Безплатни мостри на ново поколение немска козметика

  • 13 213
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 92
И аз получих четирите мостри - до края на седмицата ще ги тествам и ще си напиша впечатленията за всички. Имам сравнително добро отношение към немската козметика и подозирам, че продуктите ще ми харесат. Първото ми добро впечатление преди да съм ги тествала е, че в три от четирите продукта, на които изпращате мостри, няма парабени. Това за мен е от голямо значение за козметиката, която трябва да се ползва ежедневно.

# 46
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 536
Току-що ги получих.Много навреме,защото вечерта съм на клуб,а петите ми са "текезесарски".Имам огромен проблем понеже кожата ми там е ужасно груба,независимо от усилията ми.Няма част от тялото ми,за която да полагам толкова грижи,а резултат почти да липсва.Рязане с кюрета,3 вида пили,отделно пемза,ежеседмични ароматни бани,всяка вечер ги масажирам с различни медицински или билкови кремчета.Е няма и няма-кожата се пука и цепи.Дано се сега има ефект.Отивам да се "пляскам".

# 47
  • Мнения: 8
Здравейте Simple Smile

И аз получих каталог и 3 мостри (крем с ексфолиращо действие, refresher и ice gel), някои момичета пишат, че са получили 4....

С нетърпение ще пробвам част от продуктите тази вечер. На мен също ми допадна, че не съдържат парабени и минерално масло  Peace

# 48
  • Мнения: 115
 Здравейте!

 Получих си мострите +каталога.Изглеждат добри по състав,ще ги тествам тази вечер  Peace
 
 иланг-иланг и аз имам същият проблем,но при мен има и загрубяла кожа по палците встрани и болката е ужасна,особено когато съм на работа  и стоя по 8 часа права,а и с обувките които са ни задължителни...направо е ад  #Crazy В момента ползвам новия  крем на Sholl вече пети ден,но ефект няма. Дано Balsan да са по-добри !
   Лично аз предпочитам да си купувам продуктите от аптека или магазин.
 
Ще пиша за мнение утре Wink

# 49
  • Мнения: 3 211
И аз получих мострите. Надявах се да получа балсама за отстраняване на загрубяла кожа за ръце и крака, та нали това е основното, което рекламирате? По рекламата изглежда сякаш замества професионален педикюр.
Другите са допълващи и последващи терапията продукти и не може да се добие представа за цялостната терапия.
Не знам дали ще ги пробвам.

# 50
  • Мнения: X
Здравейте!Аз вчера пробвах мострите,които ми изпратихте и бих казала,че съм доволна от резултата дори от първото намазване на ръцете и краката със съответните продукти!Намазах ходилата и след няколко минути кожата стана мека и хидратирана.Аромата на мента е много приятен.пробвах и мострата за ръце и също ми хареса резултата.Кожата е мека като кадифе.Продуктите са с високо качество,но основно лосиона за отстраняване на загрубяла кожа ще е най-ефикасен за справянето с проблема на ходилата.И петичките ще са като на мацките от рекламите!И никога няма да гледам назад,когато се качвам на ескалатора..... Grinning

# 51
  • Мнения: 501
Само аз ли не съм получила нищо  Cry Cry Cry

# 52
  • софия
  • Мнения: 99
Така,получих мострите,но не ми харесва това ,че няма лосиона за мъртва кожа.Може би това трябваше да е основното в мострите,защото на повечето жени това им е големия проблем.Използвах :1. охлаждащ гел за ходила-да наистина ги охлади /намазах се веднага след работа/.2.крем за загрубяла кожа-да,направи краката меки/дори мноого меки/.3.крема за ръце-много приятен за ползване,няма кир ефект/което много често ме дразни в повечето кремове/.Като цяло съм доволна,но лосиона ми беше мерак да използвам.

# 53
  • Мнения: 282
И аз се регистрирах и получих мострите, но и при мен няма лосиона за премахване на мъртва кожа ... Пробвах само крема за ръце, много е приятен. Ръцете стават мекички, харесва ми! Като пробвам другите ще пиша  Peace

# 54
  • Мнения: 0
Радваме се че доста от вас вече са ползвали тестерите и дават мнения. Знаете, че като изразявате мнение за всеки тестер, 5-ма от вас ще получат безплатно с доставка "Пътнически комплект" - в него има лосиона за премахване на загрубяла кожа и крема БАЛАНС.

Много скоро продуктите на немска козметика BALSAN ще може да ги намерите и на други места освен в сайта ни.  За сега може да си поръчате продуктите от сайта www.balsan.bg

В тази тема ще ви съобщаваме за всички новости около немска козметика BALSAN.

# 55
  • Мнения: 133
Регистрирах се и аз Hug

# 56
  • Мнения: 28
Тук ли да коментираме или на сайта http://www.balsan.bg/ ?
Иначе и аз получих каталога с 4 мостри. Ще пробвам и ще коментирам скоро.

# 57
  • Мнения: 499
Здравейте, използвах охлаждащия крем, този за ръцете и този за ходилата Simple Smile Много съм доволна и от трите,но понеже проблемът ми е с ръцете- е най-доволна съм от съответния крем  Peace Peace
Само ми стоят малко лепкави известно време Simple Smile)

# 58
  • Мнения: 8
И аз да споделя моите впечатления от продуктите на Balsan  Hug

Ползвах 3 продукта :
  • 1. Hornhautbalsan (балсам за намаляване на втвърдяванията по кожата на ръцете и ходилата)- ходилата ми станаха много меки веднага, изключително приятно усещане
    2. Ice gel - наистина охлажда, не очаквах толкова хубав резултат, мислех, че ще усетя краката си освежени и отпочинали, но освен това бяха наистина хладни  Peace
    3. Refresher - нанесох след работа по ходилата и нагоре до коленете- също съм доволна

Козметиката ми хареса, доволна съм от състава, уханието , консистенцията. Щеше ми се да пробвам продукта за педикюр...най-много от това имам нужда. Предполагам , че ще е хубав , като другите продукти.

Погледнах в немския сайт-там продуктите са доста повече. Предстои ли ви разширяване на продуктовата гама?

# 59
  • Мнения: 155
Регистрирах се още на 5 август. Не съм получила нищо  Sad

Общи условия

Активация на акаунт