MATALAN.CO.UK

  • 93 904
  • 784
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 5 743
Здравейте!
Искам да попитам детската номерация отг ли си?
Дъщерите ми носят 25 номер на обувки ,маратонки но нещо не мога да се ориентирам с тяхната номерация  Rolling EyesМоля за помощ!   bouquet

# 766
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Днес взех няколко дрешки за моите мъже всичко е Л, а чехлите УК8 - 42
http://www.matalan.co.uk/product/detail/s2547725/essential-crew-neck-t-shirt
http://www.matalan.co.uk/product/detail/s2572314/essential-crew-neck-t-shirt
http://www.matalan.co.uk/product/detail/s2569265/baywatch-print-t-shirt
Още една тениска жълта с натпис Бразилия и една риза от Деним, но са ичерпани и не излизат.
http://www.matalan.co.uk/product/detail/s2556941/eva-flip-flops и още едно в синьо и червено
Аз съм доволна дано и мъжете в къщи ги харесат Simple Smile

# 767
  • Мнения: 742
 Предстои ми голямо есенно зареждане за гардероба на малкия и за това се записвам да следя Simple Smile

# 768
  • Мнения: 44
Здравейте,
интересувам се детските дрешки дали си отговарят на номера?
Искам да поръчам зимни дрехи за дъщеря ми. В момента е на 2 години (90 см, 12 кг).
Някой ми беше споменал, че са уголемени. Но не помня кой. Чудя се кой номер да поръчам 18-23 месеца или направо 2-3 години.

Спряла съм се на това яке: http://www.matalan.co.uk/kids-clothing/girls/shop-by-age/toddler … il-mac-6mths-5yrs

# 769
  • Мнения: 1 345
Според мен 2-3 г. За мен марката не е уголемена. Дъщеря ми е на 2 г. и няма 12 кг. - ще и поръчам 2-3 г. Дано не ви подведа  Hug

# 770
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Ако е яке по добре по голямо да е,иначе ако не са точни дрехите стоят като роби направо..))Но за яке бих взела по голямо..)))

# 771
  • Мнения: 278
Здравейте момичета ? някой пускал ли е скоро поръчка на маталана ? мъча се нещо ама не ми иска картата и не мога да платя. Иначе съм пуснала адреса на габко-то в англия и не би трябвало да има проблем...? някаква идея ? какъв адрес използвате?

# 772
  • Мнения: 43
Здравейте момичета ? някой пускал ли е скоро поръчка на маталана ? мъча се нещо ама не ми иска картата и не мога да платя. Иначе съм пуснала адреса на габко-то в англия и не би трябвало да има проблем...? някаква идея ? какъв адрес използвате?
Пусках преди седмица, но платих с ПП на адреса на Габиели Peace

# 773
  • Варна
  • Мнения: 161
Ето едно кодче за Маталан -20%. Важи до 07.10.2014 г.

31treatpp5

# 774
  • Мнения: 81
Страшни мошеници се оказаха тези от Маталан ooooh!
Пуснах едни ботушки, но съм завъртяла адреса на плащача(моя в Бг) и получателя(Габко в случая). Дотук нищо необичайно.Случва се. Пиша им веднага с молба да коригират адреса на получателя с английски такъв. Отговорът е-късно е вече. И дотук добре. Викам си- ще видят, че е някакъв измислен и несъществуващ в Англия адрес и ще ми освободят блокираните пари. Защото до момента на получаване на стоката, парите са само блокирани, а не осчетоводени в банковата сметка. Е да, но не. След два дни парите са осчетоводени и след разговор с техен служител, отговорът е, че някой е получил пратката, подписал е документа и край на предаването. НЯКОЙ?!!! на несъществуващ адрес? ..и сега се чудя- да се занимавам ли...сумата не е много голяма, преглъща се, но...
Вие какво мислите, мили дами?

# 775
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Как така някой???Много ясно,че ще се занимаваш.случва се човек да обърка..)))Казвай,че нищо не си получила и няма на този адрес кой да се подпише,искай си парите  обратно и това е,аааааа..)))някой бил се подписал,кой някоййй..)))) #Cussing out

# 776
  • Мнения: 81
Как така някой???Много ясно,че ще се занимаваш.случва се човек да обърка..)))Казвай,че нищо не си получила и няма на този адрес кой да се подпише,искай си парите  обратно и това е,аааааа..)))някой бил се подписал,кой някоййй..)))) #Cussing out
Да, лесно е да се каже-заимавай се, но..сблъскваш се със стена- българска при това Twisted Evil
Не знам колко писма съм изпратила с описание на случая и на тел им за връзка с клиенти се обаждах- е!там отговаря само един господин и той се оказа българче. Значи- магазина приема поръчките онлайн след което предава пратките на друга фирма, която ги разнася по адреси. И моята поръчка е приета, имало подпис на обратната разписка и ..точка #Cussing out
Сега ще се опитам да ги изплаша с Европески потребителски център България...но вече съм ги прежалила парите, да ви кажа..
Хубав ден и внимавайте с Маталан Naughty

# 777
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Всъщност си дала грешен адрес нали така?Интересно кой е взел пратката,явно наистина е взета от Х някой..))))иначе,ако не е взета тя се връща обратно при този който я е пуснал..)))

# 778
  • Мнения: 1 162
dance22

 маталан нямат вина, ти по принцип трябва да имаш тракинг номер. провери в сайта на Хермес кога е взета. След това можеш да ги попиташ къде всъщност е доставена пратката. 
  Маталан са изпратили поръчката, някой я взел - те с какво са виновни?
  между другото - с този тракинг провери при гъбите, да не би станало е чудо и пратката е при тях?

# 779
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Маталан вина нямат,те пращат на адреса който е посочен,от тях няма какво да дириш,пиши на адреса на който си ги пуснала,тоест на Габко нали така..)))аз малко се обърках от поста ти
,,но съм завъртяла адреса на плащача(моя в Бг) и получателя(Габко в случая).,,
звъниш на тези от Габко ,то те трябва да са приели пратката  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт