Отговори
  • Мнения: 800
Това е 20-тата, юбилейна тема, посветена на пазаруването от познатия сайт.

Предишната, 19-та тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=596454.0

Всички са добре дошли в новата тема.


Накратко:


За да пазаруваме от iHerb ни трябва:

-валидна VISA карта с пари в нея (може и друга - Мастер кард, Американ Експрес)

-реален email адрес,

-регистрация в iHerb.


Регистрацията се прави така:

-попълваме email адреса си

-избираме си парола и я попълваме

-посочваме Billing- и Shiping адрес (добре е да съвпадат)

-попълваме данните от картата (номер, държател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба)).


Пазаруването става, като:

-влизаме в акаунта си

-пълним внимателно кошницата (не повече от 90 долара и 1814 г за да ползваме евтин транспорт)

-попълваме персонален код за 5 долара отстъпка (само при първа пъръчка за този акаунт и тази карта!)

-внимателно преглеждаме избраните покупки още веднъж

-избираме International Airmail (за 4 долара*) и натискаме Select & Checkout

-на следващата страница отново преглеждаме всичко внимателно

-натискаме Place Order

-разпечатваме си копие от поръчката (за пред митницата)

-чакаме десетина дни

-почваме да се притесняваме...


Освобождаване на стоката от митница става за 10 минути, като:

-попълним предварително данните си на гърба на поканата

-представим копие от поръчката

-заплатим 20 % ДДС върху левовата равностойност на поръчката + пощенска такса 3.50 лв (за поръчки със себестойност над 30 лв.)

-или заплатим само пощенска такса 1.50 лв (за поръчки със себестойност до 30 лв.)

-Пратката може да бъде доставена на адрес (срещу допълнително заплащане) след като изпратите копие от поръчката по факс на (02)931-41-25. За подробности - 02/831-70-31. Това не е телефон за справки (дали пратката е пристигнала!)

_________________________________________
*От началото на юни, в зависимост от теглото, транспортът струва 4 долара до 1410 г и 6 долара до 1814 г.


Приятно пазаруване!

# 1
  • Мнения: 1 167
Пинко благодаря за новата тема.
Успешна седмица на всички!





                                                    Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 2
  • Мнения: 138
И аз в новата тема.
Имам известие за първата ми поръчка от 26.07 и ще ходя до митницата. После ще споделям.

# 3
  • София
  • Мнения: 388
Здравейте!

Някой има ли отзиви от този прах за пране:

http://www.iherb.com/Charlie-s-Soap-Inc-Laundry-Powder-2-64-lbs-1-2-kg/37108?at=0

И може ли да ми препоръчате също ароматизатор за пране от сайта!


Код за 5$ отстъпка при първа поръчка в http://www.iherb.com: VET574

# 4
  • Мнения: 1 167
cveta3 точно за този прах имаше добри отзиви в предишната тема  Peace

giuli аз имам от този B-Right. Между другото В комплекса в еко грийн мулти е много добър.
На баща ти защо не му вземеш Кю10?  Thinking




                                               Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 5
  • София
  • Мнения: 770
Благодаря на всички, които ми отговориха.
Ninia, преди 1-2 месеца правих един курс с милгама, но сега ще поръчам и от сайта. Този B-Right ми изглежда добре.
Bobka, докато чакам си взех магнерот от аптеката, естествено 2-3 пъти по-скъпо.
denis_d, това за ботокса и аз го четох като краен вариант, току-виж съм позагладила и пачия крак, които взе да ми се появява. Simple Smile

# 6
  • Мнения: X
Здравейте!

Някой има ли отзиви от този прах за пране:

http://www.iherb.com/Charlie-s-Soap-Inc-Laundry-Powder-2-64-lbs-1-2-kg/37108?at=0

И може ли да ми препоръчате също ароматизатор за пране от сайта!


Ами аз го поръчвам вече за втори път, понеже първия път така и не пристигна, надявам се сега вече да дойде и да имам отзиви.  Mr. Green Препоръчаха ми го като много добър.


Код за $5 отстъпка при първа поръчка от www.iherb.com - SOV733

# 7
  • Мнения: 403
jet за остеопорозата си взех тези неща но ти си направи своя комбинация ако искаш и прочети повече за това което трябва да се пие. Д-р Мъри в сайта ихерб пише че трябва да се пие това •   MultiStart , •   Обогатяване Зелените , •   RxOmega-3 Фактори , OsteoSense Plus , включващо калций 1000-1500мг фосфор също •   Последните клинични изследвания показват, че калциевите добавки, без фосфор може действително намаляване на фосфора разположение на организма за здравето на костите по този начин допринася за остеопороза, вит Д . За тези, които със съществуващите остеопороза аз препоръчвам 5000 IU дневно.а да и това пия,магнезия 400мг, Бор 3-5мг., Ipriflavone 600мг., Biosil е високо биологично от от силициев диоксид, което показва клинични ефекти за подобряване на костната плътност и съдържанието на колаген на костта. Чрез увеличаване на съдържанието на колаген на костите с 22% в рамките на една година на употреба, BioSil увеличава броя на костната минерална места за свързване. Допълване, в доза от 6 мг на ден увеличава минералната плътност на костите с 2% в рамките на една година - безопасно и без страничен ефект.
Country Life, Gluten Free, Calcium-Magnesium Complex, 1000 mg-500 mg, 180 Tablets тези са доста големички но за мен не е проблем
Now Foods, Ipriflavone, 300 mg, 90 Capsules това също едно пих 45дена има го и в тукашни лекарства за остеопороза също го дават за по добро усвояване на калия
Now Foods, Multi-Food Complex for Women, 80 Tablets тези също са големички но пък имат доста неща вътре и 3мг бор също може да избереш други мултивитамини където да има 3мг бор но аз исках тези макар да излизат по скъпичко
Doctor's Best, Strontium Bone Maker, 340 mg, 60 Veggie Caps това го пих един м щото нямах пари да взема за трите но четох че хората го пият поне 8 месеца и после изследванията показват че костната плътност им се увеличила
Healthy Origins, Vitamin D3, 5,000 IU, 360 Softgels
Така че прецени си сама.
Код за отстъпка от 5 $  www.iherb.com : NOV689

# 8
  • Мнения: 403
giuli за баща си можеш да вземеш някакви силни мултивитамини и минерали за мъже избери си. Аз взех на свекървата тези но без желязо че е с таласемия минор и сега пръщи от енергия дори и изчезна и депресията въобще все едно е фрашкана с енергия аз имам 3 пъти по малко енергия от нея пък и бърбори мале направо не окото да ти трепти нервите да те хванат и главата да те заболи даже си пее в банята абе и дънки обу даже. Само щъка и по пътищата с бабите. Купонясва беспир. ето и витамините.
http://www.iherb.com/Twinlab-Daily-One-Caps-Without-Iron-180-Capsules/2366?at=0


Код за отстъпка от 5 $  www.iherb.com  : NOV689

# 9
  • Мнения: 113
bqroza, ами отговора е ясен - не пускат добавките защото собствените им са по скъпи  Mr. Green Въпреки, че като ги поръчах в менюто на страницата излезе предупреждение, че в Германия не се разрешава внос на капки за очи и хормони #Crazy А в поръчката такива нямаше #Cussing out Явно добричките митничари са прихванали от там #2gunfire

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 361
Запис...да не ви изпускам от поглед Simple Smile

# 11
  • Мнения: 454
Привет в новата тема! Аз си чакам поръчката от 29.07. и се надявам скоро да пристигне, като гледам, че от 26.07. вече са тук.
Някой може ли да ми препоръча крем за около очи. Проблемът ми е по-скоро, че имам торбички, отколкото бръчки. Освен това ме интересуват и някакви добри таблетки за коса и нокти.

Код за 5$ отстъпка при първа поръчка VIW950

# 12
  • София
  • Мнения: 1 326
Пристигнаха ми Кламатските водорасли на прах Цветът им е доста по-тъмен от тези на Нау  Rolling Eyes

  *****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за препоръчителния дневен прием на омега-3 в мг

**********************************************************************

# 13
  • София
  • Мнения: 35 946
Velesa    
За коса това :  аз съм фен на този шейк Simple Smile

  Код за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com:   YUL919

# 14
  • Мнения: 63

didka_80 - миналото лято си взех чисто кокосово и кокосово с жожоба (студено пресовани, без химия в извличането, без добавени оцветители и аромати), ползвах ги  newsm78

според козметолозите ползването на масла преди шампоана се обезсмисля, защото не прилепват и после той отмива всичко  newsm78

пробвай  newsm78 , ако ти действат добре - ползвай ги - имай предвид, че свалят боята (всички масла, не тези конкретно)  Peace

не знам каква точно цел имаш  Hug косата определено няма нужда само от масла, особено, ако е и третирана  Peace

Ти за коса ли ги ползва?
Аз ще ги ползвам за маски. Четох, че е най-добре да се затоплят маслата. Все още не се боядисвам, но съм решила да си оставя дълга коса, а тя има нужда от повече грижи.
А мога ли да ползвам някои от маслата след измиване да сложа на влажка коса 5-6 капки и да разнеса?

Общи условия

Активация на акаунт