooooh!

# 709
  • Мнения: 3
За миризмите с цигарите е по трудно - впива се в кожа,коса,дрехи и всичко наоколо. Въпреки употребата ми на канабис нямам абсолютно никакво намерение да пробвам каквото и да е по-тежко и повечето сме така.
Не че съм добър пример за останалите,защото в повечето случаи тревата води до понижаване на успеха, аз почнах да се старая повече и да нося малко по-добри оценки,може би заради това че трябва да компенсирам "злодеянието" .

От отговорите останах с впечатлението че смятате марихуаната за нещо далеч по вредно от каквото е всъщност. Повечето рискове даже се крият в това че е нелегална.

Ако имате някакви въпроси,питайте. Simple Smile

# 710
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 anny_ , само да внимава къде се шари. Една моя близка много съжалява и до ден днешен и не може да се махне, макар, че е ходила на много процедури. А преди две години чух за полицейската академия, много кадърно дете, не са го приели, защото се шарило на неподходящи места. А иначе Маринова вече има четвърто детенце, ще бременее евентуално пак по-нататък. Големи сладури са всичките и сладури.

# 711
  • Мнения: 3 740
От отговорите останах с впечатлението че смятате марихуаната за нещо далеч по вредно от каквото е всъщност. Повечето рискове даже се крият в това че е нелегална.

Ако имате някакви въпроси,питайте. Simple Smile

Разбира се, можеш да се самоуспокояваш за липсата на вреда от марихуаната - това е твое право. Просто имам наблюдения върху приятели на децата ми, които си съсипаха мозъка с "безвредната" трева. Надявам се, че цениш високо интелекта си и не ти се иска да се превърнеш в посредствен потребител на заместители на вълнуващите преживявания от живота. Пък ти прави каквото знаеш.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 266


Ако имате някакви въпроси,питайте. Simple Smile
Аз лично нямам въпроси. Но ако ти имаш, давай! Simple Smile

# 713
  • Мнения: 3
Разбира се, можеш да се самоуспокояваш за липсата на вреда от марихуаната - това е твое право. Просто имам наблюдения върху приятели на децата ми, които си съсипаха мозъка с "безвредната" трева. Надявам се, че цениш високо интелекта си и не ти се иска да се превърнеш в посредствен потребител на заместители на вълнуващите преживявания от живота. Пък ти прави каквото знаеш.
Не,не казвам че няма вреда. Вредата я има,в каквито и количества да е.И да,и аз имам познати които си провалиха живота защото превърнаха пушенето в начин на живот.

До Neli_ani:
Да,всъщност ми е интересно каква би била реакцията на родителя когато разбере че пуши. Какви ще са мерките,които ще бъдат предприети?

# 714
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

До Neli_ani:
Да,всъщност ми е интересно каква би била реакцията на родителя когато разбере че пуши. Какви ще са мерките,които ще бъдат предприети?

Никой не знае, каква ще му е реакцията  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


ПП забравих + мен в списъка. Ама винаги ме пишете, пък аз ще ви казвам, дали няма да мога да дойда  Joy

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 21:11 от Dorothy

# 715
  • София
  • Мнения: 1 266
Колкото деца, толкова и родители. Реакции всякакви. Може би искаш моята лична позиция? Ще се опитам да го убедя колко много го обичам, колко много му вярвам, че е способен да контролира положението. Всеки сам прави своя избор и сам е отговорен за грешките си. Няма нищо необратимо или загубено, особено когато си на 16 години. Колкото осъзнато пушиш, толкова осъзнато може и да спреш. Може да е трудно, но пък така победата над порока е още по-сладка. Много е гот да можеш да кажеш: аз казах, че мога да го направя и го направих! Това определено те прави значим. Дали си на 16 или на 36 год, да надделееш порока си е нещо много, много значимо и удовлетворението е страхотно.
Освен разговорите бих направила така, че да правим повече неща заедно - както битови дейности , така и спорт и туризъм. Също бих го посъветвала да разговаря с психолог. Но трябва сам да отиде, т.е. пак да бъде негово решението. Аз само бих дала контакта. Все пак има много въпроси, на който родителя не би могъл да даде компетентен отговор. За това е необходим външен човек, който няма лично отношение. Това се сещам на прима виста.  Grinning

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 19:54 от Neli_ani

# 716
  • Мнения: 7 161
Много рехав списъкът за срещата, бре! Hug
Все пак бройката надвишава необходимата четворка за белот! Laughing
Играя и чист бридж. Grinning

Последна редакция: вт, 01 ное 2011, 21:15 от Фран Джонсън

# 717
  • България
  • Мнения: 2 164
 Не знам как ще реагирам. Зависи от много неща - дали ми го е казала лично, дали е било еднократно или система, дали е приключило или не, а също и от моето моментно състояние /колкото и тъпо да звучи/... Тя ми е разказвала за един случай, когато се е "напушила" и отвратила - питах я как се чувствала, дали е повтаряла и т.н. Не й се карах, за мен беше важно, че ТЯ ми го каза.
 Ще припомня добрият стар принцип: "Който има деца - да мълчи, който има дъщери - да онемее!"

Всъщност най-трудна е борбата със самия себе си, но за това пък и победата е най-сладка...

Много рехав списъкът за срещата, бре! Hug

Списъкът може да е кратък, но пък мат'риалът е качествен Wink.

ПП забравих + мен в списъка. Ама винаги ме пишете, пък аз ще ви казвам, дали няма да мога да дойда  Joy

Аз теб си те знам Wink, винаги си те пиша Simple Smile

# 718
  • Мнения: 413
Здравейте, момичета! Hug
Напоследък рядко влизам, а когато влизам само чета. Нещо не ми се пише.
Няма да се записвам официално за срещата, но ако имам възможност, ще дойда.

# 719
  • Мнения: 195
И аз май ще успея да се класирам този път за срещата  Hug
и SofiaV   ни е обещала да ' сладоледиме ' Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт