Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 128

  • 37 778
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
# 736
# 737
  • Мнения: 0
За последно : смятам че това е свободен форум и като такъв всеки има право са си пише каквото иска - фантазии, мечти, химери, закачки, хумор, сериозни анализи, преводи и т.н без да е нужно да ес обясняваме защо мислим така.........всичко това е в правилата на форума, и след като няма обиди не виждам какъв е проблема.........всички сме различни и виждаме нещата по различен начин, не е редно да се уеднаквяваме и да се опитваме да се харесаме една друга.........за мен това е свободата на словото  Hug.............

# 738
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 739
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 740
  • Мнения: 3 114
Златина ,
Много хубаво си го написала при пост 718. Аз не ходя по другите теми, и не знам каква се пише, Но би трябвало да отскачам ат време на време.
Но аз се изненадвам от самата себе си. Изгледах първия сезон "Каква е вината на Фатмагюл" почти по нета заради рекламите. Берен е страхотна артистка Енгин също, Но не мечтая да са заедно ,защо ,не знам ,/а има слухове/.Изгледах "Ойле бир гечер заман ки " най гледания в Турция - ,Много хубав филм, препоръчвам го. Но Не се вълнувам от любовта на двойките, съпричастна съм с тъгата им. изгледах Лале деври,ЛИН , ВВ.  Е......заощо не се вълнувах от Любовта им, пак не знам. А защо обикнах Любовта на Аси и Демир ??????Далеч съм от мисълта ,че бъркам реалността с героите от сериала.  Но доказва се  ,че много други се чувстват като мен ..... Магия.....

Последна редакция: пт, 05 авг 2011, 13:54 от Innabel

# 741
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 742
  • Мнения: 0
Дали да не продължим в новата тема  Hug

  НОВА ТЕМА  

# 743
  • Мнения: 2 399
Ами защо така  Туба се ожени за женен,разведен ?

Тя можеше да изчака Мурко да се освободи от гнета/гнома/ и да си го вземе-хем по-хубав,с погледи,хем по-млад,абе всичко  е в полза на Муцко.Е,в Чешме и той е рошав като Онурчестия,ама пак е по-напред с материала! Туба не ни пита и това си е,сбърка!

Май в случая изобщо не е важно какво искат Туба и Мурат и кого обичат, важно явно е желанието на една част от феновете. Sick Да го била чакала да се разведе, голяма работа, че той може да не иска или че Туба може да не желае да се жени за Мурат. Оф, аман от глупости! ooooh! ooooh! ooooh!
Не се коси муци,щото шъ ти мине!Мурко е сладурко-о-о-о!

Последна редакция: пт, 05 авг 2011, 15:14 от vichom

# 744
  • Мнения: 2 399
Дали да не продължим в новата тема  Hug
Цитат

Елм, newsm10 newsm51 newsm09

Общи условия

Активация на акаунт