The Vampire Diaries season 3 - 19 тема

  • 47 087
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Нали Бони каза че вече няма връзка с духовете на вещиците.Вероятно тази връзка се е прехвърлила на Джереми.

# 676
  • Мнения: 1 165
Ерик беше запланувано да е, но вкараха бащата на Кер, който нарекоха бил и става: Ерик и Бил - True Blood much?! След това Джули каза, че заради сравненията с тях ще му сменят името. В ИМДБ информацията не винаги е точна.

В този случай, вариантът за това, да е Архангел Михаил отпада. Остава древния ловец...

# 677
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016

Ти какво очакваш от Аларик?За доброто на Елена е да си няма работа с вампир,а ако трябва да се избира между двамата братя,от негова гледна точка Стефан е по-предвидим,по-човечен и има желание да поддържа безопасно поведение.Това го прави по-безопасен .

От Аларик очаквам точно така да се държи, но въпреки това ме дразни  Laughing . И тъй като става въпрос за филм, а не за реалност, ще се радвам героите да се държат малко по-безразсъдно и да се обвързват с по-опасните възможни партньори, това ми е по вкуса  Mr. Green .

# 678
  • София
  • Мнения: 3 581
Трябва да е някакъв свръхестествен ако е Древен, иначе как ще преживее толкова. Само да не е някой ангел, че ще припадна

# 679
  • София
  • Мнения: 6 478
По-скоро ще да има връзка с превръщането на семейството на Клаус във вампири? Нали бяха казали, че това била дълга история, ама майката на Клаус кръшнала с върколак и бла бла....Та древния ловец може би още от тогава да има нещо общо? Ма и той свръхестествен ще да е...май....
Мока, мерси, вече разбрах, че Майкъл ще да се играе от Себастиян Роше.

А някой казваше, че клона Дамянов мълчал..ето, още една от неговия клон идва на помощ Wink Wink Wink

# 680
  • София
  • Мнения: 3 581

А някой казваше, че клона Дамянов мълчал..ето, още една от неговия клон идва на помощ Wink Wink Wink
Аа, ние си имаме отделна тема, макар че скоро не сме писали там

# 681
  • Мнения: 0
Трябва да е някакъв свръхестествен ако е Древен, иначе как ще преживее толкова. Само да не е някой ангел, че ще припадна

Ван Хелзинг  Mr. Green

# 682
  • София
  • Мнения: 6 478
 Joy Joy Joy Joyто Ван Хелзинг остава да се появи само hahaha

# 683
  • Мнения: 0
Здрайте и от мен! Simple Smile Simple Smile Съвсем случайно открих ново промо от предстоящия епизод.Незнам дали сте го гледали ,но доколкото чета не е побликувано за това ето Simple Smile http://vbox7.com/play:f5a20e9b07

# 684
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Както всички промота и това си мисля,че е подвеждащо  Thinking Но дори Стефан да почне да пие от нея,не мисля,че ще я изцеди до край.

# 685
  • Мнения: 2 923
Трябва да е някакъв свръхестествен ако е Древен, иначе как ще преживее толкова. Само да не е някой ангел, че ще припадна

Ван Хелзинг  Mr. Green

Тебе те няма, няма и като не се изцепиш изведнъж  Joy

# 686
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Може ли да пуснете суб на новия епизод като станат защото ми е трудно да ги търся   bouquet
П.С признавам си не съм чела от петък темата  Mr. Green защото не съм гледала епизода .

# 687
  • София
  • Мнения: 3 581
Трябва да е някакъв свръхестествен ако е Древен, иначе как ще преживее толкова. Само да не е някой ангел, че ще припадна

Ван Хелзинг  Mr. Green

Тебе те няма, няма и като не се изцепиш изведнъж  Joy
Може да се е оженила, барем остави вече Дамян на мира

# 688
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 074
Уф, най-накрая изгледах серията. Нямаше Мат, нямаше Роше Crossing Arms Имаше Дамян като лошо момче и пак милото се издъни. Е, не беше убийство (Мише, пазиш ли статистиката), но от първия път се провали с бащата на Блонди.

Трябва да призная, че последните реплики между баща и дъщеря, ми допаднаха. Тя наистина ще си остане вампир.

И така - Елена ще е жива, въпреки че Клаус я намира. Въпросът е защо? Ловецът все още не се е задал, освен ако Катрин и Деймън не го светнат, че Клаус и сие се разхождат в Мистик. Колието беше важно, за да се открие какво е станало с проклятието. Клаус научи и без него. За какво им е то на Катрин и Деймън newsm78

# 689
  • Мнения: 1 165
Имаше Дамян като лошо момче и пак милото се издъни. Е, не беше убийство (Мише, пазиш ли статистиката), но от първия път се провали с бащата на Блонди.

Как да не я пазя:

Дамянови жертви:

Сезон 1:

Избити – 12
Брой неосъществени убийства от първия път: 3
В болница  - 1
Брой превърнати вампири: 1
Брой убити вампири: 1

Сезон 2:

Избити – 2(1 вълк)
Брой неосъществени убийства от първия път: 3
В болница  - 0
Брой превърнати вампири: 0
Брой убити вампири: 0

Наблюдава се намаляване на кръвожадността и константна некадърност спрямо убийствата  Mr. Green

За протокола да отбележа, че не са смятани убийствата когато е спасявал някой или когато убийството е било на лош вампир, човек, вълк.

Общи условия

Активация на акаунт