Детски Градини Варна 2011 Тема №4

  • 51 011
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 361
Никакво значение няма на колко часов работен ден сте. В бележката (поне моята) пишеше, че  работя в ...............(име на фирмата) на постоянен трудов договор №........ от ........... (дата).
Т.е. никъде не се споменава на колко часа е заетостта.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Момчета, ние мин. год. писахме Петър Берон и за яслените групи имаше приети само деца с предимства, дори 2 с предимства бяха в резервите.
Тази година няма да я пиша.
Решила съм за Дружба/тя е букв. до нас/, Незабравка, Слънчева дъга и Гълъбче/това е точно с/у Славейче/ - тези 4-те в този ред.
Може живот и здраве ако ни приемат Praynig да се засечем с някои от вас.
Слънчева Дъга много ми харесва поне външно, не съм влизала.Новичка е, а имам и добри отзиви от една мама, чието дете я посещава.

# 692
  • Мнения: 5 251
И ние сме в район Приморски. Първо желание Слънчева дъга, че ми е до входа. После Ян бибиян, чудя се от там нататък, как да ги наредя  Thinking Много зависи от това, къде колко деца ще се приемат. В Петър Берон няма смисъл изобщо да подавам, защото 100% няма да ни огрее. Първо местят яслените групи нагоре, после ще има 200 деца с предимство и ако изобщо остане място за свободен прием, ще се наместят деца с връзки. Не мога да разбера нещо....всички знаят колко е порочно всичко и са недоволни. А реално нищо не се прави по въпроса. От общината си правят каквото си знаят, изобщо не ги интересува общественото мнение. Искат се пари от 1000 лв нагоре (знам го това със сигурност) и още куп нередности, всички отново мълчим...  Tired

# 693
  • Мнения: 3 010
Radina, това което казваш за Петър Берон, съм го чувала за Слънчева дъга - повечето приети  деца били  с предимства.... незнам какво да кажа, за Ян Бибиян също било много трудно. Май в нашия район нещата са малкоо по сложни  Laughing За Петър Берон, знам, че стаите са много малки.
Ей за пореден път се уверявам, че има голяма ползва от този форум  Mr. Green
mmilityy, къде се намира тази Дружба?

# 694
  • Мнения: 60
Естествено е, че нищо няма да направят тези в Дирекция "Образование". Нали те са тези, които искат рушветите. И се възползват от това, че недостигат местата в детските градини. Ние за втора година ще се опитваме да кандидатстваме, дано тази година някъде ни огрее. Аз грешни пари за рушвети няма да дам и 1 лев. Надявам се, че имам малък шанс, когато построят новото крило на "Калина Малина". А за там зная също, че тази година ще има прием за набор 2009 за две групи. Simple Smile
Успех на всички! Simple Smile

# 695
  • Мнения: 456
В Петър Берон няма смисъл изобщо да подавам, защото 100% няма да ни огрее. Първо местят яслените групи нагоре, после ще има 200 деца с предимство и ако изобщо остане място за свободен прием, ще се наместят деца с връзки.  

И аз мисля така за това ОДЗ и затова мисля да не подавам там, въпреки че ми е третото след гореизбреините по близост до нас, което ми е основния критерий за избор на градина. А за миналогодишния прием там за яслената група нямам думи просто  Cry #Cussing out

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 14:52 от ivi_81

# 696
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Дружба/14 ОДЗ/ е на ул, Дубровник, под Военна Болница.Обаче и за там е голям наплива....То за къде ли не е...
Ние миналата год. за яслените гр. в П.Берон бяхме чааак на номер 200 някъде из резврвите.Всичко що беше прието беше с предимства, че и останаха неприети 2 деца с предимства ooooh!

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 16:04 от mmilityy

# 697
  • Варна
  • Мнения: 379
А какво е положението в Младост/ възраждане?

# 698
  • Мнения: 22
И във "Младост" беше така - останаха над 120 деца извън класиране. Единствено във "Владиславово" останаха само десетина деца под черта, които предполагам на следващи класирания се вместиха в групите. Там обаче откриха новото крило на ОДЗ "Маргаритка" и затова се получи така, тази година и там ще е същото. Пък и не се знае колко места ще обявят за прием 2009г, тъй като ще се търсят повече места за тези, които стават на 5г, за тях задължително трябва да има бройки. Така, че мисля ще бъде още по-страшно тази година. Остава ни надеждата за новите градини, които строят.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 379
Добре , интересно какво ще правят когато набор 2009 например стане на 5 г, нали за всичките тия няколкостотин деца останали извън класиране ще трябва да намерят места ?

# 700
  • Мнения: 5 251
Добре , интересно какво ще правят когато набор 2009 например стане на 5 г, нали за всичките тия няколкостотин деца останали извън класиране ще трябва да намерят места ?

Ще се намерят, но по училищата  Rolling Eyes

# 701
  • Мнения: 619
Момичета, моля ако някой има поглед върху ДГ в район Одесос да сподели мнение. Искам да пиша на първо място Слънчо ( като съм наясно, че за там се натискат почти всички), след това Пушкин, на трето място ДГ, която се намира в уличките близо до Образцов Дом. В интерес на истината можем да подадем документи или за район Одесос или за район Приморски, но още не съм решила къде. То навсякъде еднакво не достигат места май !!!! Ние живеем близо до Пикадили Център, а Ян Бибиян също ни е близко. Слънчева Дъга е на 5 минути от работа, но за там ми се струва също малко мисия невъзможна ( не, че в другите градини е мисия възможна), но за там и за Слънчо чувам, че е още по-трудно!!

# 702
  • Мнения: 182
В район Одесос миналата година беше май най-зле положението. В Слънчо например за около 60 места се бореха около 350 деца. Като от тези 60 места около половината бяха заети от деца с предимства. Ние там бяхме 300 и някоя си резерва. Подобно беше и положението в другите градини от този район.

# 703
  • Canada
  • Мнения: 649
И аз знам, че в Слънчо беше най-зле. Ние ще кандидатстваме за Светулка, че каката ни е там и като второ желание ще пишем Теменужка.

# 704
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Добре де, аз да питам - каката като ми е в Моряче, има ли смисъл да пиша още градини като други желания?

Общи условия

Активация на акаунт