Вашият град

  • 10 591
  • 182
  •   1
Отговори
# 180
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Моят град се опитват да го заличат от картата ... доста успешно.

# 181
  • Мнения: 1 282
Обичам град Гоце Делчев, но смятам, че не се прави нищо за развитието му. Имаме толкова голям парк и толкова мърлява поддръжка. Озеленяването е под всякаква критика- никаква аранжировка и естетика.

# 182
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Между другото е истина, че във всеки голям град има и гета, но също така е истина, че има разлика в начина, по който изглеждат гетата в различните страни. Например в Германия гето се наричат кварталите застроени с панелни блокове, където живее основният дял от безработните немци. Забележете, всички тези блокове са санирани! По тази логика 3/4 от София и всеки голям български град изглеждат като немски гета, че и дори по-зле, защото в немските гета блоковете са санирани, улиците асфалтирани и има навсякъде тротоари.

М/у беден квартал и гето има огромна разлика. Всеки един квартал може да се нарече гето, но аз имам предвид такъв с расови или етнически малцинствени групи. Това са гетата в истинския им смисъл и при тях е страшното.

Факт е, че комунизмът ни е върнал много назад и сега гоним другите, естествено не можем да се сравняваме с нормалните държави, но не виждам защо си го изкарвате на сегашното управление, което поне се опитва да прави нещо?

Влизайте в политиката и действайте  Wink

Който е "кон с капаци", колкото и да е клише изразът- няма и няма да го разбере!
София става все по-красива, достъпна и плащаща. Обратното мнение ми звучи като цитат излязъл от някое от популярните музикални предавания в ефира.

Общи условия

Активация на акаунт