MATALAN.CO.UK

  • 93 899
  • 784
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 340
Благодаря.

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Здравейте! Ако имате поглед над това яке, моля за коментар , дали е дебело и отговаря ли си  на размера. http://www.matalan.co.uk/kids-clothing/boys/offers/sale/s2531355 … oys-camo-jacket#0

Благодаря!

# 752
  • Мнения: 1 340
Има ли нова тема?
Да попитам как мога да отворя диспут за липсващи продукти. Т.е. липсва ми четвърт поръчка. Писах им няколко пъти и ми връщат някакви стандартни мейли.

# 753
  • Мнения: 8 242
Има ли нова тема?
Да попитам как мога да отворя диспут за липсващи продукти. Т.е. липсва ми четвърт поръчка. Писах им няколко пъти и ми връщат някакви стандартни мейли.
С Пейпал ли си плащала или с карта?

Не са ли ти ги рефънднали? На мен също са ми отказвали голяма част от поръчката, но винаги са ми връщали парите.
Или ги има във ф-рата, а реално ги няма?

# 754
  • Мнения: 1 340
Фактурирани са и платени. Поръчката ми беше в 4 пакета. единият е объркан - пратили са ми чужд пакет - ама нито ми трябват чужди неща, нито стойността им доближава моята.

# 755
  • Мнения: 8 242
Фактурирани са и платени. Поръчката ми беше в 4 пакета. единият е объркан - пратили са ми чужд пакет - ама нито ми трябват чужди неща, нито стойността им доближава моята.
Утре е работен ден, обади им се направо Simple Smile

# 756
  • Мнения: 80
Има ли код в момента?

# 757
  • Мнения: 784
50% НАМАЛЕНИЕ с код VIPSALE !!!

Secret sale - влиза се от този линк! http://www.matalan.co.uk/events/black-card-sale?utm_medium=email … %20Sale%20JN11252

# 758
  • София
  • Мнения: 23 178
някакви обувки харесах, детски, съмнително ниски са им цените сякаш  Rolling Eyes
някакви отзиви?

не съм изчела цялата тема, ама съм я почнала, сигурно има отговор на моето питане  Crazy

# 759
  • Русе
  • Мнения: 623
Момичета, какъв адрес давате за "billing" адрес? Нашата държавица хич не ми излиза в менюто държави. Дава ми само право да избера United Kingdom... А виждам, че сте пазарували с български карти от там.

# 760
  • Мнения: 5 173
Не доставя до България.

# 761
  • Русе
  • Мнения: 623
Не доставя до България.
Не, аз до английски адрес ще задам да ми доставят. Но преди да посоча адрес за доставка ми изисква билинг адрес и там запъвам...

# 762
  • Мнения: 40
Здравейте,
искам да попитам дали някоя от Вас си е поръчвала обувки от сайта? Интересува ме тяхното качество и заслужава ли си да си взема обувки от там?
Благодаря предварително.  bouquet

# 763
  • Мнения: 219
Никакъв проблем билинг и шипинг адреса да са еднакви. Обувки ест кожа съм взимала, много удобни и мека кожа. Само дето се оказа, че е трябвало по малкия номер.

# 764
  • Мнения: 597
Момичета, досега не съм поръчвала от сайта ....... какво е качеството на дрешките и обувките?
Интересува ме детските  гуменки отговарят ли си на номера, примерно тези
http://www.matalan.co.uk/kids-clothing/girls/girls-highlights/ne … younger-kids-4-12

Някой има ли да ми измери подобен модел UK 10 или UK 11?

Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт