Да помогнем на Бубето - едно безкрайно изстрадало куче

  • 4 595
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 217
Заведете кучето в Немския център - само от там имам добри впечатления.
Ето линк към сайта.http://ksbj.eu/

Аз съм помогнала на много бездомни животни, като съм се свързвала винаги с този център.
Вчера водих в приюта им едни кутре.

Освен Екоравновесие -шайка убийци и касапи, които крадат пари за лични облаги, всички други организации са частни и не ощетяват децата ви!!!

# 31
  • Мнения: 10 547
Защо не вземете кучето у вас? Жал ми е за животното, но и разбирам, че то ще струва поне толкова колкото месечната издръжка на двете ми деца, защото реално кучето все още не е излекувано. Щом се е заговорило за евтаназия, за мен е било редно да приспите животното.

Чудесно сте помогнали дотук, но продължете и с помощта си занапред.

Момичето поясни, че самите ветеринарни лекари, които първо са предложили евтаназия, сега дават шанс на кученцето за операция.

И? Ако не се намери човек да го осинови, каква е съдбата на животинчето?

# 32
  • София
  • Мнения: 8 037
Има организации, които се занимават с осиновявания в чужбина. Лекуват се до фаза, в която могат да понесат транспорта и им се търсят чуждестранни осиновители.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 217
Защо не вземете кучето у вас? Жал ми е за животното, но и разбирам, че то ще струва поне толкова колкото месечната издръжка на двете ми деца, защото реално кучето все още не е излекувано. Щом се е заговорило за евтаназия, за мен е било редно да приспите животното.

Чудесно сте помогнали дотук, но продължете и с помощта си занапред.

Момичето поясни, че самите ветеринарни лекари, които първо са предложили евтаназия, сега дават шанс на кученцето за операция.

И? Ако не се намери човек да го осинови, каква е съдбата на животинчето?

Има приют.

# 34
  • Мнения: 10 547
Халееси, а там колко време живеят кученцата, и евтаназират ли здрави животни, ако не са осиновени определено време? Т.е. има ли шанс за нея да живее, ако се оправи дори и не в дом със стопани?

# 35
  • София
  • Мнения: 8 037
Има шанс, стига да оцелее след операцията. Търси се първо временен дом, след това - осиновители.

# 36
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ето в Анимал Рескю напр.

http://arsofia.com/bg/

# 37
  • Мнения: 28
Касита, очевидно е, че хич не си запозната с темата.  Не е хубаво да се говори за неща, от които не разбираме.
А, това, че операцията на кучето струва колкото издръжката на 2те ти деца каква връзка има?  Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 421
В коя клиника ще я оперирате, може ли там директно да се остави някаква сума?

Вселена, за сега планът е да бъде оперирана в Добро хрумване (парички могат и на място да се занасат, ако така е по-удобно), но има вероятност заради сложността на операцията да се наложи да се направи на друго моясто. Докторите ще се уговорят помежду си. Сега Буба се стабилизира и сама показва, че иска да живее този си живот.

# 39
  • София
  • Мнения: 421
Има шанс, стига да оцелее след операцията. Търси се първо временен дом, след това - осиновители.


Вече работим по въпроса с намирането на осиновители в чужбина, но процедурата е твърде сложна и времеемка. Със сигурност няма да я оставим на улицата, това би било безумие и подигравка с усилията на всички, които сме нагажирани с оцеляването й.

# 40
  • София
  • Мнения: 421
Освен Екоравновесие -шайка убийци и касапи, които крадат пари за лични облаги!!

Твърде вероятно за състоянието в което е тя да са виновни именно те. За недокастрацията със сигурност, но за счупения прешлен е недоказуемо. #Cussing out

# 41
  • София
  • Мнения: 421
Днес ще оперират Бубка. Нека се помолим за успех на операцията и бързо възстановяване.  Praynig

# 42
  • София
  • Мнения: 421
Преди малко е приключила операцията. Всичко е минало добре, но в следващите 2-3 дни ще видим как се възстановява Бубка и ще се реши дали ще трябва още една операция. Местата на които са закрепени пластинките са много меки и ако тя не е буйна много, а си почива всичко ще бъде наред.

Искам да изкажа своите благодарности на всички, които помогнаха да спасим това миличко момиченце. Благодаря ви мили, хора! От сърце, хора!  Hug

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт