Грабо Малдиви ИЗМАМА

  • 60 540
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10
На Грабо сме платили само ваучерите - 2 по 216 лв. Остатъка до 899 лв и самолетните билети платихме на Еврохолидейз.
И пак казвам - Грабо не са длъжни да ни плащат нищо, но не трябваше и да ни дават напразни надежди. Защото управителя лично ми обеща или парите в пълен размер или мечтаната почивка... а накрая нито едното нито другото. Поне да не ни бяха давали напразни надежди. Защото сега оставаме с едно провалено лято. Нито имаме почивка нито пари. Нищо

# 196
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
На Грабо сме платили само ваучерите - 2 по 216 лв. Остатъка до 899 лв и самолетните билети платихме на Еврохолидейз.
И пак казвам - Грабо не са длъжни да ни плащат нищо, но не трябваше и да ни дават напразни надежди. Защото управителя лично ми обеща или парите в пълен размер или мечтаната почивка... а накрая нито едното нито другото. Поне да не ни бяха давали напразни надежди. Защото сега оставаме с едно провалено лято. Нито имаме почивка нито пари. Нищо

Много лошо. Наистина не е трябвало да обещават, от друга страна те ви връщат доста повече от стойността на техния ваучер без да са длъжни и жеста е сериозен. 432 към 1800 лв не е малко.

# 197
  • Мнения: 10
Да, не е малко все пак е нещо. Можеше и нищо да не ни платят. Но обещание от сериозен човек, като управителя на Грабо, за мен е нещо по-вече от всеки договор... Той можеше да остане абсолютно в сянка и да не го е грижа за нас, но той каза, че ще ни обезщети в пълни размери за да изчисти името на сайта си. А това според мен е поредната лъжлива реклама. Точно като праховете за пране по БТВ.

# 198
  • Мнения: 119
Според мен в началото са били доста стъписани , но после са се поокопитили.

# 199
  • Мнения: 1 417
Стана ми любопитно и погледнах офертата, в която не виждам кой знае каква промоция newsm78 Бърза справка показва, че цената на въпросният хотел е 200 $ на вечер за стая или 1960 лв. за двойка, да не говориме че това е най-амортизираният о-в.
Добре е че поне от Грабо са били коректни и наистина са Ви върнали не малка сума.
Честно казно не знам за такива суми не правилите справка и с други агенции newsm78 Може би защото аз съм недовирчива и подлагам всичко на съмнение, особенно промоционални оферти Confused

# 200
  • Мнения: 0
До всички злобни и черногледи майки и потребители в този форум:ИМА И ХОРА В БЪЛГАРИЯ,КОИТО НЕ МИСЛЯТ КАТО ВАС/ПО СЕЛСКИ/ И СИ ДЪРЖАТ НА ДУМАТА И ИМИДЖА.ТОВА СА ГРАБО МЕДИЯ ООД!ВЧЕРА МИ ВЪЗТАНОВИХА СУМАТА ЗА КОРФУ НА 100 %.
ТЕ В МОМЕНТА ЗАГУБИХА МНОГО КАПИТАЛ,НО ЩЕ ИМ СЕ ВЪЗВЪРНЕ В БЛИЗКО ВРЕМЕ С ДОВЕРИЕ И ПОКУПКИ!И ЩЕ СПЕЧЕЛЯТ ДЕЛОТО!
АКО ВСЯКА ЕДНА ОТ ВСИЧКИТЕ ЗЛОБАРКИ НАУЧИ НЕЩО МАЛКО ОТ ТЯХ,ЩЕ Й БЪДЕ МНОГО ОТ ПОЛЗА!А ЗА ТАЗИ ОТ ВАС,КОЯТО СЕ ИЗКАЗА ПРЕДИ  ВРЕМЕ КОЙ БИЛ ЦЕСИОНЕР И КОЙ ЦЕДЕНТ,И ЧЕ НИКОЙ НЯМАЛО ДА ПОЛУЧИ НИЩО!ЩЕ ПОМОЛЯ ДА СЕ СКРИЕ ТОВА ЧЕРНОГЛЕДО СЪЗДАНИЕ!!! hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy  bouquet

# 201
  • София
  • Мнения: 5 258

kokoss_pz , много се радвам, че сте си получили парите обратно и дано и всички останали са си ги получат.
НО, това не Ви дава правото да обиждате хората. Има правила в този форум и всички ние трябва да ги спазваме. Всеки е в правото си да е черноглед, в крайна сметка живеем в България.
Моля корегирайте си коментара без обидите!   bouquet

# 202
  • Луната
  • Мнения: 3 211
kokoss_pz наистина се радвам, че Грабо си спазиха обещанието и са ви възстановили загубените суми.  Peace (искрено се надявам и те да могат да си ги възвърнат  Simple Smile). Постовете тук не са били продиктувани от злоба и черногледство, напротив повечето потребители дори ви съчувстваха и симпатизираха, защото вие бяхте най-потърпевши от цялата измама. И постовете са били продиктувани от опит и от най-искрени чувства. Защото за съжаление нещата са такива в България, и че най-вероятно след такава измама "да се пие една студена вода".  Wink
Съжалявам за провалените ви планове за почивка, което никой не може да компенсира. Peace
И не на последно място се надявам мошениците замесени в цялата тази история да си получат заслуженото.

Последна редакция: вт, 16 авг 2011, 11:46 от Woman^In^White

# 203
  • Мнения: 0
kokoss_pz наистина се радвам, че Грабо си спазиха обещанието и са ви възстановили загубените суми.  Peace (искрено се надявам и те да могат да си ги възвърнат  Simple Smile). Постовете тук не са били продиктувани от злоба и черногледство, напротив повечето потребители дори ви съчувстваха и симпатизираха, защото вие бяхте най-потърпевши от цялата измама. И постовете са били продиктувани от опит и от най-искрени чувства. Защото за съжаление нещата са такива в България, и че най-вероятно след такава измама "да се пие една студена вода".  Wink
Съжалявам за провалените ви планове за почивка, което никой не може да компенсира. Peace
И не на последно място се надявам мошениците замесени в цялата тази история да си получат заслуженото.
Благодаря за което,но за мое щастие не ми се провали почивката,защото организирахми за същото място на същата дата!Успех и на другите!

# 204
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
kokoss_pz, чудесна новина. Браво.

Постът ви по-горе обаче е изцяло незаслужен. Няма нищо селско или злобарско в изказванията в темата, а черногледството е нормално особено, ако човек наблюдава случващото се в държавата при подобни ситуации.

# 205
  • Мнения: 119
Аз пък малко ще се заям провокирана от обидите :

"ВЧЕРА МИ ВЪЗТАНОВИХА "   ,   "организирахми за същото място " ...

Цяло чудо е наистина Simple Smile

# 206
  • Мнения: 0
Аз пък малко ще се заям провокирана от обидите :

"ВЧЕРА МИ ВЪЗТАНОВИХА "   ,   "организирахми за същото място " ...

Цяло чудо е наистина Simple Smile
Яж си се колкото искаш,това беше лапсус от моя страна,техническа грешка или както искаш го наричай
Е те такова същество като българина няма,затвърдихте ми думите...

# 207
  • Мнения: 4 916
Не че нещо, но като скачаш с обиди, имай готовността да отнесеш от същото.

# 208
  • Мнения: 0

 До kokoss_pz:
Уважаеми господине, не мисля че толкова щеше да хвалиш Грабо ако имаха да ти връщат още 700 евро и ти замазваха очите само с  900 лв.!!!!!!!!!!!Според мен Грабо са също толкова виновни колкото и Еврохолидейз, защото са имали информация, че фирмата не е коректна и въобще не е имало подобни полети и резервиран хотел, но или ги е домързяло да направят проверка  и са гледали как да си приберат тлъстата комисионна или такава проверка са направили , че и те незнаят какво точно са проверили!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 209
  • Мнения: 0
Здравейте от туристическа агенция ЕврохолидейС!

Понеже виждаме, че името ни погрешно се споменава във връзка със случая за Малдивите, бихме искали да се запознаете с нашата официална позиция, пибликувана на сайта на Българската Асоциация на туристическите агенции:

http://batabg.org/BATA/site.nsf/news02.htm?ReadForm&news=AF4 … EC22578ED003B748F

С най-добри пожелания,
ЕврохолидейС

Общи условия

Активация на акаунт