Отговори
# 15
  • Мнения: 63
От един месец ми трепти клепача на едното око. Страшно е изнервящо и става все по-зле. Горе долу по това време започнах да взимам и вит. б12, но едва ли има връзка. Спрях го за няколко дни , но нямаше промяна. Мисля си дали магнезий би ми помогнал? Като начало ще търся нещо от тук, докато чакам. Някой имал ли е подобен проблем?
sandrella,има вероятност да е магнезиев дефицит, поръчай си магнезий от сайта, а докато пристигне хапвай си повече ядки....пък може и да спре дотогава


*****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

*****************************************************************************




Да се включа с мнение по въпроса, макар че има много по-компетентни от мен  Blush
Когато бях бременна получих контракции и ми изписаха магнерот. Естествено не ми хареса идеята да пия хап4ета и про4етох, че най-много магнезий се съдържа в черния шоколад и 2 блокчета на седмица са достатъчни да запълнят магнезиевия дефицит. Така че аз си хапвах по 2 блокчета на ден и контракциите ми спряха.

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
didka_80  Peace Peace да  Peace само за коса, разтапят се, защото са твърди  Hug особено, ако ги държиш в хладилник  Peace

ако ти се иска дълга коса - то наблегни и на грижите отвътре - по-горе denis_d е показала добри таблетки и шейк

също не подценявай грижите за скалпа - да е почистен, да не е пресушен, да е хидратиран ....

с маслата - може малко количество - на измита коса - пробвай и ще прецениш - за целта си бях взела масло от пшеничен  зародиш, но не се харесахме  newsm78

за косата може много да се пише (какви пампоани, маски и грижи след това), но да не размивам темата  Peace

# 17
  • Мнения: 5 647
Ще съм благодарна, ако някой ми каже дали от колаген и хиалуронова киселина се качват килограми.   bouquet

# 18
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433

впечатлиха ме   Hug особено, че спомагат усвояването на протеини и АК  newsm78

преди Б групата ми действаха на теглото   newsm78 нямам идея защо  newsm78 и малко ме е страх  newsm78

селенът ми действа също малко подуващо и съм внимателна  newsm78

# 19
# 20
  • Мнения: 63
За витамини си харесах тези http://www.iherb.com/FutureBiotics-The-30-Day-Beauty-Secret-30-Packets/3632?at=0. До колкото разбирам в едно пакетче се съдържат 3 таблетки.
Тези преоценти, които се дават според теглото,възрастта и режим на хранене ли се определят? Аз мисля да вземам половин доза 20 дни и да правя почивка от 10 дни.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 991
За витамини си харесах тези http://www.iherb.com/FutureBiotics-The-30-Day-Beauty-Secret-30-Packets/3632?at=0. До колкото разбирам в едно пакетче се съдържат 3 таблетки.
Тези преоценти, които се дават според теглото,възрастта и режим на хранене ли се определят? Аз мисля да вземам половин доза 20 дни и да правя почивка от 10 дни.
Хубави са. Може да си ги изпиеш в доза, както е посочено и за 30 дни.
Тези проценти да не те плашат - това са дневни препоръчителни дози /за постоянен прием/, за нормално функциониране на органите и с-те в човешкото тяло. Ако искаш да има видим ефект - трябват малко по-високи дози. Simple Smile
Все пак ще ги пиеш еднократно /или с по-големи почивки от 3-4 месеца напр./

Съдържат интересни неща Simple Smile


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919


# 22
  • София
  • Мнения: 1 326

didka_80 - миналото лято си взех чисто кокосово и кокосово с жожоба (студено пресовани, без химия в извличането, без добавени оцветители и аромати), ползвах ги  newsm78

според козметолозите ползването на масла преди шампоана се обезсмисля, защото не прилепват и после той отмива всичко  newsm78

пробвай  newsm78 , ако ти действат добре - ползвай ги - имай предвид, че свалят боята (всички масла, не тези конкретно)  Peace

не знам каква точно цел имаш  Hug косата определено няма нужда само от масла, особено, ако е и третирана  Peace

Ти за коса ли ги ползва?
Аз ще ги ползвам за маски. Четох, че е най-добре да се затоплят маслата. Все още не се боядисвам, но съм решила да си оставя дълга коса, а тя има нужда от повече грижи.
А мога ли да ползвам някои от маслата след измиване да сложа на влажка коса 5-6 капки и да разнеса?
Kокосовото масло аз си го слагам на краищата на косата, няма нужда да се затопля  за тази цел, защото се разтопява още на пръстите....за лице го плзвам по същия начин-директно


  *****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

# 23
  • София
  • Мнения: 35 991
Ще съм благодарна, ако някой ми каже дали от колаген и хиалуронова киселина се качват килограми.   bouquet

От колагена, казват Simple Smile се смъкват кг. / защо обаче от добавки-желатин   се качват - незная Simple Smile/
От НА не се качват кг.


  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 24
  • София
  • Мнения: 1 326
...преди Б групата ми действаха на теглото   newsm78 нямам идея защо  newsm78 и малко ме е страх  newsm78
...

 a.l.e.n.a , на мен витамин Б комплекс ми отваря много апетита....
Майка ми пие редовно желатин и не се е оплаквала от качване на килограми....
Сега се поразрових из нета и се оказа, че жалатинът дори се ползва за намаляване на теглото.

  *****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

# 25
  • Мнения: 800
Въпросите...

ina21 - изчакай с наттокиназата за да вървят всички ензими паралелно.

Началните дози да ги пие по един ден.

jaki_7 - най-добре пий по 3 капсули рибено масло дневно.

triffy - да, за препаратите разреждащи кръвта + протеолитичните ензими е точно така.

Препаратите от тази група са Плавикс, Хепарин, Кумадин и Варфарин. Аспиринът не влиза в тази група поради твърде слабия му "разреждащ" ефект.

StanislavaKoeva - включи в храната на кучето и 2-3 капсули рибено масло. Да го приема постоянно.

sandrella - вит. В12 трябва да се отразява благоприятно.

Пий магнезий не само заради клепача, а защото си в София и със сигурност си с дефицит.

giuli - за енергия за баща ти - Убихинол.


afwitch Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 animal037

# 26
  • Мнения: 1 167
Явно всичко си е индивидуално. Аз също не забелязах качване на кг. от желатина. В комплекса също не ми е оказвал влияние върху апетита.





                                            Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 27
  • Мнения: X
Да се запиша да ви следя, а по късно пак ще питам.

# 28
  • София
  • Мнения: 388
На мен пък от В-50 ми се появи доста силно гадене. Вземала съм само 2-3 дни по една таблетка от тези:

http://www.iherb.com/Source-Naturals-B-50-Complex-50-mg-100-Tablets/973?at=0

явно нещата са индивидуални или дозите са големички  newsm78.


Прахът :  http://www.iherb.com/Charlie-s-Soap-Inc-Laundry-Powder-2-64-lbs-1-2-kg/37108?at=0

след доста дълго умуване го поръчвам, пък ще видим как е.

Относно омекотител и ароматизатор съм си харесала това:

http://www.iherb.com/Method-Fabric-Softener-50-Loads-Fresh-Air-2 … 600-ml/36891?at=0

дали е достатъчно безобидно? Че ми се иска прането да е мекичко и добре ухаещо, а в къщи всички са със супер чувствителна кожа и сигурно поне от две години не съм ползвала такъв продукт.



Код за 5$ отстъпка при първа поръчка в http://www.iherb.comVET574

# 29
  • Мнения: 403
Ще съм благодарна, ако някой ми каже дали от колаген и хиалуронова киселина се качват килограми.   bouquet


Не се дебелее аз съм пила на доктор бест и мъжо също нямам впечатления да се дебелее. успокой се.

Общи условия

Активация на акаунт