ДЕСЕТОКЛАСНИЦИ!

  • 35 194
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 572
Маринова, честито бебе! Да ви е живо и здраво, и много да ви радва! Супер, три пъти ура за четвъртото попълнение! А на теб - бързо възстановяване!    bouquet

Лейди, честит имен ден, макар и на патерица на майка ти. Да ти е жива и здрава!   bouquet

# 691
  • Мнения: 281
МАРИНОВА, ЧЕСТИТ НАСЛЕДНИК!!! МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ПАРИ ЗА БЕБОКА, А ЗА ФАМИЛИЯТА МНОГО РАДОСТ.

БЪРЗО И БЕЗПРОБЛЕМНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
МАРИНОВАААААААААА,
МНОГО ТЕ ОБИЧАМЕ!!!

# 693
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 611
Маринова, честита четвърта рожба!    stork-boy
Много, много здраве и късмет желая на малкото ти момченце!
newsm32  

# 694
  • Мнения: 195
Маринова  Честито !!!!   Да е жив и здрав малкия Даниел , много да ви радва и много да ви слуша !!!
Страхотно  имаме си бебче в темата , до скоро се радвахме на малки първолаци
а сега имаме и бебе !

# 695
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Дами, имам трикилограмов повод да почерпя - роди ми се малък сладък Даниел!
Ихаааа, страхотно Hug Hug Hug

                        Да ти е живо и здраво малкото човече  bouquet
                                 

                                       

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 22:36 от ☼ Зла гад - Пиги ® ☼

# 696
  • Мнения: 3
Така...как да започна? Аз съм ученик в една от елитните гимназии (в топ 5 когато кандидатствах),10ти клас. Пуша марихуана редовно. Не ме упреквайте, не съм "пропадняк" или нещо от сорта,даже съм отличник. Но се замислих колко безрезервна вяра имат родителите ми в това че съм "добро дете". И фактически като гледам съучениците си, които "тупат амфети" и се чукат постоянно съм си такова. Просто леко да ви насоча към реалността- пушил съм коз с 8 човека от класа ми и още много от училището. А има майки в този форум чиито деца са ми във випуска. Не знам защо го пиша този пост,може би просто ми се показва гузната съвест. Anyway, мисля че тези които безрезервно смятат че децата им не правят такива неща един тест и евентуалните резултати биха били шокиращи.

(бтв преди май имах акаунт но като проверих мейла не ми даде че е регистриран та за това си направих нов)

# 697
  • София
  • Мнения: 1 266
Greedy , щом си го написал, значи е имало защо. А и няма нужда да конкретизираш точно.  Това че пушиш марихуана не значи, че си лошо дете. При това дори не си и дете, а един отговорен и съвестен млад мъж. Поне такъв те възприемам аз лично от поста ти. Много добре съзнаваш кое е грешно и кое праведно. Изживей си емоциите, които ти дава ганджата и когато това не те удовлетворява вече ( а това ще стане много скоро), просто спри да пушиш и си намери нещо, което ще ти задоволява и емоциите и тялото. Какво е това ? Не знам. Може да спорт, може да е накое готино момиче, може да е туризъм. Важното е да се усетиш значим. А това е супер готино! Вярвай ми!  Heart Eyes 

# 698
  • На село
  • Мнения: 873
Момичета, благодаря ви за топлите пожелания - от вашите клавиатури  - в Божиите уши!

# 699
  • Мнения: 475
Така...как да започна? Аз съм ученик в една от елитните гимназии (в топ 5 когато кандидатствах),10ти клас. Пуша марихуана редовно. Не ме упреквайте, не съм "пропадняк" или нещо от сорта,даже съм отличник. Но се замислих колко безрезервна вяра имат родителите ми в това че съм "добро дете". И фактически като гледам съучениците си, които "тупат амфети" и се чукат постоянно съм си такова. Просто леко да ви насоча към реалността- пушил съм коз с 8 човека от класа ми и още много от училището. А има майки в този форум чиито деца са ми във випуска. Не знам защо го пиша този пост,може би просто ми се показва гузната съвест. Anyway, мисля че тези които безрезервно смятат че децата им не правят такива неща един тест и евентуалните резултати биха били шокиращи.

Важното е, че осъзнаваш какво всъщност се случва с теб и как биха се чуствали родителите  Hug
В такъв случай, имаш възможност да промениш нещата, т.к. ти все още контролираш ситуацията /убедена съм в това/ 
Млад и успешен човек като теб има реален шанс да се занимава с нещо къде, къде по- смислено, живота в днешно време предоставя много възможности за това newsm10

Колкото до нас родителите, да, всеки си мисли , че това не може да се случва на неговото дете, но......., да имаме доверие в тях е от голямо значение. Не по малко важно е обаче и те да не го изгубят, защото после трябва време да се върне загубеното /не малко при това/. 
Децата трябва да говорят, не е задължително с родителите, а и с приятели и близки. Това е най- големия проблем, според мен, първо децата не са научени да разговарят и второ оправданието за липса на време за това, от наша страна, от страна на родителите.

# 700
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Naddya в десетокласниците нямаме, аз пиша там от името на друга мама да питам нещо, но нямам дете там.

# 701
  • Мнения: 3 740
Маринова, страхотна новина! Жив и здрав да е новият мъж в семейството, много радост да ви донесе!

# 702
  • Мнения: 7 162
Какво става със срещата? Очаквам оферти, в противен случай ще оферирам аз  Mr. Green
Какво ще кажете за 6.11.2011 г. Thinking Да кажем около 14.00 ч. Thinking
1. Фран.


Пък да ви кажа тази нощ какво сънувах...Дали чудесната новина за бебчето на Маринова е причина за този сън, не знам, но сънувах, че съм бременна в девети месец с четвърто отроче. ooooh!
Охххх, какво облекчение получих като се събудих. Laughing
МариноваHug

# 703
  • България
  • Мнения: 2 164
Какво става със срещата? Очаквам оферти, в противен случай ще оферирам аз  Mr. Green
Какво ще кажете за 6.11.2011 г. Thinking Да кажем около 14.00 ч. Thinking
1. Фран.
2.SofiaV

Времето и мястото ме устройват. Тогава няма да има избори, така че изборът е наш Wink

Пък да ви кажа тази нощ какво сънувах...Дали чудесната новина за бебчето на Маринова е причина за този сън, не знам, но сънувах, че съм бременна в девети месец с четвърто отроче. ooooh!
Охххх, какво облекчение получих като се събудих. Laughing
Маринова,  Hug
Joy Joy Joy

# 704
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Какво става със срещата? Очаквам оферти, в противен случай ще оферирам аз  Mr. Green
Какво ще кажете за 6.11.2011 г. Thinking Да кажем около 14.00 ч. Thinking
1. Фран.
2.SofiaV
3. Зла Гад - Пиги




Общи условия

Активация на акаунт