Евтините неща, от които сме доволни - 9

  • 106 239
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 914

Препоръчайте ми черни матови сенки, по възможност единични :pray


Аз ползвам на ФлорМар и съм много доволна  Peace http://beautycosmetic.biz/flormar-flormar-mono-eye-shadow-p-2825.html

Аз имам черните на Манхатън, но сега ме изкушавате и с тези. Някой може ли да направи сравнение между двете?

# 46
  • Мнения: 51
Момичета събирам отзиви за плажната косметика на Eveline? Hug

Ползвала съм с фактор 20 против застаряване-доволна съм от защитата от сл.лъчи. Дали има ефект добавката против стареене- не мога да определя ...

# 47
  • София
  • Мнения: 3 249
Да споделя, че рол-он дезодорантът на Дева с аромат на ванилия се оказа учудващо добро попадение. Не ме предава в жегите вече от 2-3 седмици!  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 194
Единственото, което на мен не ми цапа е гела на Лейди Спийд.
Ще пробвам, мерси!

# 49
  • Мнения: 438
 Записвам се с похвала за шампоан Дева за обем

# 50
  • Мнения: 1 306
Момичета събирам отзиви за плажната косметика на Eveline? Hug
Последните няколко години сме само с тази козметика на море, въпреки че първия път я купих съвсем инцидентно. И тримата сме много, много бели, като детенце е почти "прозрачно", това съвсем сериозно Laughing Преди това съм купувала Нивеа, Виши, Каротен и какво ли още  - не. Винаги имаше "пострадали". Сега тръгваме с фактор 40 за нас и 50 за детенце, като съответно след първата седмица сменяме с 25 за нас и 30 за детето. След плаж се ползват пак техните лосион и балсам за след слънце. Прибираме се с приличен тен, без каквито и да е поражения. Определено съм доволна Peace

# 51
  • Мнения: 51
 Прибираме се с приличен тен, без каквито и да е поражения. Определено съм доволна Peace


И ние така-цялото семейство.

# 52
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
Момичета събирам отзиви за плажната косметика на Eveline? Hug
Последните няколко години сме само с тази козметика на море, въпреки че първия път я купих съвсем инцидентно. И тримата сме много, много бели, като детенце е почти "прозрачно", това съвсем сериозно Laughing Преди това съм купувала Нивеа, Виши, Каротен и какво ли още  - не. Винаги имаше "пострадали". Сега тръгваме с фактор 40 за нас и 50 за детенце, като съответно след първата седмица сменяме с 25 за нас и 30 за детето. След плаж се ползват пак техните лосион и балсам за след слънце. Прибираме се с приличен тен, без каквито и да е поражения. Определено съм доволна Peace
Мерси много  Hug Днес отивам да купувам нещо тяхно, че морето ме зове  smile3549

# 53
  • Мнения: 0
Момичета, поздравления за хубавата тема   bouquet
Постоянно си я преглеждам, и да похваля и аз маската за коса на Орзен с бира - по препоръка оттук именно си я взех - много съм доволна  Simple Smile.

Имам и една молба - да ми препоръчате хубава безамонячна боя за коса на по евтинка цена  Embarassed, за руси коси.

Благодаря предварително   bouquet

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 804
запис   bouquet
и да похваля и аз  бронзиращата пудра на флор мар
купих си най накрая и съм много доволна
за което благодаря на споделилите преди мен   bouquet

може ли снимка и цена?  Crazy

# 55
  • Мнения: 120
Момичета, поздравления за хубавата тема   bouquet
Постоянно си я преглеждам, и да похваля и аз маската за коса на Орзен с бира - по препоръка оттук именно си я взех - много съм доволна  Simple Smile.

Имам и една молба - да ми препоръчате хубава безамонячна боя за коса на по евтинка цена  Embarassed, за руси коси.

Благодаря предварително   bouquet

Дааа, аз съм много доволна от шампоана и мисля да си взема и маската. Ползвах дълги години маска на Denis, но последната, която купих, нещо не е ОК, мирише гадно и косата ми не е така хубава като преди.

# 56
  • София
  • Мнения: 6 219

И да не е спам- ролка за подмишници Nivea Invisible Black&White Peace

Изобщо не съм доволна от тази Нивея.
Остават си бели петна по черното на поразия!  Crossing Arms

И аз не съм доволна от него, но пък съм доволна от
Мирише страхотно на моята кожа, няма петна по дрехите.
Мисля, че рол-оните, които не са мътни вътре в бутилката, а кристални не оставят следи по дрехите. Ползвам ги вече години.

# 57
  • Мнения: 1 306
Много съм доволна от ФИТОВАЛ шампоан за изтощена коса, 200мл за около 6лв  Peace
За ефекта от употребата му - цената е страхотна Peace За сравнение, преди ползвах сериите Loreal Абсолют Рипер и Loreal Интенс Рипер. Сега, с Фитовал, косата ми изглежда в пъти по-добре.

Крем ВИТАСИН, цена около 5 лв. Купува се за n-ти път, универсален "семеен" крем. Една кутийка обикновено се ползва около 3 месеца.

Незаменимият за лятото - БИЛЕ Крем за силно напукани пети, с цена около 3лв.

Глицеринов крем за ръце, със смрадлика на Лавена, около 1,50лв - също много добро.

Емулсия за цяло тяло, суха кожа - Талодерма, около 4лв. - ползва се вечер след душ, прави кожата много мека и хидратирана.

Golden Rose miss selene nail color - мини лакове, по 0.75лв. С финиш от слой Топ Лак на Перфект, се радваш на минимум седмица перфектен маникюр и не ти се къса сърцето, че е изсъхнал много преди да е свършил Mr. Green


# 58
  • Мнения: 59
Не знам дали е към евтините неща според мен по-скоро да. Много съм доволна от шампоан Селзун Блу за нормална към мазна коса... Изчезна ми пърхота и скалпът ми се чувства добре от него...

# 59
  • София
  • Мнения: 6 219
Не знам дали е към евтините неща според мен по-скоро да. Много съм доволна от шампоан Селзун Блу за нормална към мазна коса... Изчезна ми пърхота и скалпът ми се чувства добре от него...

Селсън блу е над 10 лева и определено не е в графа "евтино". В нашата аптека беше над 12 лева даже.

Общи условия

Активация на акаунт