The Vampire Diaries season 3 - 19 тема

  • 47 082
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 165
Леко съм разочарована от статистиката. Все си мислих, че Деймън е баш провалил се убиец, а той не бил ЧАК толкова зле. Whistling
Обаче ако погледнеш стената на Стефко от 20-те години на ХХ век, Дамянчо направо е като невинна хризантема Joy Joy Joy Joy

О, не, не. Това са убийствата само от 1 и 2 сезон. И вътре не са смятани убийствата от ретроспекциите.

# 706
  • София
  • Мнения: 3 581
СИга, айде както се разбрахме преди, всеки да си говори за неговия клон и да не обижда другия. Мисля, че по едно време стигнахме до такова споразумение, за да няма тепаници fight
Никой не е перфектен, тъй че вече ми омръзна да чета за хъскита, мрънкащи, големи глави и т.н. Вземете измислете нещо ново и дайте да си говорим за сериала, както се разбрахме някога

# 707
  • Мнения: 1 165
Е аз говоря за сериала. Мириел знае за статистиката, защото още от преди сме коментирали как на Деймиън не му се получават всеки път убийствата и преди 3-ти сезон да започне си преговарях сериала и просто ги преброих. Яд ме е, че не драснах 2 реда и за стефановите, но не е късно някой друг да го направи.

# 708
  • София
  • Мнения: 6 219
Мише, Нели визираше мен, защото нарекох хъскито мрънкящо... ех, не се научихте фенките деймънови що те то закачка. Ма то щото не знаете как се подигравам на помияра в Истинска кръв (Сам)

# 709
  • Мнения: 1 165
Мише, Нели визираше мен, защото нарекох хъскито мрънкящо... ех, не се научихте фенките деймънови що те то закачка. Ма то щото не знаете как се подигравам на помияра в Истинска кръв (Сам)

 ooooh! ooooh! ooooh! аз спя вече и не гледа, ужас. Ама така, след "Игра на тронове" съм все пак. Лека от мен  Hug

# 710
  • Мнения: leet
Мише, Нели визираше мен, защото нарекох хъскито мрънкящо... ех, не се научихте фенките деймънови що те то закачка. Ма то щото не знаете как се подигравам на помияра в Истинска кръв (Сам)

Има разлика между закачка и груб сарказъм. Специално ти никога не използваш друго обръщение към Деймън. Но ако някой си позволи да каже нещо отрицателно за Стефан веднага обръщате другия лист. Един милион пъти говорихме за толерантност едни към други, ама явно само ние феновете на Деймън я спазваме и не нагрубяваме Стефан. Нали и Стефан беше ревльо - тогава беше чувствителен, нежен, като е Деймън е лигльо. Нали Стефан е лош - щото е истински вампир, а като е Деймън е лигльо.

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 327
Благодаря ви! Ако може линк на английски  Hug Проверих в читанка, няма го...

# 712
  • София
  • Мнения: 6 219


Има разлика между закачка и груб сарказъм. Специално ти никога не използваш друго обръщение към Деймън. Но ако някой си позволи да каже нещо отрицателно за Стефан веднага обръщате другия лист. Един милион пъти говорихме за толерантност едни към други, ама явно само ние феновете на Деймън я спазваме и не нагрубяваме Стефан. Нали и Стефан беше ревльо - тогава беше чувствителен, нежен, като е Деймън е лигльо. Нали Стефан е лош - щото е истински вампир, а като е Деймън е лигльо.

Ми да и какъв е проблема в това. Явно не си ме чела из другите теми.
Освен това не ме карай да ровя назад из темите да вадя цитати кога съм наричала и аз Стефан Ревльо.
Аз и Едуард Кълън много обичам, но това не ми пречи да му викам Едьо Светулката или тревопасния на галено. не виждам в това проблем.
Не знаех, че има нежен Сарказъм чес`но!

# 713
  • Мнения: 2 921
И после ме питайте що не искам да коментирам...

# 714
  • Мнения: 0
Айде де, без тия закачки ще е скучно. Не се впрягайте толкова, всичко е за да оцветим малко сивото ежедневие Hug

# 715
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896
Ех, вечния спор кой мрънкащ, кой ревльо... кой друго... Не бях чела от 30-та страница, за 18 страници напред не са се променили много нещата...

И сори, ма е тъпо това - Стелена-Делена - всеки втори тийн сериал е с такива наклони. Ми нищо ново и интересно в такъв случай. Добре, че съм спряла да гледам от втори сезон... Може и да продължа по-нататък, ако не го сбозят до толкова, че Еленка да я метнат на Дамянчо окончателно...

П.С. Плами, той Стефчо вече е женен, не става да го мятат насам натам по телеса. Пък Дамянчо гаджето му играе в сериала, кефи се да го вижда така, що да го обличат Mr. Green

# 716
  • Мнения: 6 496
Леко съм разочарована от статистиката. Все си мислих, че Деймън е баш провалил се убиец, а той не бил ЧАК толкова зле. Whistling
Обаче ако погледнеш стената на Стефко от 20-те години на ХХ век, Дамянчо направо е като невинна хризантема Joy Joy Joy Joy
А хризантема-неговите може да си ги записва на китайската стена  Laughing   Laughing

# 717
  • София
  • Мнения: 6 219
П.С. Плами, той Стефчо вече е женен, не става да го мятат насам натам по телеса.

Пол Уесли е единственият ми любимец женен за отвратителна жена според мен. Тори толкова я мразя от ОТХ, че... толкова рядко изпитвамнаистина неприязън към някой екранен...

# 718
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 896
Ех, Ване, нали знаеш за ябълката и свинята Mr. Green

# 719
  • София
  • Мнения: 6 219
Падна ми в очите Пол... дано дамата не е отвратителна, колкото ролята, която ме отврати от нея. И все пак усмивката и е една такава гнусна и мазна... (за тези, които не знаят ОТХ - сериала Трий Хил, Тори ДеВито играе бавачката Кери, която напакости много на Нейт и Хейли)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт