Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 39

  • 33 246
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 159
Гювен- Отново сме у дома . .


как така той ОТНОВО е у дома . . като не е от Урла . .като не е израснал там Joy Joy

как само се  натрапва и взе мястото на Ефе . . сякаш не той, а Гювен е бил с тях от първи сезон . .

 и Рокси  чуваш ли се какви ги говориш?! . . дори детето на Ефе нямало да попречи на любовта на

 Аслъ и Гювен това ме разби честно . .

Последна редакция: чт, 14 юли 2011, 10:56 от kavak_yelleri_fan

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 39
Любим момент от филма - първата целувка на Ефе и Аслъ на сватбата и целувката им в края на 148еп.
Най-забавен момент от филма - когато Ефе се отзова в леглото на Леман и двамата започнаха да крещят като се видяха  Grinning
Най-тъжен момент - в болницата, когато всичка разбраха че Ефе е починал и после на погребението му
Любим персонаж без да броим Ефе, Гювен, Аслъ, Мине и Дениз - Метин
Любима песен - Emre Aydin - Hoscakal
Любим сезон - 1 и 2
Аслъ или Мине - Аслъ в първите 2 сезона, Мине в останалите Simple Smile
Кой е по-добър готвач според вас Атакан или Халил? - Атакан

# 32
  • Мнения: 68
Сериала е младежки и главните неща в него не бяха само любовите които виждахме, а целия им живот до момента ,от детството до зрялостта....когато казваш че се връщаш у дома,в родното си място, никога нямаш предвид само любовните си преживявания, родното място е там, където си израстнал,там където си бил юноша,там където си изпитал първите трепети на любовта и там където си имал мечти за бъдещето! И точно там, където сега се връщат, всичко е изпълнено със спомени за преживяванията на четеримата  герои ЕФЕ,МИНЕ,АСЛЪ и ДЕНИС!...Най-милите спомени на хората по принцип са именно от този период на живота им! Излишни са опитите за преекспониране на нещата!

# 33
  • Мнения: 68
"Аслъ, Гювен, Мине и Денис - най-главните от най-главните герои събрани в Измир отново, след толкова години" ...Защо ли това място "У дома" напомня толкова много за един герой от фимла, който има най-много и най-живи спомени с останллите?Това че се опитвате да пренебрегнете даден персонаж от филма няма да ви помогне да заличите най-хубавите сезони на този сериал а именно 1-2-ри!Не само аз съм на това мнение! И ако Ефе не беше толкова значима фигура, а Даахан не беше изиграл ролята си блестящо, едва ли след толкова време отсъствие от екрана, щеше да е най-големия любимец на зрителите! ФАКТ!Всички са на мнение че сериала е бил най-забавен и най-успешен(за което говори рейтинга,не аз) в първите два сезона! А там Гювен го нямаше!Аз разбирам че харесвате Гювен но чак да пренебрегвате очевадни неща вече става смешно!Как ви се побра в мозъците че сценаристите ни връщат героите на родното им място ама видиш ли  защото това място е свързано със запознанството им с Гювен, а другото е бошлаф...
Най-главния от най-главните герои в този филм е Ефе и никой друг!!!Всички играят добре ролите си но най-ярък персонаж си остава той!

# 34
  • Мнения: 68
Гювен- Отново сме у дома . .


как така той ОТНОВО е у дома . . като не е от Урла . .като не е израснал там Joy Joy

как само се  натрапва и взе мястото на Ефе . . сякаш не той, а Гювен е бил с тях от първи сезон . .

 и Рокси  чуваш ли се какви ги говориш?! . . дори детето на Ефе нямало да попречи на любовта на

 Аслъ и Гювен това ме разби честно . .

Еее, според тях,положението е такова..Гювен превъзхожда Ефе във всяко отношение...Ако могат да направят така че Ефе да го няма като герой във филма ще им е най-добре! Те и това се опитват да направят де,да го заличат и да го изкарат незначителен....Любовта между Гювен и Аслъ е най-силната,спомените на мечтателите са свързани най-много с Гювен,Даже родното им място е свързано пак с Гювен...абе всичко във филма е свързано с него...Ефе защо въобще са го сложили в сериала никой не знае,чудна работа? Може би за да се засили значимоста на Гювен!!!!

# 35
  • Мнения: 2
Гювен- Отново сме у дома . .


как така той ОТНОВО е у дома . . като не е от Урла . .като не е израснал там Joy Joy

как само се  натрапва и взе мястото на Ефе . . сякаш не той, а Гювен е бил с тях от първи сезон . .

 и Рокси  чуваш ли се какви ги говориш?! . . дори детето на Ефе нямало да попречи на любовта на

 Аслъ и Гювен това ме разби честно . .

Аз имам един въпрос към всички,които мразят Гювен,щом като той няма право да казва това,според вас Мине има ли това право,щом като тя също не е израснала в Урла,а в Германия?
И още нещо,защото ми писна всичко,което се изписва против Гювен и Сарп,може да се сърдете само и единствено на вашият любим Дааханчо,че в момента Сарп завършва сериала,а не Даахан.Ако Кюлегеч беше истински професионалист нямаше в автобиографията му да има 2 филма на кръст и подробно обяснение и представяне на известният му род.Той е най-голям от всички,а вижте го само в колко много филми се е снимал  hahaha.Като гледам няма и намерение скоро да се снима в нещо ново.Интересно ми е много да не би Даахан да разчита цял живот на ролята на Ефе и известните му роднини?!?Ако е така много жалко,защото както казва една приятелка трябва да си ужасно добър актьор,за да се правиш на маймуна, язък за таланта на Даахан тогава!!!

# 36
  • Мнения: 7
говорите за фрагмента към 3-ти сезон и ми стана интересно,и понейе тогава не следях такива неща,може ли да ми дадете линк към него?

# 37
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Аз имам един въпрос към всички,които мразят Гювен,щом като той няма право да казва това,според вас Мине има ли това право,щом като тя също не е израснала в Урла,а в Германия?
И още нещо,защото ми писна всичко,което се изписва против Гювен и Сарп,може да се сърдете само и единствено на вашият любим Дааханчо,че в момента Сарп завършва сериала,а не Даахан.Ако Кюлегеч беше истински професионалист нямаше в автобиографията му да има 2 филма на кръст и подробно обяснение и представяне на известният му род.Той е най-голям от всички,а вижте го само в колко много филми се е снимал  hahaha.Като гледам няма и намерение скоро да се снима в нещо ново.Интересно ми е много да не би Даахан да разчита цял живот на ролята на Ефе и известните му роднини?!?Ако е така много жалко,защото както казва една приятелка трябва да си ужасно добър актьор,за да се правиш на маймуна, язък за таланта на Даахан тогава!!!

Ето на това се казва злобен, завистлив и прост коментар...и няма смисъл да се отговаря на подобни провокации. Радваме това, че много малко хора мислят така, няма и пет човека в темата, които да го потвърдят...и в 80 милионна Турция са в нашето положение, 90% процента от зрителите на сериала застават зад Даахан.

# 38
  • Мнения: 1 290
Съгласна съм с Мишел, подобна простотия не заслужава изобщо коментиране!

nliszp, стигни нивото на Даахан и тогава си давай "компетентното" мнение! ooooh!

# 39
  • Мнения: 68
Коментарите в турските форуми не са никак ласкави относно това което показаха че предстои!Никой не иска на мостчето да са тези 4-ри души,това е подигравка с персонажа на Ефе!Сериала започна там ,но със него и ако ще завършва без него,по добре е да не е на това място!
Повечето казват че им е ясно какво ще се случи и не им е интересен този сезон! Надяват се да не е последен, понеже биха искали сериала да продължи за да гледат сина на Ефе!Това е което разбрах с помощ от човек който разбира езика!

# 40
  • Мнения: 68
За некомпетентните да кажа че,по добре да имаш една роля, която да те изстреля на върха ,отколкото 1000 и да си останал незабелязан!Малко са хората които постигат успех с втората или третата роля в живота си! Това само говори за качествата на актьора!Защото ако си кадърен скоро изгрява звездата ти!Иначе е много лесно да те бутнат в сериал който е на 1-во място по рейтинг:) Така и баба знае:)

# 41
  • Мнения: 0
За некомпетентните да кажа че,по добре да имаш една роля, която да те изстреля на върха ,отколкото 1000 и да си останал незабелязан!Малко са хората които постигат успех с втората или третата роля в живота си! Това само говори за качествата на актьора!Защото ако си кадърен скоро изгрява звездата ти!Иначе е много лесно да те бутнат в сериал който е на 1-во място по рейтинг:) Така и баба знае:)

Много точно казано!!

# 42
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

[/quote]
Не ти..."Кавак йеллери" умря!
[/quote]

Винаги съм харесвала различните, гениалните, оригиналните хора...а Даахан е такъв. Толкова много хора го обикнаха и оцениха..само егото и завистта на сценаристите и режисьора съсипаха персонажа му. Затова, че той не хареса репликите на Ефе и направи собствена импровизация, която го изтреля на върха. Преводачката на Кавак Йеллери, която за кратко писа тук и с която и до днес поддържам връзка ми каза, че голяма част от репликите на Ефе от сценария не отговарят на казаното от Даахан, и неговите реплики се превеждат по слух. Даахан е развил сам героя си и негова е заслугата персонажа му да е толкова обичан.

# 43
  • Мнения: 11 766
Никой не отрича ролята на Даахан в първите 2 сезона на сериала, нито отричаме персонажа на Ефе. Но него вече го няма. На вас може да са ви най-интересни първите 2 сезона, а на мен и много други 3-ти и 4-ти. Въпрос на вкус.  Wink
Всички актьори играят невероятно и мнението на много хора в Турция е че обожават сериала и не биха искали да свършва. Не само за да гледат сина на Ефе, а защото според някои хора Мечтатели е сериал, който показва силата на истинското приятелство. Такова, каквото трябва да бъде. С или без Ефе сериала е невероятен. Laughing
Сарп, Пелин, Ибрахим и Аслъ са супер талантливи. И го доказват с всяка изминала серия. Хората ги обожават. И продължават да гледат сериала с интерес.  Heart Eyes
Промото определено е страхотно - браво на сценаристите ...  Hug
Гювен заслужи своето място редом до останалите и има правото да каже, че си е у дома, защото там започна всичко. Той не е заместител на Ефе, а сам извоюва своето място в сърцата на всички. Обожавам го ...  txtloves

# 44
  • Мнения: 11 766
говорите за фрагмента към 3-ти сезон и ми стана интересно,и понейе тогава не следях такива неща,може ли да ми дадете линк към него?

Разбира се - заповядай трейлъра към 3-ти сезон със субтитри. Това е любимият ми трейлър, а именно с появата на Сарп в сериала. Много силно представяне му правят. Как цял Измир, Урла и цяла Турция няма да са същите, заради появата на Гювен ... Това е съвсем вярно. Невероятен персонаж. Шапка му свалям на Сарп - играе ролята си отлично, както и всички останали  txtloves txtloves txtloves

http://www.vbox7.com/play:a4fb001e

Общи условия

Активация на акаунт