Безплатни мостри на ново поколение немска козметика

  • 13 185
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • ВАРНА
  • Мнения: 7
Е аз днес се регистрирах и изпуснах мострите а имам много мазоли и ходя редовно на педикур а колкото повече ходя толкова по големи ми стават. Съжелявам, че съм изпуснала мострите (:

# 106
  • Мнения: 0
Добро утро на всички!

Всички, които дадоха мнения за продуктите след като са получили тестери до вчера 1-ви септември сега ще участват в разпределението на 5 безплатни "Пътнически комплекта" с безплатна доставка за цялата страна.

Очаквайте до броени дни да качим клипа с изтегляне на печелившите.

Пожелаваме ви от екипа на козметика BALSAN България спорен и успешен ден!

# 107
  • Мнения: 0
Здравейте отново.
Специално за всички вас, който посетят демонстрационния център в "Централни Хали" могат да се възползват от промоционалното намаление на всички продукти от козметика BALSAN.
Очакваме вашите мнения за продуктите и направената демонстрация на някои от вас и да споделят мнението.
Само там може да видите уникалното и бързо действие на лосиона за премахване на мъртва и загрубяла кожа.

Много скоро ще публикуваме тук в темата и снимки на хора, които се възползват от демонстрациите.

# 108
  • Мнения: 0
Здравейте на всички приятели.

Ето и снимки от демонстрационния център на козметика BALSAN, който се намира в "Централни Хали"





































Последна редакция: сб, 03 сеп 2011, 16:08 от balsan

# 109
  • Мнения: 3 020
Здравейте, показва ми, че сайтът ви е хакнат. Дали все още има някаква възможност да се получат мостри и дали ще има подобна промоция и за в бъдеще? Благодаря.

# 110
  • Мнения: 0
Здравейте, показва ми, че сайтът ви е хакнат. Дали все още има някаква възможност да се получат мостри и дали ще има подобна промоция и за в бъдеще? Благодаря.

Здравейте! Имахме малко проблеми със сайта но сега всичко е наред.

Очакваме ви днес, утре и в петък в Халите. Отново ще има безплатни демонстрации за всички вас. На място може да вземете тестетери с каталог.

Пожелаваме ви спорна и успешна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт