Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 128

  • 37 797
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 131
Данче  Hug благодаря ти за вкусната баничка ,  Peace оправдано ти е закъснението ама на нашето момче нямаше търпение  и не успя да я пробва ,но Аси  му е обещала че ще му направи още по-вкусна щом се върнат от  разходката си  Peace

# 661
  • Мнения: 2 131
Добро утро, дами! Hug Hug

Благодаря за кафето и вкусната баничка. Hug Hug

Днес , какво ще разследваме? hahaha hahaha hahaha

Успешен ден Ви желая!  bouquet  bouquet
Добро утро ,Габи,Елма ,Свет, Златина, Рина .. и всички които са на линия.
Елма ,да си жива и здрава-работлива си като пчеличка ,събираш ли събираш прашец ,сутрин рано.
Габи, днес Ще разнищим Онурчо, Яка му гъзинка.
Нямам възможност да преведа сега целия текст ,но до вечера  -може.
В общи линии , набързо ,
"Ончо бил женен за тази сценаристка живяли заедно 1.5г ,били обикновено и скромно семейство , и в началото на тази година се развел..При награждаването ,той  изказал благодарности за помощта и подкрепата й.
Но статията е въз основа на  извадка  от коментара на някаква читателка ,която имала възможност миналата година да се запознае със семейството на почивка. Н
 Приятен ден на всички

Още при опит на журналистите да говорят с Туба ,тя е отговорила" Личния ми живот не касае никого ,и хората  не се    интересуват  от това "Заради това  се оженихме в Париж " да не занимават никого с тях.


Инче   Hug   bouquet  благодаря ти ,  Peace  но ще си чакам преводчето довечера    newsm12   newsm17,е за сега поне получихме част от статията  Peace
 newsm7 е то се знае че Туба няма да седне и да заразказва за съпруга си за бившите гаджета и жена му ,ама журналистите ще го разтегнат като ластик ,а и все ще изкочи я бивша комшийка , я някоя приказлива аркадашка на бившата му,няма да се отърве лесно , какво го чака по-добре да попита най най която вече 3 г. не я  оставят даже кафето си да си пийне в кварталното кафене  hahaha hahaha Joy

# 662
  • Мнения: 3 114
Свет ,
Сценаристката, отказала всякакъв вид коментари относно това. Тя го обичала и Много му помагала.
А и аз не вярвам, че ако Онур е бил женен и са живяли  разделени с жена му , Туба не е била в течение. Плюс това той официално се е развел в началото на тази година.
Търсят под вола теле .. Но Ще го разнищят.

Последна редакция: пт, 05 авг 2011, 10:44 от Innabel

# 663
  • Мнения: 10 240
Инабел, благодаря! smile3525
Съгласна съм, че ще го разнищят.   Peace
Каквато и да е истината Туба е наясно.  Peace
Както Онур е наясно за нейните истини.

# 664
  • Мнения: 2 399
Е, това е страхотно  Peace Peace Peace


Браво на Мурко-справил се е ! newsm44 newsm44 newsm44

# 665
  • Мнения: 3 114

Съгласна съм, че ще го разнищят.   Peace
Каквато и да е истината Туба е наясно.  Peace
Както Онур е наясно за нейните истини.
[/b][/i][/color]
Именно : Всичко се подлага на съмнение.
Защо Точно тогава сее развел?...Ами защо така  Туба се ожени за женен,разведен ?
и С една дума той знае истината за нея и сега целта е  с нападки към него  да го изкарат извън контрол та белким изскочи заека....бла..бла

# 666
  • Мнения: 3 114
Е, това е страхотно  Peace Peace Peace


Браво на Мурко-справил се е ! newsm44 newsm44 newsm44
И на мен много ми харесва.

Последна редакция: сб, 06 авг 2011, 00:30 от Innabel

# 667
  • Мнения: 10 240

 С една дума той знае истината за нея и  сега целта е  с нападки към него  да го изкарат извън контролта белким изскочи заека....бла..бла

Принципът, с който пресата се оправдава е свободата на словото. Което е абсолютно правилно- хората трябва да са информирани.
На пресата и трябват новини и то по възможност шокови, защото се продават и съответно носят парички. "Хляб и зрелища"! Joy Joy Joy
Какво ли обаче носят на феновете разнищването на тези новини? Радост, болка, тъга, обич, омраза?
newsm78

# 668
  • Мнения: 2 131
Инабел, благодаря! smile3525
Съгласна съм, че ще го разнищят.   Peace
Каквато и да е истината Туба е наясно.  Peace
Както Онур е наясно за нейните истини.


Ринка ,никой не си е и помислял че двамата не са си разяснили всички въпроси и че Онурчо е много по-наясно с нейните минали връзки ,все пак се познават от Аси и пред неговите очи се е случило и онова което е имало м/у Мурат и Туба,актьора игра Аслан, Самито ,но моята идея беше с моят постисках да кажа  че не ние феновете ще се се ровим и  търсим истините около миналият любовен,семеен живот на Онурчо  ,  Peace Peace а журналистите ,   Peace а те доказаха че само от такиви жълтинки се интересуват страшно много  hahaha hahaha hahaha

# 669
  • Мнения: 0
Ееее.. ама много негативизъм се излива върху нашите младоженци.
Те ли са единствената ''черна двойка'' в Турция.
Онур, ако е бил женен и съжителствал с тази дама, не е било в последните 4 години.
Какво се опитват да постигнат?
И тези приказки ''чул-недочул'', ''рекъл-казал''...типични за жълто издание, напълно ме качват на метлата. Оставиха Туба, че е бременна без брак...сега подкараха Онур.
Очаквам другата седмица - ШОК, ШОК, сензационни новини за родителите й.
А, да видим какви тайни ще се пръкнат и от там.

# 670
  • Мнения: 2 131

 С една дума той знае истината за нея и  сега целта е  с нападки към него  да го изкарат извън контролта белким изскочи заека....бла..бла

Принципът, с който пресата се оправдава е свободата на словото. Което е абсолютно правилно- хората трябва да са информирани.
На пресата и трябват новини и то по възможност шокови, защото се продават и съответно носят парички. "Хляб и зрелища"! Joy Joy Joy
Какво ли обаче носят на феновете разнищването на тези новини? Радост, болка, тъга, обич, омраза?
newsm78

       Ринка  Hug  ,  Peace на мен всичко около Онурчо ми е много ,много безразлично ,нито съм му била фенка ,нито пък смятам да му ставам ,просто не ми харесва ,както и Каванч ,просто не са мой тип мъже  Peace а това че е с Туба го направи известен ,не че защото е отличен актьор ,  newsm78 дано да успее да излезе от сянката на Тубичка и да се докаже като прекрасен актьор и затова да бъде приет и уважаван ,а не защото е неин съпруг Peace Peace

# 671
  • Мнения: 2 399
Свет ,
Сценаристката, отказала всякакъв вид коментари относно това. Тя го обичала и Много му помагала.
А и аз не вярвам, че ако Онур е бил женен и са живяли  разделени с жена му , Туба не е била в течение. Плюс това той официално се е развел в началото на тази година.
Търсят под вола теле .. Но Ще го разнищят.

Ин,който го е страх от мечка да не броди из горите!Не шъ бъде разнищен,ми и разфасован може да бъде!Жена му е най-желаната съпруга,той кво си е мислил!Хак му е!

# 672
  • Мнения: 2 131
Ееее.. ама много негативизъм се излива върху нашите младоженци.
Те ли са единствената ''черна двойка'' в Турция.
Онур, ако е бил женен и съжителствал с тази дама, не е било в последните 4 години.
Какво се опитват да постигнат?
И тези приказки ''чул-недочул'', ''рекъл-казал''...типични за жълто издание, напълно ме качват на метлата. Оставиха Туба, че е бременна без брак...сега подкараха Онур.
Очаквам другата седмица - ШОК, ШОК, сензационни новини за родителите й.
А, да видим какви тайни ще се пръкнат и от там.

Габи недей се кахъри джанъм ,явно жълтите папараци в турските вестници само гледат да се занимават повече с личния живот на известните личности отколкото да отразяват такива новини като номинацията на Аси в М.К. ,така че нищо не ме учудва на наглото им държание  Peace

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Само не разбрах какъв е проблема и да е бил женен newsm78Развода ли е забранен или неженен да се жени за разведен ooooh!
Вич,какво му е прегрешението,че и да му е хак newsm78-откога двама да се харесат и оженят е проблем,много ми  е чудно Rolling Eyes
А жълтите вестници пишат дивотии,защото има баламурници да ги купуват .А номинацията на Аси пък изобщо не беше за жълтата преса,то не беше клюка а факт Peace

# 674
  • Мнения: 3 114
Обаче истината е че .Журналистите се ровят по форумите , Само си представете какъв материал трупат .
И за да се поддържа рейтинга и продажбите, всеки божи ден могат да изчоплят нещо.
Но наистина Туба е била гвоздеят за пресата.
Аз спойно се възхищавах на любовта им, повтарях си сериите на Аси и не ми пукаше ,че Мурко е женен.

И до сега не съм била толкова в течение , слушам и чета жълтините от феврури насам...... основа за констатацията ми

Общи условия

Активация на акаунт