Бременни Майнички има ли??? - тема 1

  • 66 461
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 376
За БХС ми взеха 40 лв в ГЕРМАНСКО-БЪЛГАРСКА МЕДИКОДИАГНОСТИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ ЗИНВЕСТ-К.
Докато търсех как се казваше и попаднах на мнения тук, във форума, че цените са най-ниски. Не мога да го гарантирам, не знам цените на другите лаборатории.

# 721
  • Мнения: 5 173
Manique, ти доволна ли си от Котева?

# 722
  • Мнения: 1 376
Да. Нямам никакви оплаквания от нея. Simple Smile

# 723
  • Мнения: 5 173
Мамка му Mr. Green.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Здравейте момичета  Simple Smile .Малко се поизгубих,но гледам да използвам хубавото време за разходки.Добре дошли на новите мами   bouquet и честито на родилите.
zornitsa85 честит ти син,носещ това прекрасно име.Да ти е жив и здрав и много щастливи мигове заедно.Аз се разхождам на различни места според това с кой излизам.Но най-често съм в тази зад МЦ Кичук Париж -до търговиите.Можем да запознаем нашите малки момченца  Simple Smile
 

# 725
  • Мнения: 201
Кати наистина много ще се радвам да се запознаем, защото аз ходя на разходки сама и ми е малко скучно Sad
Портокалче предполагам че си се записала при Амалиев син \Георги Амалиев\. Аз раждах при него във ВМИ, много съм доволна. Направила си добър избор.

# 726
  • Мнения: 2 802
И ние сме сами, но не сме за далечни разходки още  ooooh! Mr. Green
Малко по нататък ще дойдем да се видим в парка  Heart Eyes

Имаше и още една мама близо до Камела  Heart Eyes

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 786
zornitsa85, да точно при др. Амалиев син се записах. Само веднъж съм ходила про него за първия преглед и останах много доволна от отношението му и подробните обяснения. Вчера се чух с него за да си запазя час за следващия преглед през 12 г.с и ми каза, че и той може да ми направи  ехографския преглед за БХС изследването, което ме успокои.

Радвам се, че си останала доволна от него. А ти при него само ражда или той ти води и консултацията?

# 728
  • Мнения: 201
Фейт с нетърпение чакам да се видим пак, вече родили Simple Smile, ти ще свирнеш Whistling като сте готови за по-дълги разходки.
Портокалче при него си правих БХС и Първата фетална, след това ходих още един път два пъти на контролен преглед, защото бях решила че ще раждам при него и исках да знае какво да очаква. Той от скоро работи със ЗК и затова си водих ЖК при Мерджанов, от който също съм изключително доволна.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 454
zornitsa85 само кажи кога и къде и аз ще дойда,че аз хич не мога сама и ако нямам компания не ми се излиза.Ще ти изпратя телефона си на лични да се уговорим.
portokalche и аз раждах при него.Май всички са доволни,аз също.Но не мога да разбера защо ще го правиш този БХС.Като чуя за това изследване и ми настръхва косата.Само ми провали радостта от бременноста.

# 730
  • Мнения: 410
здравейте.бихте ли дали някакво мнение за д-р Патишанов.Наскоро разбрах,че вече не работи в Торакс,а е в Селена,което ме радва,но ме интересува като специалист.Засега ми следи бременноста,искам да знам мога ли да му се доверя докрай?Благодаря ви.

# 731
  • Мнения: 478
Здравейте момичета Simple Smile
Дойде време и аз да си търся компания за разходки, че мама си тръгва в неделя и ще си се разхождам сама по улиците Simple Smile Ние още сме мънички и си ходим само до паркчето до вкъщи, ако не се лъжа се казва "Белите брези"...Ако има някой на близо да свирка Simple Smile

# 732
  • Мнения: 280
Момичета на скоро раждали във ВМИ, имам въпрос към вас.
Това са изброените принадлежности за бебето,които изискват /копирах ги от темата за ВМИ/
термометър, памперси, - това са задължителните неща другите ги имат там.
Пелена, хавлия, дрехи, две шишета за вода и кърма, са по желание ако не носиш ти дават от там.
Шишетата който те дават се носят на централна стерилизация.


Ако си нося мои шишета как ги стерилизирам? Или може да се разчита на техните? Термометъра задължителен ли е? Ще съм благодарна да споделите какво носихте вие?

# 733
  • Мнения: X
знаеш ли как стерилизираха шишетатА? под чешмата  Mr. Green
аз си носих всичко, което си изброила без термометър  Peace

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 786
portokalche и аз раждах при него.Май всички са доволни,аз също.Но не мога да разбера защо ще го правиш този БХС.Като чуя за това изследване и ми настръхва косата.Само ми провали радостта от бременноста.

Ами и аз се бях отказала да го правя, но мъжа ми иска, а и други приятелки ме убедиха да го направя. В сряда съм при Амалиев за него, надявам се да са добри резултатите и да си спестя лошите мисли.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт