Евтините неща, от които сме доволни - 9

  • 106 237
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 98
Горещо препоръчвам АУРА СЛИМ, ползвам го отдавна ,много съм доволна...От аптеки  си го купувам, цената е 6-7 лв, зависи от аптеката...  bouquet

четох в една друга тема, че този крем са го спряли от производство. ти купувала ли си го скоро?

# 31
  • София
  • Мнения: 6 464
В аптеката до нас го има със сигурност, преди няколко дни го гледах.
Но може да са изостанали бройки.

# 32
  • Мнения: 98
BuBitoo , мерси!  bouquet
Аз имам една тройка в зелено на Махатън и съм страшно доволна, сигурно и тези ще са добри


И аз благодаря за препоръката ти Simple Smile  smile3525 На Евелин съм използвала преди години и имаше наистина ефект, но каточили ми се ще да опитам нещо друго Wink

Ами ще го потърся този Аура Слим.. много бил миришел лошо и загрявал много... но въпреки това има много позитивни мнения за него.

# 33
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Препоръчайте ми черни матови сенки, по възможност единични :pray


Аз ползвам на ФлорМар и съм много доволна  Peace http://beautycosmetic.biz/flormar-flormar-mono-eye-shadow-p-2825.html

# 34
  • Мнения: 295
Едва ли е спрян от производство, аз си го намирам редовно, преди 2 седмици последно го купих...На мен не ми мирише на лошо, напротив, а че загрява е верно,но то там е ефекта и в упоритото ползване, както впрочем е и със всеки продукт...От раз не става определено:)))) От опит го казвам...Успех и дано и на теб ти хареса:)))  bouquet

# 35
  • Мнения: 98
Благодаря отново за отговора!   bouquet
Дано го намеря:) Иначе за миризмата явно е до възприятие при всеки е различно. Наистина е важно постоянството!

# 36
  • Мнения: 142

Препоръчайте ми черни матови сенки, по възможност единични :pray


Аз ползвам на ФлорМар и съм много доволна  Peace http://beautycosmetic.biz/flormar-flormar-mono-eye-shadow-p-2825.html

Подкрепям със 100 ръце! Аз по-наситено черно не съм имала! Ползвала съм и на Лореал и на Ревлон, просто все ми сивее едно такова, а това на Флор Мар си е катран черно! Много издръжливо за смешна цена! Горещо препоръчвам!

# 37
  • София
  • Мнения: 6 464
*Л-и-я* , Сладко изкушение , благодаря !   bouquet

# 38
  • Сливен
  • Мнения: 894
Здравейте момичета Simple Smile
Имам нужда от помощ.Моля препоръчайте ми олио за тяло с блестящи частици Rolling Eyes
Благодаря предварително  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 6 464
Държиш ли да е олио?
Аз имам един крем на Евелин, който се води за след слънце, но аз си го ползвам когато ми падне
http://apteka.framar.bg/30005415/%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8% … 200-%D0%BC%D0%BB-

Да питам и аз това олио на Буржоа дали може да се намери по нашите магазини


# 40
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Вместо "запис" наминавам да кажа, че съм доволна от гелчето за измиване на Рефан.



От къде може да се купи в София?

# 41
  • Мнения: 7 133
От магазините на "Рефан".

# 42
  • Мнения: 194

И да не е спам- ролка за подмишници Nivea Invisible Black&White Peace

Изобщо не съм доволна от тази Нивея.
Остават си бели петна по черното на поразия!  Crossing Arms
Възможно е, аз това лято черно не съм слагала.  ThinkingА можете ли да препоръчате ролка или стик да не оставя бели следи по черното, понеже ще съм кръстница на сватба и роклята ми е черна, та да си взема съответно...

# 43
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Единственото, което на мен не ми цапа е гела на Лейди Спийд.

# 44
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
Момичета събирам отзиви за плажната косметика на Eveline? Hug

Общи условия

Активация на акаунт