The Vampire Diaries season 3 - 19 тема

  • 47 085
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: leet
Още един добър епизод Simple Smile За разлика от вас, на мен сцената с боя между Кар и Деймън ми беше супер тъпа и измислена. Елена наистина се опитва да го превърне в Стефан, ама ние така си го харесваме!!! И тя такъв го хареса, ама заради приятелите си се опитва да го направи кукла на конци, лигльо. Много по ми е интересен Стефан като не търчи по Елена. И ми хареса сцената с Катрин, когато и каза "Радвам се че още ти пука". Не съм спряла да се надявам да се съберат с нея. Сега Катрин и Деймън сигурно ще завъртят някой флирт и Елена ще се осъзнае. Малко ми бяха сцените с Кар и Тай, а Мат изобщо не ми липсваше и ми е супер без него. Джеръми и Ана си подхождат най-много. Дано я върнат като човек и да стане някаква врътка. Просто ми бяха любимци.

# 691
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
на мен сцената с боя между Кар и Деймън ми беше супер тъпа и измислена.

Споделям.  Peace

mi6eto_, браво за статистиката.  Mr. Green  Peace

# 692
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Трябва да е някакъв свръхестествен ако е Древен, иначе как ще преживее толкова. Само да не е някой ангел, че ще припадна

Ван Хелзинг  Mr. Green

Тебе те няма, няма и като не се изцепиш изведнъж  Joy
Може да се е оженила, барем остави вече Дамян на мира

Ти само това чакаш  Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha

Мише хубава статистика,това може дори и на първа страница да се сложи Mr. Green

# 693
  • Бургас
  • Мнения: 335
Здравейте! Можете ли да ми дадете линк, да си свля книгите?   bouquet

# 694
  • Мнения: 0
Трябва да е някакъв свръхестествен ако е Древен, иначе как ще преживее толкова. Само да не е някой ангел, че ще припадна

Ван Хелзинг  Mr. Green

Тебе те няма, няма и като не се изцепиш изведнъж  Joy
Може да се е оженила, барем остави вече Дамян на мира
Ще ти се  Twisted Evil

# 695
  • Мнения: 6 496
Дамян няма ли два превърнати вампира-Вики и Каралайн?(относно статистиката)

# 696
  • София
  • Мнения: 12 800
Дамян няма ли два превърнати вампира-Вики и Каралайн?(относно статистиката)
Вики явно се брои само като убийство. Laughing

mi6eto_Много добра статистика. Joy

# 697
  • Мнения: 6 496
АХА  Laughing ЗА мъртвият вампир само добро или нищо  Wink

# 698
  • Мнения: 2 923
АХА  Laughing ЗА мъртвият вампир само добро или нищо  Wink

Само Вики се брои, Каролайн я превърна Катрин.

# 699
  • Мнения: 1 211
АХА  Laughing ЗА мъртвият вампир само добро или нищо  Wink

Само Вики се брои, Каролайн я превърна Катрин.

Кер я уби Катрин, ама кръвта беше на Деймън, така че според мен в този случай заслугата е поделена! Laughing

# 700
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 071
Леко съм разочарована от статистиката. Все си мислих, че Деймън е баш провалил се убиец, а той не бил ЧАК толкова зле. Whistling

# 701
  • Мнения: 2 923
Е айде добре сега, Кер е общо творение значи Grinning

# 702
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте! Можете ли да ми дадете линк, да си свля книгите?   bouquet
Сесил, в интернет има фен преводи, но не са чак толкова добри. Имат страшно грешки, които много дразнят. Ако искаш мога да ти пратя всички книги на английски език, за българския вариант по-добре ги купи на хартия.  Peace

# 703
  • София
  • Мнения: 6 478
Леко съм разочарована от статистиката. Все си мислих, че Деймън е баш провалил се убиец, а той не бил ЧАК толкова зле. Whistling
Обаче ако погледнеш стената на Стефко от 20-те години на ХХ век, Дамянчо направо е като невинна хризантема Joy Joy Joy Joy

# 704
  • София
  • Мнения: 6 219
Сесил, в интернет има фен преводи, но не са чак толкова добри. Имат страшно грешки, които много дразнят. Ако искаш мога да ти пратя всички книги на английски език, за българския вариант по-добре ги купи на хартия.  Peace

Да бе, момичета до дава по 20 лева за книга, която се чете веднъж.
Проверете в читанка дали не са ги качили.

Леко съм разочарована от статистиката. Все си мислих, че Деймън е баш провалил се убиец, а той не бил ЧАК толкова зле. Whistling
Обаче ако погледнеш стената на Стефко от 20-те години на ХХ век, Дамянчо направо е като невинна хризантема Joy Joy Joy Joy

Ми той Стефчо е вампир, а Дамян за сега е мрънкЯщо хъски!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт