Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 302
Баси и аз забравих какво щях да пиша Twisted Evil а витамини за къса памет?!? Twisted Evil

Ааа, и за мен моля витамини за къса памет и намалено количество сиво вещество. Те хората като казват, че мозъка изтичал с кърмата, не лъжат.

За косопада - пия Калмацин /не много редовно/, мия се с шампоан Фито за женски косопад /отскоро/, засега ефект никакъв. Според мен шампоаните не биха помогнали - все пак шампоанът се задържа за кратко на главата и няма ефект върху скалпа, пък косата оттам пада Laughing. Според фризьора ми, косопадът се дължи на хормоните, по време на бременност пречат на косата да пада, сега пък обратното и ще се оправи от само себе си...

Друго какво щях да казвам... С мъжа ми вчера от много мислене и гимнастики я свършихме една никаква... Понеже трябва да се видим с адвокат за една консултация след като той свърши работа, се разбрахме да сляза с такси и столчето за кола до центъра, а той да вземе количката в колата си сутринта като тръгва на работа, за да разходим после мъника.... Да ама забравихме, че днес имам да ходя до банката да плащам за една почивка /не че нямам онлайн банкиране, ама понеже е във военен почивен дом, не признават онлайн извлечение, нито мейли/ и сега се чудя какъв маршрут да направя, включващ банка, копирен център и факс, без да ми окапят ръцете от мъкнене на кошница за кола ooooh!. То на мен мозъкът ми че изтича - изтича, ама на мъжът ми мозъка де остана?!

Много завиждам на майките, дето не знаят що е рев за повече от 5 минути. Аз, въпреки че не съм с най-ревливото дете, си търпя по 2-3 кризи на ден с повечко рев и незнаене какво да правя. Обикновено запушвам устата с цица, ама не винаги помага и тогава съм в чудо Blush. А като спра да кърмя с какво ще му запушвам устата /понеже не мисля да кърмя дълго, някъде към 6-тия месец ще започвам постепенно отбиване/...

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
АБе вие поне кърмите...а моя мозък де изтича...с Лактаната в мивката ли?!? Mr. Green
Моята коса е къса по принцип.

# 692
  • Мнения: 780
Привет мамчета!



Вече обмислям варианта да го преместваме в неговата си стая. Майчетата с опит да кажат моля, кога ги изместват и лесно ли става? Вечер отдавна не се преспиваме, заспиваа си сам и на тъмно и си спи така цяла нощ, та си мисля, че мога да го изместя вече. Само като мрънка сутрин ще ходя да го храня. Супер ще ми е странно, ама сякаш искам да го направя сега, преди да се е светнал, че аз съм зад решетката на кошарата и го гледам Simple Smile  

Да споделя и за плуването накрая. Само първите 1-2 пъти се чувстваше странно. Сега е някакво мега удоволствие- такова ритане, блъскане и шляпане пада, че си умира от кеф. Правих и клипчета, но малко тъмнички ставан, ще гледам да кача във ФБ да видите. В събота вечерта шляпа 25мин, беше му се набръчкала кожата на пръстите от водата  Laughing ама няма такъв кеф Simple Smile После заспа още докато ядеше....Пълен мат!


Хайде и аз да се присъединя към вас Wink. Досега само четях, мисля вече да се включа и на живо Wink

За преместването- действай смело Wink. И моето бебче е като твоето - супер спокойно. Преместих го още на първия месец. Опитах се да спя с него в една стая обаче на практика се оказа, че той се върти по цяла нощ и шава много без да се събужда. А аз като го чуя леко да се разшава веднага скачам да проверявам какво става, дали не е гладен , за смяна на памперса и т.н. И резултата беше, че сама се лишавах от сън. Преместих го в детската и настана рахат Wink А сега се отказа сам и от нощните хранения и си спим и двамата по цяла нощ. Аз през последните 5 години не съм спала толкова много колкото сега с бебчето Wink). Само че у нас спалнята и детската са една срещу друга и като държим вратите отворени ако се събуди и размрънка или започне да шава по настоятелно веднага го чувам и ставам. Не знам при вас как е- ще можеш ли да го чуваш на отворени врати.

Мен ме интересува вие къде плувате. Вана ли имате? Също ти четох по старите постове- казваш, че като покажеш на детето как да се обръща то го правили? Как точно му показваш. Моето също има голямо желание да се прекатури по корем, но не успява- спира на половината и аз не се сещам как да му помогна.

Другото което ме интересува е посягат ли вече вашите деца. На нас педиатърката ни каза да почнем да даваме играчки към които да посяга, но Тео не проявява ни какъв интерес към тях. Даже ако му ги подрънквам пред лицето не се заглежда. Като му ги сложиш в ръцете ги държи сравнителни дълго време, дрънчи с тях, но според мен просто си свива юмрука и не се сеща да ги пусне. Единствената играчка към която проявява истински интерес е въртележката над леглото. Нея може да си я гледа с часове- голяма забава настава, но ръчички да хване - не Cry.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 27
ДД и от мен  Mr. Green
Вчера пропуснах да честитя на празнуващите, да сте живи и здрави   bouquet
Аз съм много щастлива, от 2 дни не мога да си позная детето, толкова е послушно  Mr. Green Laughing Ключът към успеха се дължи на поредната случайно купена в отчаянието ми биба, и о чудо, този път я хареса  smile3504  И сега от 2 дни е все с нея, заспива сама, почти не реве, по-малко се носим.... абеее има надежда  newsm44 То сигурно чудото ще е за 3 дни макс, ама и това е нещо  Laughing да разбера поне и аз за малко какво значи послушно бебе  smile3541
Sunny me, за срещата на варненки може да следиш тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=562991.105 Ох дано да е хубаво времето, и аз нямам търпение   dance
Шени, и при нас е така със зъбите, мъчат я явно доста вече венците, само се чуди какво да гризе, всичко което докопа е в устата й моментално. Даже сутринта като й сменях памперса гледам някакво снопче черни косъмчета в ак.то, в първия момент се уплаших, после се светнах че са от една плюшена крава, с която я бях оставила да играе вчера и после цялата беше в лиги.... та загледах перчама на кравата беше понаръфан и ми стана ясно каква е работата Laughing

# 694
  • София
  • Мнения: 2 817
Ние в неделя пък имахме разни сини люспички и аз се чудя какво става, мъж ми подхвърля дали е възможно да е имало нещо в кърмата  rotfImbo и накрая се усетих, че е от копчетата на бодито, понеже са боядисани в синьо - как ги е докопала да ги яде не знам (копчетата са на рамото й)  hahaha Joy

# 695
  • Мнения: 338
Здравейте и от нас.
За дъвканито да кажа и аз,вдигнах ръце вече.Тази сутрин и чаршафа си задъвка,то не бяха ръце,играчки сега и пелената смуче  StopЩе й купя от тези кърпи за дъвчене.Някой пробвал ли ги е,не са ли опасни?
И моята коса пада вече много,май ще играе ножицата.
И аз чакам срещата с нетърпение.Чао  wavey

# 696
  • Мнения: 12
lussy направо те съжалявам миличката  Cryмного зор с тоя малкия сладур!
То на едно кафе да не излезнеш!

При нас проблвма е в каката като излезнем на кафе ...хич не я свърта и все мрънка!
Ири свикна с диетата вече и гледам не се буди много вечер!Е...ест от време на време пак има муцуни вечер като реши да ме буди през половин час !

Благородно завиждам на Елфи за кротката кака!

Аз пишман станах без свекито! ooooh! замина си и стана лудница отново.
Хубавото е че Ники посчна да се отпуска и пее ... но за говорене хич да не става въпрос ! Иначе научи първият коплет на мила моя мамо и го пее. зайченцето бяло  също първият коплет го знае ...неразбирам къв и е проблема да говори. newsm78 ама не иска и тва е.
на всичко отгоре свекито се пробва да я учи да ходи на гърне ... и браво успя ама сега като и сложа памперс като си е в стаята го сваля  Crazy сваля си поличката или гащите и оп без памперс  Crazy

lotxen много хубаво име си имате на малкият сладур. как рещихте да е Юкио ? аз  много харесвам японските имена  Embarassed до колкото си спомням Юки е сняг тъй че е нещо от сорта на Снежан.

Благородно завиждам на хора които са мръднали на някъде ...ние не можем на никъде да тръгнем с двете пикли абсурд. Ако ги заведа на село ще стане супер джангър на баба  а не ми се ходи на другият край на България за 2 дена. ooooh!
тъй че се надявам до година да ни огрее и нас.

# 697
  • Мнения: 9
Здравейте момичета-кокичета!!!!! Простете ми, но тези дни не ми се пишеше, но пък четях редовно да знаете!
ЧЕСТИТО НА ПАТЕРИЦИ НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И ПРАЗНУВАЩИ ПО ДРУГИ ПОВОДИ  bigdance2 Tada
Днес получих инфо, че в Кауфланд имало промоция на Памперс - 3,4 и 5, кашонни за по 30 лв, някоя от вас може ли да потвърди, че аз сега съм малко далеч и одстъп до такъв магазин - йок, та да знам да търся ли на кого да поръчвам??!?!!???
Борис вече е 8 кг и мисля да мина на 4-ка, че тези започнаха да изпускат и си мисля, newsm12 newsm12 че са му малки!!!!

# 698
  • Сливен
  • Мнения: 4
Добър ден и от мен МАЙчета,
Аз почти не пиша в последно време, но се стремя да ви чета... Истината е, че през повечето време сме навън и не успявам да седна пред компютъра Simple Smile Ние сме добре... Растеме и все повече гукаме, прави и опити да се обръща, но и е малко трудничко все още Simple Smile Скоро ставаме на 3 месеца, но едва на 30.08 ще разберем колко сме пораснали Simple SmileТогава сме на консултация, понеже е отпускарски период и ни я изместиха малко... Wink
Добро утро!
Като ви чета как децата ви все реват и не мога да си го  представя  newsm78 . Елена също плаче от време на време , но винаги си има причина. Че е гладна , наакана или и се спи. Понякога защото иска някой да и обърне  внимание (ей така да си погукаме и посмеем). Общо взето мога да различа кога какво иска.
Nellyli и ние сме така Simple Smile
ЧЕСТИТО НА ПАТЕРИЦИ НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

За сега толкова от мен Simple SmileСтавам, че Елито напълни памперса и взе да се кара Simple Smile

Лек следобед на всички Simple Smile

# 699
  • Мнения: 396
Здравейте и от нас!
Днес бяхме на консултация - отчета е 6.700кг и 63см / +1кг и +3см за един месец /. Доки каза голямо бебе бе, ама тя мойта не се спря на консултацията - рита, ръкомаха, хили се, буйно бебе... Накрая за награда - по една ваксинка в двете крачета. smile3518 Но се държа достойно - поплака малко и се успокои бързо. Сега спим и се моля утре да е добре, че да не си пропуснем срещичката! Praynig А да , и да не вали. Praynig
И ние си дъвчим ръцете и дрехи, ако докопаме, и се лигавим за световно!
И моята коса започна да пада, но фризъорката ми каза да не се шашкам - било от хормоните, и че пораствала нова. Mr. Green
oposum4e, дано да я хареса бибата за по-голям период от време! Hug и аз бях така, накупих сума ти биби, докато не хареса една и сега е с нея. Естествено не винаги ме огрява да я дъвче, но пак си е добре.

# 700
  • Мнения: 69
 

lotxen много хубаво име си имате на малкият сладур. как рещихте да е Юкио ? аз  много харесвам японските имена  Embarassed до колкото си спомням Юки е сняг тъй че е нещо от сорта на Снежан.

 За името- такова е понеже сме от самурайския отбор. Засега са двама, до седем няма да има време да ги докарам. Grinning

# 701
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ох, днес й сложих 4-ка на Памперс, ами супер е детето с тях  Mr. Green
За спането в другата стая - щом имате смелост, браво на вас, аз пък в кошарата не искам да я оставям, но довечера ще се наложи, че да я пробвам нещо. Два вечер подред прави дълги паузи, от 22ч. до 6ч. си спи детето, но не знам дали не е защото е при мен. Дано не е някакъв период  Praynig
За лампите в стаята - вие на нощна лампа ли спите? Ние сега сме на една мижава, от тези малките, коите се пухат директно в контакта, ако се сещате

# 702
  • Мнения: 9
Не само на нощна лампа, ми и на вкл телевизор спим Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: 1 674
И ние спим на нощна лампа. А аз не знам кога ще имам куража да я отделя. Май няма да е скоро, но и не изпитвам такава нужда де. Обичам да се събуждам през нощта и да и се възхищавам колко е красива Crazy Луда съм, знам Crazy

# 704
  • Мнения: 23
Привет майчета,  Hug

ние два дни имахме някаква криза, Еди никак не беше послушен.. Но днес вече е по добре... Ние продължаваме да се храним както до сега...
Бях се зарадвала в Пазарджик два дни подред ми заспиваше в 21.00 и се събуждаше единия път в 4.00, а другия в 5.00, викам си ейй най-накрая ще се научи да спи повече, НЪЦки... започна да се събужда даже по рано от 2.00-2.30, сега сме нова мода събужда се в 1.00, а си заспива както обикновенно 21.00 часа, максимум в 21.30.
Но нещо ми е притеснено откакто се върнахме  голямо повръщане прави след всяко хранене, тук от две хранения само е по добре... какво е тва чудо незнам...

Ох, събуди се ... ставам...

Общи условия

Активация на акаунт