Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 51"Кекс със стафидки на есен"

  • 20 569
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61
Хриси   bouquet

Големи страсти с тази анкета  Rolling Eyes





Днес в 19.45 интервю с Чаги по Шоу тв, в 22.45 репортаж /зад кадър/ по Канал Турк, м да започне и в 22.30 Peace

Последна редакция: вт, 19 юли 2011, 15:16 от ·٠•G@bby•٠·

# 31
  • Мнения: 21 201
Малко да се разхладим, с плодови сладоледи.

# 32
  • Мнения: 180
Здравейте.Наде аз съм тук за серийката. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 180
Малко да се разхладим, с плодови сладоледи.



Сладоледчето добре ми дойде.

# 34
  • Мнения: 21 201
Здрасти Меги, нали знаеш, че вече е от 14ч. и 30 минути.

# 35
  • Мнения: 180
Можеш ли ги разбра кога какво дават

# 36
  • Мнения: 180
Тук си го пишат в 15.15,но мойе и по-рано да е почнал.Ще тр по-рано да влизам. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 21 201
Не, не мога да ги разбера, даже вече не се и опитвам. Пускат си го по различно време, режат безобразно сериите и т.н.,само за информация ти го казах. Но определено довечера , ще гледаме интервюто и репортажа за, които Габи е написала.

# 38
  • Мнения: 180
Хриси   bouquet

Големи страсти с тази анкета  Rolling Eyes





Днес в 19.45 интервю с Чаги по Шоу тв, в 22.45 репортаж /зад кадър/ по Канал Турк, м да започне и в 22.30 Peace

Благодаря за инфото.

# 39
  • Мнения: 180
Не, не мога да ги разбера, даже вече не се и опитвам. Пускат си го по различно време, режат безобразно сериите и т.н.,само за информация ти го казах. Но определено довечера , ще гледаме интервюто и репортажа за, които Габи е написала.
И аз,но ми кажи коя е серията-15 ли?

# 40
# 41
  • Мнения: 180
Туй Ръза задръстено човече. Ааа.
А ще е мн интересно да видим Фериха на мястотo на Емир и Емир на мястотo на Фери т.е. Фери гони, Емир бяга Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 юли 2011, 16:13 от nmnnczc

# 42
  • Мнения: 21 201
Е, та ние я видяхме но за малко(в 20ти епизод), но Емир много бързо се огъна. Само три думички от нейна страна на виенското колело-много те обичам и Емир забрави, че и е бил сърдит. И така трябва да бъде. В даден момент единият от двамата трябва да отстъпи, че иначе ако се започне на инат, отиде конят у барата както се казва.
Като се сетя, какви "Радени" вълнения ни тресяха, когато видяхме клипчето с театралната сцена, преди самият епизод...

# 43
  • Мнения: 180
Някъде четох,че във 2 сезон Фери щяла да бъде по-красива и по-спретната.

# 44
  • Мнения: 56
 Mr. Green Привет от моренцето,много е топличка водичката Whistling

Общи условия

Активация на акаунт