Професионални серии за коса - 21

  • 41 415
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
elinor1985  Peace слаби са, но вероятно са предотвратили по-големи щети  newsm78

за мен - този тип поддържащи, а не терапевтични маски имат превантивна грижа  Peace т.е. да се ползват с постоянство в грижите на третирана коса, за да не се стигне до накъсване и други проблемации  Peace

ако се яви накъсване  Hug може да се вкара тежката артилерия в опит  Hug да се  спаси положението, но ако не се ползват правилните продукти, в правилна комбинация - с добра стратегия  newsm78 едва ли  Hug

# 16
  • Мнения: 67
От всичко което съм ползвала съм най-доволна от тази серия
 http://www.alexandar-cosmetics.com/en/product/FREE_LIMIX__Daily_ … ineral_Mask/0/178

Наистина съживи косата ми и като че ли засили растежа ѝ.


А от къде си ги взимаш или поръчваш?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Една от любимите ми теми  Simple Smile

Искам да попитам маската на Форс Вектор,протеинова ли беше,спомням си че беше обсъждано някъде,но не мога да сесетя в коя тема.След морето,солената вода и ежедневното миене,както всяка година косата ми отново загуби вид.



Благодаря за новата тема  bouquet
Аз имам Форс Вектор и почти свършва, но  чуеса от нея не видях.Имах съвсем малко накъсване, където са ми кичурите, но не се справи с проблема, а се подстригвам на няма и месец.Май няма да я повторя Thinking
Форс Вектор е една от любимите ми маски Hug. Подобрява състоянието на косата ми значително, става една такава жилава и хлъзгава...
И при мен има накъсване, но не мисля, че която и да е маска или продукт за коса може да се справи с това Naughty. Не виждам как може да се "залепи" косъма.... Rolling Eyes

# 18
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
От всичко което съм ползвала съм най-доволна от тази серия
 http://www.alexandar-cosmetics.com/en/product/FREE_LIMIX__Daily_ … ineral_Mask/0/178

Наистина съживи косата ми и като че ли засили растежа ѝ.


А от къде си ги взимаш или поръчваш?

Ами поръчвам ги на майката на приятеля ми, която ги поръчва  на някаква жена, която ги поръчва на фризьорка ако не се лъжа. Даже сега я помолих да ми вземе минерална маска, че моята свърши. Не ми се струват скъпи обаче, маската е 16лв и е 1 кг и я използвам около половин година.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 471
А я да попитам Tigi професионална козметика ли е? newsm78

# 20
  • Мнения: 293
Професионална е да  Peace

Маската според мен е против накъсване. Вече накъсваща се в крайна фаза и с бели топченца при русите коси - "ножица" се казва маската, която върши работа  Grinning

# 21
  • Мнения: 4 170
В крайна сметка аз поръчах отново Форс Вектор маската, те другите все за третирани коси.

# 22
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
а защо пак не нея  newsm78 можеше да опиташ друга подобна - промерно дийп кеър на лакме ... хем да ги изучаваш  Hug

ти самата спомена, е няма 'особен ефект", а и тя също е за третирани коси, но това е условно разделяне  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 610
 Здравейте момичета! Радвам се,че ви има.Научих много покрай вас, а днес си поръчах някой неща от рибката.Не разбрах обаче за коприната на Чи дали предпазва от сушоар и има ли заглаждащ ефект или по добре да поръчам Supreme Smooth на лореал.Косата ми е права и трябва много малко сушоар,за да придобие форма,но кой е правилния продукт? Благодаря ви предварително -)

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
и предпазва от сешоар и има заглаждащ ефект  Peace но все пак зависи от очавакнията и количествата -  Peace не прекалявай  Peace

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Здравейте момичета! Радвам се,че ви има.Научих много покрай вас, а днес си поръчах някой неща от рибката.Не разбрах обаче за коприната на Чи дали предпазва от сушоар и има ли заглаждащ ефект или по добре да поръчам Supreme Smooth на лореал.Косата ми е права и трябва много малко сушоар,за да придобие форма,но кой е правилния продукт? Благодаря ви предварително -)
Аз от Сюприйм Смоот на Лореал съм изключително доволна, има фактор на фиксация, и макар да е слаб (3) си върши работата. Подрежда чудесно косата, приглажда и има усещане за уплътняване при мен след ползването на продукта.
пп Много по-икономичен ми се струва от термо млякото абсолют рипеар, който ползвах преди...

# 26
  • Мнения: 293
И аз съм доволна от supreme smooth.  Не усещам особено фиксацията

# 27
  • Мнения: 4 170
а защо пак не нея  newsm78 можеше да опиташ друга подобна - промерно дийп кеър на лакме ... хем да ги изучаваш  Hug

ти самата спомена, е няма 'особен ефект", а и тя също е за третирани коси, но това е условно разделяне  Peace
Ами не знам, харесва ми косата как изглежда, но искам още така да се каже. И на лакме ще взема. Peace

# 28
  • Мнения: 177
Преди няколко дни си взех елистайзера и ампулка цимент, като след нея мисля да сложа и маска, дали тази комбинация е добра за моята финна косица newsm78 или ще прекаля newsm78 newsm78

# 29
  • Мнения: 3
Дами, имате ли някакви отзиви за продуктите на Ref и Toni&Guy. Мацката в магазина, от който пазарувам ми ги похвали много, обаче все пак тя е нормално да си прави реклама на стоката, а на мен не са ми много известни  Blush

Общи условия

Активация на акаунт