Кой е егоиста в случая?

  • 21 219
  • 528
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 741
Остана да питаш и от кого е детето .
Е, те това е! Авторката сама си забърка кашата, какво толкова! Сега поне няма да раздава психологически характеристики на други потребителки!

Последна редакция: чт, 01 сеп 2011, 21:16 от anjali

# 466
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Радвам се, че темата се отнасяше до авторката, така от първа ръка разбра какво мислим и взе най-доброто решение  Peace

# 467
  • Мнения: 571
Офис тръпката мисля,че прекратиха залитането.
За тази тема има и съвпадение в живота.И за миг не бих се колебала дали да оставя детето си Peace

# 468
  • София
  • Мнения: 6 798
Честито!
Ще напиша нещо, което винаги пиша в такива теми.
Не познавам жена, която да е оставила детето и после да е съжалявала.
Но познавам няколко, които съжаляват, че са го махнали.
ТолкоЗ от мен.

# 469
  • Мнения: 12 663
Ако беше казала, че е за нея, сигурно реакциите щяха да са други. Поне моята.
Да ти е живо и здраво и да сте щастливи   bouquet

# 470
  • София
  • Мнения: 4 349
Ако беше казала, че е за нея, сигурно реакциите щяха да са други. Поне моята.
Да ти е живо и здраво и да сте щастливи   bouquet


Реакциите не трябва ли да са спрямо ситуацията, а не спрямо хората в нея?

# 471
  • Мнения: 12 663
Не мисля.  Всяка ситуация е различна в зависимост от хората.  Когато има субективен фактор, не може да сме напълно обективни.

# 472
  • София
  • Мнения: 4 349
Може би точно затова крием самоличността си, защото субективните мнения ги чуваме от хората, които ни познават, а тук търсим обективното мнение от хора, които изобщо не ни познават и правят извади само въз основа на инфото, което благоволим да им подадем. Някой път наистина потребители ме учудват  newsm78 newsm78 newsm78 как следят постовете на другите и след време се появява "ама ти преди време писа ......".

# 473
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ако беше казала, че е за нея, сигурно реакциите щяха да са други. Поне моята.
Да ти е живо и здраво и да сте щастливи   bouquet

И за мен донякъде важи същото. Ако със сигурност знам, че темата е за Мира - щях да отговоря може би различно. Но тя Мира си знае. А и е отговорила, че не би махнала детето си при никакви обстоятелства. Но пък не ми се вписва това мнение с тезата за "егоистът" мъж, който държи на детето си и твърдо отказва жена му да направи аборт. Както и да е - МираHug !
Така или иначе в един форум, сред непознати не можем да очакваме абсолютна прозрачност.  Wink

# 474
  • Мнения: 91
Някой път наистина потребители ме учудват  newsm78 newsm78 newsm78 как следят постовете на другите и след време се появява "ама ти преди време писа ......".

Не ги следят. Но някой път има хора и съответните им жизнени ситуации, които са толкова фрапантни, че ти се набиват в главата без да искаш. Аз например ужасно много съжалявам авторката, защото тя стои при мъж, който я малтретира психически, и не стига че я 'уважава' от дъжд на вятър, пък тя взела, че и заченала  ooooh! Ами много ясно, че ще иска да го махне.

Съжалявам, ако звуча брутално, но това е информация споделена от авторката, и всеки може да се върне и да я прочете.

Ей затуй потребителите помнят, Наденце  Peace

# 475
  • Мнения: 741
Не ги следят. Но някой път има хора и съответните им жизнени ситуации, които са толкова фрапантни, че ти се набиват в главата без да искаш. Аз например ужасно много съжалявам авторката, защото тя стои при мъж, който я малтретира психически, и не стига че я 'уважава' от дъжд на вятър, пък тя взела, че и заченала  ooooh! Ами много ясно, че ще иска да го махне.
......това е информация споделена от авторката, и всеки може да се върне и да я прочете.
Ей затуй потребителите помнят, Наденце  Peace

Ами аз на Мирчето й казах веднъж, че е слаба актриса, ама тя не ми повярва...  Joy

# 476
  • Мнения: 15 619
Никаква каша не е забъркала авторката. Вас ви тресе махленско любопитство.

# 477
  • Мнения: 571
Аз не разбирам какво сте се хванали толкова за тая сламка.Дали съм аз или не съм аз.Ще спите по-спокойно ако съм аз ли newsm78
След като съм казвала не едно и две неща какво ми е зор за още едно ooooh! та да не си го кажа и него.
Сега пък каши.Гледайте си живота.Попитала съм ви за мнение вие го изказахте.След това всяко нещо,което беше извън темата беше малко прекалено.
anjali мнението си е лично твое.Убидите също Peace

# 478
  • Мнения: 741
Мирче, Мирче, всичко се връща в този живот, мила! Кой каквато си я надроби, такава ще си я и сърба!  Joy
Щото в една друга тема ми се яви като пЪрфектната и ми раздаваше акъл и "убиди", пък то... Мале, мале!  Sick

ПП  Просто не си позволявай друг път да си толкова зла с тези, на които дори очите не си им виждала!  Naughty

Последна редакция: чт, 01 сеп 2011, 16:10 от anjali

# 479
  • Мнения: 571
Мн си злопаметна Joy Тук съм се сблъсквала с какви ли не мнения и никого не наричам зъл.Хората са такива каквито са.Всеки има право да каже какво мисли.Не съм перфектна и хич не ми и трябва да съм.
Остани си със здраве Peace

Общи условия

Активация на акаунт