Детски Градини Варна 2011 Тема №4

  • 51 012
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 23
Здравейте мамчета! Бих искала да ви попитам дали има някъде изнесени свободните места в детските градини, за които ще кандидатстват набор 2009 или пишем насляпо желанията си пък ако ще и 2 места да има в дадената градина??? Благодаря предварително Simple Smile

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Ето тук ще излязат свободните места в групите, но още е рано и нищо не са изнесли за тазгодишния прием.
http://gradini-varna.com/

# 707
  • Мнения: 23
Ето тук ще излязат свободните места в групите, но още е рано и нищо не са изнесли за тазгодишния прием.
http://gradini-varna.com/

Благодаря!

# 708
  • Мнения: 456
Сега се замислих за тези случайни числа. Отново ли само едно ще се тегли или пък за всяка градина ще бъде отделно? А и някой по-запознат ако ми разясни принципа на тези случайни числа няма да е зле и мисля че ще е доста полезно. Май четирицифрени бяха  Thinking

# 709
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Дано Регистър да се включи да даде яснота.
От това, което прочетох, май ще като мин. год.. Тогава компютъра генерираше случайно 4-цифрено число за всяко дете и с това число се кандидатстваше за всички 4 желания като от значение влизаше и броя на кандидатствалите деца за всяко ОЗД или ЦДГ.Колкото по-голямо число се изтегли, толкова е по-голям шанса за прием, като прим. числата с 9*** и 8***  имат най-голям шанс.Естествено системата подрежда първо децата с предимства за съотв. ДЗ/без знач. от изтегленото число/ и едва тогава останалите деца.
И ако за някоя градина има 26 места и 26 деца с предимства, ест. тези без си остават в резервите.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 245
Tan4oni нали знаеш, че ако има нещо някои хора ще ти съобщят   Mr. Green
За числото най-вероятно ще си е пак едно като миналата година, защото от общината и техническяи отдел. т.е. Регистър продължават да твърдят, че тегленето на четири числа за четирите градини не увлеичавало общия шанс доколкото помня. Така обаче се приемали по малко деца по първо желание, тоест при теглене на 1 число за всички градини ще има повече доволни майки. Бяха казали че ще го обмислят, но според мен си е решено пак същото.

# 711
  • Мнения: 23
Tan4oni нали знаеш, че ако има нещо някои хора ще ти съобщят   Mr. Green
За числото най-вероятно ще си е пак едно като миналата година, защото от общината и техническяи отдел. т.е. Регистър продължават да твърдят, че тегленето на четири числа за четирите градини не увлеичавало общия шанс доколкото помня. Така обаче се приемали по малко деца по първо желание, тоест при теглене на 1 число за всички градини ще има повече доволни майки. Бяха казали че ще го обмислят, но според мен си е решено пак същото.
Аз точно теб очаквах да се включиш  Hug

# 712
  • Мнения: 456
Дано Регистър да се включи да даде яснота.
От това, което прочетох, май ще като мин. год.. Тогава компютъра генерираше случайно 4-цифрено число за всяко дете и с това число се кандидатстваше за всички 4 желания като от значение влизаше и броя на кандидатствалите деца за всяко ОЗД или ЦДГ.Колкото по-голямо число се изтегли, толкова е по-голям шанса за прием, като прим. числата с 9*** и 8***  имат най-голям шанс.Естествено системата подрежда първо децата с предимства за съотв. ДЗ/без знач. от изтегленото число/ и едва тогава останалите деца.
И ако за някоя градина има 26 места и 26 деца с предимства, ест. тези без си остават в резервите.

Мерси за инфото  bouquet

# 713
  • Варна
  • Мнения: 3 057
Детето на приятелка е родено 02. 2009. Ходи в яслена група ОДЗ, но тя иска да подаде заявление да бъде преместено в градина до тях, защото настоящата й е много далече. Наново ли трябва да подава документи и от април ли или от сега?

# 714
  • Варна
  • Мнения: 245
От април със всички  Peace

# 715
  • Canada
  • Мнения: 649
Добре де, аз да питам - каката като ми е в Моряче, има ли смисъл да пиша още градини като други желания?
Марулче, и аз това се чудех, но все пак реших да запиша и други градини като желания. Че ако не стане с предимството, може пък някъде да стане на случаен принцип... Peace

# 716
  • Варна
  • Мнения: 379
Бяха ми казали, че е добре на първо желание да се посочи градина където има най-големи шансове да приемат детето (т.е по-малко деца се борят за едно място, има повече совбодни места или напливът е не толкова голям), т.е в такава градина чисто статистически има по-голяма вероятност , защото с едно и също число в една градина би могло да се класира детето а в друга не. Вярно ли е това ? Чудя се дали на първо място да посоча градина, която ми е по-удобна, но с по-малко места, или такава по-малко удобна и препочитана, но с повече места.

# 717
  • Мнения: 182
Не мисля, защото дори и на четвърто желание да сте посочили градината, ако номера ви е висок, ще бъдете приети, за разлика от някой посочил градината на първо място с малък номер.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Добре де, аз да питам - каката като ми е в Моряче, има ли смисъл да пиша още градини като други желания?
Трябва, трябва, Силви, иначе може да не ни приемат документите за редовни.  Hug

# 719
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Добре де, аз да питам - каката като ми е в Моряче, има ли смисъл да пиша още градини като други желания?
Трябва, трябва, Силви, иначе може да не ни приемат документите за редовни.  Hug

Добре де, аз да питам - каката като ми е в Моряче, има ли смисъл да пиша още градини като други желания?
Марулче, и аз това се чудех, но все пак реших да запиша и други градини като желания. Че ако не стане с предимството, може пък някъде да стане на случаен принцип... Peace

Мерси Румка, Гале. Ще пиша Зрънчото проформа пък да видим. Може да махнат предимствата до тогава - да не дава Господ дет се вика  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт