Безплатни мостри на ново поколение немска козметика

  • 13 198
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 498
Регистрирах се още на 5 август. Не съм получила нищо  Sad

Аз също, регистрирах се на 08.08  Confused

# 61
  • Мнения: 7
 Получих си мостричките и днес или утре ще ги пробвам Simple Smile Благодаря! Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 499
Сега пробвах и освежаващия балсам- отлично и бързо действие- от него съм най-доволна  Whistling Whistling

# 63
  • Мнения: 2
И аз се регистрирах на 08.08.2011 и още нищо не съм получила

# 64
  • Мнения: 0
И аз се регистрирах на 08.08.2011 и още нищо не съм получила

Трябва вече всички да са получили тестерите с каталог на продуктите. Напомням ви за тези, които не са писали мнение за тестерите, че имат време до 25-ти Август. 5-ма от вас, които напишат мнения за тестерите могат да спечелят безплатно с доставка пътнически комплект.

# 65
  • София
  • Мнения: 565
Регистрирах се на 11.08-нищо не съм получила. ЯВно си набирате и към безплатните мостри допълнителни регвания  ooooh! - мейли и адреси

# 66
  • Мнения: 702
И аз се регистрирах на 11 и си полчих катарога с мостри на 17,благодаря за професионализма и бързата доставка,съвсем скоро ще дам и отзиви в сайта!

# 67
  • Мнения: 8
И аз получих мострите на продуктите Balsan и ги пробвах. Останах приятно изненадана от ефекта и усещането, което дълго остава след това. Искаше ми се да пробвам лосиона за премахване на загрубяла кожа, жалко, че нямаше мостра

# 68
  • Варна
  • Мнения: 535
Получих мострите, за което благодаря. Пробвах кремчето за загрубяла кожа. Честно казано не съм особено очарована, остава тежък лепнещ филм...да, крачетата стават мекички, но същия ефект постигам и с крем на талодерма без да лепне.  Ще пробвам и другите продукти, въпреки, че този крем най ме вълуваше, понеже споменатия на талодерма много трудно намирам.

# 69
  • Мнения: X
Здравейте!Аз вчера пробвах мострите,които ми изпратихте и бих казала,че съм доволна от резултата дори от първото намазване на ръцете и краката със съответните продукти!Намазах ходилата и след няколко минути кожата стана мека и хидратирана.Аромата на мента е много приятен.пробвах и мострата за ръце и също ми хареса резултата.Кожата е мека като кадифе.Продуктите са с високо качество,но основно лосиона за отстраняване на загрубяла кожа ще е най-ефикасен за справянето с проблема на ходилата.И петичките ще са като на мацките от рекламите!И никога няма да гледам назад,когато се качвам на ескалатора..... Grinning

След използването на мострите мога да кажа,че съм доволна от продуктите на Balsan.Мострите ми стигнаха за 5 намазвания на краката и ръцете.Определено  кожата на  петите е в много по-добро състояние. Grinning Grinning Grinning
Пробвах и охлаждащия гел за ходила.Наистина премахва умората на ходилата.След 4 часа разходка с детето усещам как неприятното пулсиране на ходилата намалява.

# 70
  • Мнения: 113
Здравейте,
използвах мострите и съм много доволна от продуктите за крака. Най-много ми допадна охлаждащия гел. Моята работа е такава, че по цял ден ходя насам-натам и вечер усещам силно парене. Гела ми действа много добре - успокоява и придава свежест. Лосиона за стъпала също е много хубав и много икономичен. Когато използвам други кремове слагам количество, колкото беше мострата, а нея я използвах три пъти.Разтвора за вана също ми допадна. Единствено кремчето за ръце не ми хареса особено. При мен ефекта беше следния: след като попие и мине някъде около един час и си разтъркам ръцете не се плъзгаха една в друга, а някак си се запъваха /не мога да го обясня точно дълго време се чудех как да го опиша и не намерих правилните думи/. Много ми се иска да изпробвам лосиона за премахване на мъртва кожа, тъй като имам доста проблеми с това. Постоянно се пиля, чегъртам, мажа, кисна и какво ли още не, но след ден два пак нещата са трагични. Надявам се информацията да е полезна.

# 71
  • Мнения: 231
Току що пробвах охлаждащия гел и съм приятно очарована колко леки и свежи са крачетата ми след цял ден прекаран на високи токчета Flutter 
Дру продукт от мострите който ползвах е крема за крака с уреа - бързо попива, не е мазен и кожата става мека, но при мен ефктът беше само моментен - ако го ползвам вечер, на сутринта отново усещам кожата на ходилата суха.
От брошурката видях че има и лосион за премахване на мъртва кожа и със сигурност ще следя в магазинната мрежа за него, тъй като е показано че отстранява и кожичките на ноктите. Виждам, че и останалите момичета проявяват интерес към него и ще се радвам ако някой го открие да сподели какъв е ефекта  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 498
И аз си получих мострите и бързам да споделя.
Най-много ми хареса охлаждащият гел - вълшебен е ! Наистина след него изчезна тежестта в глезените, която имам всяка вечер.
Лосионът за ръце също е добър, попива бързо и не остава мазни следи.
Освежителят за крака също ми хареса, идеален е за масаж на прасците.
Кремът за загрубяла кожа омекоти стъпалата, но за по-дълготраен и осезаем ефект сигурно трябва да се използва лосионът. С удоволствие бих ползвала и него за краката и ръцете.

След като си намазах крачетата и ръчичките, количеството от мострите сигурно ще ми стигне поне за още 2, 3 пъти  Peace

# 73
  • Мнения: 1
Благодаря много за мострите!  Веднага ги изпробвах и ефекта е много добър. Кожата става мекичка и гладка. Чувството е много приятно. Харесаха ми всички продукти, но най-много Освежител за крака и стъпала. Ще е идеален след тежък работен ден.. а и не само. Много обичам масажи и с този продукт се получава много добре. Хубавото е, че съдържа и конски кестен против разширени вени. Кремчето за ръце също е много приятно и оставя кожата подхранена и омекотена. Simple Smile Кремчето за загрубяла кожа оказва наистина овлажняващ ефект. Радвам се, че имах възможност да изпробвам тези продукти и че ще участвам в томболата за пътническите комплекти Simple Smile)

# 74
  • Мнения: 155
Все още нищо не съм получила. Като цяло се отказвам да чакам вече  Sad

Общи условия

Активация на акаунт