Отговори
# 705
  • Мнения: X
Мария, Лулу, поуспокоихте ме. Аз не очаквам да му е гъста косата, за мен си още бебе  Heart Eyes, но така неравномерно на участъци ми е странно, все едно е правено от фризьор малко пънкарско изглежда. Примерно над тила високо отзад има една по рехава ивица широка около пръст надлъжно, а отстрани на нея други рехави участъци от всяка страна.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Диди, знам го, но го дават за над 2 годишна възраст. А от моя позната знам, че много щипе, ако си пипнеш очите и затова изчаквам.  Peace

# 707
  • Мнения: 67
Cecile, на Рая  косата й от едната страна е по-гъста и по-дълга  от колкото от другата. Говоря ти не участъци, а половината й глава буквално е така  ooooh! Постригах я уж да ги  изравня, но гъстотата пак си личи  Confused

# 708
  • Мнения: 539
Благодаря момичета за кремчетата.Със сигурност с Елоком и да ми го изпишат няма да ямажа,вече съм се парила мнооого с кортикостероидите.Бях забравила за Термалната вода,и аз бях доволна от нея.
Миме,след третото дете кел файда за вазектомия.Аз дотам не ща да стигам,пък и слава богу нямам нужда от надебеляване.

Пепси,ами аз вече пробвах с лекопласт,навих и го на пръстта,ама тя докато не го разви не миряса,не знам лелката как ги е отказала.Пробвай и ти,при нас не стана.Но аз не съм се отказала,рано или късно ще се откаже,иска се търпение,постоянно я гоня с бибата,ако си лапне пръстта,давам биба,играчка,за хапване,играем,само и само да забрави.

За косичката не мога да помогна,не смея да отрежа къдриците.

Лулу,наистина може да е хормонално,не се ли доверяваш на лекаря,или от стрес,или от слабост може да е.Дано всичко  е наред при теб.
Дион,това мазило и аз ще го пробвам  но само в краен случай,ако не успея с ината си.

Ох,пак имам питанка-с какво си чистите фурните,днес търках,търках,без ръце останах  и не съм доволна от резултата.Чистя с една домакинска паста и обезмаслител.Нещо по-ефикасно да предложите>???

# 709
  • Мнения: 344
... Моя мъж наскоро ми подхвърли, че щял да ми направи трето, за да понапълнея малко, но тогава вече ще му направя вазектомия. Twisted Evil
...Миме,след третото дете кел файда за вазектомия.Аз дотам не ща да стигам,пък и слава богу нямам нужда от надебеляване...
Joy hahaha
Миме, след третото съвсем ще се свършиш, време за ядене въобще няма да ти остава Mr. Green
за вазектомия и аз го гласях моя мъж, не е късно Twisted Evil

аз бях в болница с двете малки деца до вчера, с пневмония, ужасно беше Sick сега сме на домашно лечение още малко... Tired

# 710
  • Мнения: 931
Софи, ужас Sad Sad Sad Бързо възстановяване вкъщи!!!

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Ооо, Софи, мила! Hug Аз точно вчера си мислех за теб, че отдавна не си се включвала. Пожелавам ви скорошно оздравяване и повече никакво влизане в болница! Praynig Hug

А по повод на третото и някои други неща му казах на мъжа ми, ама мЪ Й срам да ги напиша. Laughing Смятам, че трябва да съм го отказала. Mr. Green Миналата година по това време бях готова и на трето, но в момента не искам и да чуя. Може след няколко години да съм на друга вълна и пак да ме хване мерака. Laughing

# 712
  • Мнения: 2 891
Леле, Софи, бързо да се оправят децата! Ако имаш нужда от нещо, обаждай се.

Аз за трето съм навита, ама след 2-3 г. МОже и след повече. След 7-8 също. И приемно семейство става. За осиновено по този закон няма да се класираме, та не се и напъвам.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Привет, момичета!

Да честитя първо днешния Димитровден - да са живи и здрави всички празнуващи       bouquet


Алейна - честито и на теб - едно здраво и красиво момченце на финала януари ти желая!

/много момичета не са се включвали напоследък - чери, кети, птичето, повечето варненски мами, повечето софийски мами, повечето пловдивски мами. И много други...  Ще ви наказваме, ей  Naughty/

Иначе по разискваните теми -

за спиралата - преди пиех хапчета, сега исках да си сложа спирала, но нещо ме свана шубето и се отказах. Да видим да не изпищя някой ден с трето, че .... #Crazy

за спането - през нощта спи доста неспокойно, буди се по няколко пъти и спи сутрин до около 9, рядко става по-рано. Следобед спи обикновено у дома, от 14 поне 2 часа, понякога и повече. Ако спи навън винаги спи около 30-40 минути, каквото и да правя- мирно да е количката, шумно, тихо, да я разхождам - все тая- Повече не спи, затова у нас се старая да я прибирам за спане. Има и изключения като имам работа, но винаги съм съжалявала после  Simple Smile  Вечерта ляга около 22- 22.30

За пъпчиците - аз навън я мажа с едно кремче за студ и вятър на Чико, и на бюбхен е хубаво.

Софи, бързо оправяне на децата - много неприятно

Етка, честита ти нова визия. А аз от един месец се каня да си подновя кичурите и сега като гледам и този уикенд няма да стане, че тамън л..... ми е на гости, та се отлага отново   ooooh!

Дени, фурната си я загрявам малко и после с обезмаслител и Мигльо- аз така действам. Ама верно без ръце оставаш и без маникюр   Crossing Arms

Аз пък тези дни се замислям вече за една сушилня. Ако някоя от вас ползва, моля да сподели мнение, че ме се е загнездило като идея, но не съм все още проучила нещата и ще ми е от полза всякакво инфо по въпроса.

Хубав ден на всички

# 714
  • София
  • Мнения: 1 034
Софи, сериозно премеждие сте имали. Много неприятно...  Hug Бързо възстановяване ви желая. Болницата е приключение, което по-добре човек да пропусне, ама...

Айде сега, третото не е чак такава драма Simple Smile Даже си е голямо удоволствие  Wink

Денито, продават едни спрейове - пяна за фурна. Пръскаш (за някои чакаш, за други - не) и само с кърпа всичко изчезва.

За сушилнята - 100% съм за. Една от най-успешните ми покупки (а бях силен скептик преди това)! Не знам как съм живяла без нея.

За спирала - нямам личен опит, ние ползваме само презервативи, за сега гаф не сме имали. Всички деца са по желание  Flutter

# 715
  • Мнения: 539
Софи,как така с децата в болницата,и двете ли се разболяха?Дано бързо се възстановят,сега голямо пазене ще трябва да има.

Есма,разкажи повече за сушилнята,кой модел е ,и как се слагат дрехите след пералня ли,намачкани ли са,въобще не знам какво е сушилня,та моля те разкажи подробно.
А тези спрейове лично ползвала ли си ги за фурната,дали наистина вършат работа,миришат ли много?

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Алейна, честита бременност и от мен!
Лулу споко, и аз имам такива включвания с леко кървене, припомням, че и аз още кърмя. Цикъла ми идва през месец, а понякога всеки.. изобщо- докато кърмим ще е така.
За сученето на палеца да се похваля че Стили сам спря и то без да се усетя. Първо започна да го суче само за приспиване и преди около седмица забелязах, че и тогава не го суче- просто спря сам. а толкова се шашках как ще го отуча! сега за кърменето съм така- не ми си мисли как ще спре, освен пак да го чакам сам да реши. така или иначе няма да се тръгва на работа скоро (да не говорим, че нова трябва да си търся), така че- да си цока!
Софи  Hug дано не се повтаря вече!

# 717
  • Europe
  • Мнения: 548
Здравейте момичета и Честит Празник на всички именици!   bouquet
Благодаря на всички ви за топлите и оптимистични думи относно второто момченце, което очакваме.  preggo

Днес искам да ви почерпя виртулно за моето малко Митенце. Поднасям ви по една вкусна мелба, с която искам да задържа лятото да не си отива. Избрах на днешният Димитров ден да му направим и кръщене. За това бягам по задачи и си мечтая да ми остане време за една вкусна мелба или тортичка.



На него всищност му е втори имен ден в живота, въпреки, че е само на 16 месеца и едва ли си спомня първия.

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 11:50 от aleina

# 718
  • Мнения: 293
Алейна,честита втора бременност и честито на малкия именник  bouquet
Софи,бързо възстановяване на малките,повече такива болести да не ви застигат никога Praynig
За третото аз се отказах,сама с 3 деца и без баби наоколо не мерси.
Сушилня имаме от скоро,нашата е на марката BOSCH,аз съм много доволна.Дрехите се слагат след като се изцетрофугират,не са намачкани освен ако не ги наблъскам много.

Последна редакция: ср, 26 окт 2011, 15:02 от Nataliiiiiii

# 719
  • София
  • Мнения: 1 034
Денито,

Сушилнята, която си взехме е Miele, втора употреба си я купихме, че са много скъпи новите. Тя е голяма колкото пералнята, с много по-голям барабан. Дрехите се слагат след центруфугиране. Не се мачкат, даже излизат почти изгладени. Номерът е да се извадят веднага след като свърши програмата и да се сгънат. Така си спестявам всякакво гладене.

Пяната за фурна работи, аз ползвам редовно. Не знам каква химия съдържа, но чисти всичко. И не търкам, ама хич. Минавам няколко пъти с гъбичка и готово. Не миришат особено силно.

Общи условия

Активация на акаунт