Как понасят миенето на главата децата ви?

  • 1 491
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Габрово
  • Мнения: 402
Хм... А за емо няма никакъв проблем при къпането, НО не го къпем в корито! В него не ще нито да сяда, нито да ляга  Laughing
Та стъпва си прав във ваната, хваща се за борда й, а аз с душа го обливам, пък той се мъчи да хване струята и пада голяма забава! Когато обливам косата просто затваря очички и пръхти с уста, а после се смее... но и аз не знам как се научи така да прави... Той никога не е мразел къпането всъщност...

# 31
  • Мнения: 510
Дъщеря ми е на 6г. обожава да се къпе Party,но никога не е понасяла миенето на косата #Cussing out,е както и други мами са писали  и при нас миенето на косата е сложно,но поне без рев:
главата се отмята назад и със "слушалката" на душа и умерена струя косите се мият,а шампоанът ,който ползваме в последно време е Арома,но и най-прехвалените и последният и лютят,ако попаднат в очите,така че хавлийката е винаги близо за избърсване,а после има здраво newsm37 във ваната

Иначе,русите коси на госпожицата се мият веднъж на 10 дни,тъй като кожата на децата се омазнява много по-малко отколкото на възрастните ,а щерката има и дерматит и химията на шампоаните не е най-необходимото в тоя случай Wink

# 32
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Всяко къпане започва с уговорка, че косата няма да се мие. Иначе ако я оставя стои в коритото повече от час. Като сметна, че е време за излизане казвам - хайде сега и косата и щом започнат протестите казвам - тогава излизаш от банята и е съгласна. А когато трябва да се мие косата намокрям с душа главата, започва рев, бързо насапунисвам с шампоана и измивам назад доколкото мога с душа и тя вече е готова да излиза.

Та миенето на главата го използваме излизане от водата. Нали си е раче, обожава да е във вода. Но това започна когато направи 2. Преди това нямаше такива проблеми, проблемите бяха как да излезем от водата. Явно е от възрастта.

# 33
  • Мнения: 2 755
...абе нищо и с душче го поливам....
Да не би да го е страх от душа? newsm78 Моят син, когато започнах да го къпя под душа, рева неистово. Просто се плашеше от него. Со кротце со благо, запознах го с този уред и сега нямам проблем. Само дето при къпане, аз излизам от банята, по-мокра от него. Wink Laughing

# 34
  • Мнения: 8 769
Всяко къпане започва с уговорка, че косата няма да се мие.
И в къщи е така. Повече си позволява да прави този номер на баща си,обаче, отколкото на мен. Къпе се права, с душа слушалка. Главата мия назад и процедурата минава сравнително гладко - мрънкането вече не го чувам изобщо. Виж, на баща си си позволява да реве, да пищи и т.н. Ама да се оправят.
Освен това, откакто спрях да й реша косата под душа, започна да приема по-леко неизбежното.
Мия с различни детски шампоани.

# 35
  • Мнения: 2 255
Преди плачеше малко, но напоследък се научи да си държи назад главата (с малко моя помощ  Wink) докато се поливаме и няма проблем - изобщо не мрънка  Laughing пък по натам ще видим  newsm78

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Самото миене не ни е проблем,но плакненето е съпроводено с писъци  Confused

# 37
  • Мнения: 2 910
Марти много обича да се къпе,още от бебе.С миенето на главата също нямаме проблеми,тъй като тя ляга назад и аз тогава отмивам шампоана и по този начин не и влиза в очичките.Имаше един период,в който не искаше да се облегне в коритото и водата влизаше в очичките,тогава много ревеше и не даваше да мия косата,но бързо се научи и оттогава нямаме проблеми.

Последна редакция: чт, 15 дек 2005, 13:28 от reniuga

Общи условия

Активация на акаунт