Хайде ЮЛЧЕ на море, време е да се пече твоето дупе!!!

  • 29 288
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 806
да, Ками, сестра ми води там Мариса пролетта и й беше харесало  Simple Smile

ето този басейн ми препоръчаха

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 20:10 от марисса

# 706
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Марти , Никола поне говори , Тедо не говори изобщо / не , че няма на кой да прилича , ма*ка му , така се надявах да не е като мен /.От два дена разправя , че госпожата не го пуснала на футбол , а аз на родителската среща се разбрах с учителките да го пробваме на футбол и народни танци и което му харесва да избере.Реших , че са забравили , днес говорих с учителката и се оказа , че футбол тази седмица са нямали , а е бил на танци веднъж.Никаква реакция за танците , питаме го какво правихте , той отговаря "госпожата не ме пусна на футбол" , абсолютно нищо не разказва за танците.Може би е очаквал като са ги взели , че ще ходят на футбол и се е разочаровал , ама нищичко не казва , детенцето му с детенце Twisted Evil.

Мерси за информацията за пликовете , ще търся.Много добра идея са за плетива и обемни дрехи.Бебешките със сигурност ще ги прибера в такива.
Иначе си имам вече гардероб , без дръжки и с една врата в малко по-друг нюанс.Чудя се дали да правя рекламация , или бялото така или иначе ще стане мръсно бяло и ще се уеднакви Mr. Green.
Днес съм ужасно досадна , нали  Embarassed?

# 707
  • Мнения: 384
А Никола неиска да ходи на нищо,толкова рита и на футбол неиска.На танци днес са ги водили само той и Влади от групата не са били.Питам го защо не отиде,а той ''неискам да ходя защото аз обичам да танцувам само хип-хоп а в тези танци в детската не танцуват хип-хоп.
Марти,аз ако съм сега на майката на това дете ще го накарам утре да върне този подарък и да каже на Никола  първо да пита майка си.Така правя защото няколко пъти ми се случва да й подаряват нещо на Надина и после да си го искат обратно.Така веднъж едно дете й подари пръстен,Надина го счупи и на следващия ден онова момиче си го иска обратно та стана драма,аз ходих да търся таков апръстенче точно с лилав камък и ала бала.И много пъти така докато веднъж Надина подари на едно дете подарък и надругия ден то й го върна,каза че майка й е казала да ме пит апърво и така.В началото ми стан амалко обидно че ми връща подарък,но после ми допадна логиката на майката.Да си подаряват рисунки и ръчно правени неща,за другото да питат.

# 708
  • Мнения: 1 806
ако се присети за подаръка, ще кажа, че веднъж като е подарил не може да си го иска. А иначе мисля да му кажа, ако реши да подарява някоя играчка на дете, да дойде и да ме пита първо и заедно ще преценим дали точно това нещо да му подарим или нещо друго да измислим (така ще мога да контролирам точно какво подарява, утре може да му купя компютър и той да реши да го подари)

# 709
  • София
  • Мнения: 3 414
ОООО Вина ги съм такава ни танци ни либидо,просто днес сте ме разбрали Laughing
Ради подорява рани буклучаци на Никол,за сега не се е сетил да си ги иска,ама мен подсетихте да им обесня,дали ще ме разберат???че те мойте само до 5 броят Joy/това дано го сванахте/ Wink

# 710
  • Мнения: 43
Добър вечер  Grinning
Аз пък тази седмица бях с двамата, че някаква авария имаха в градината и помолиха, който може да си ги гледа. Уф, дълга ми се стори  Tired
И на мен ми хареса кактуса на Ева  Simple Smile Мариян не може да рисува, а и почти не го правим това вкъщи  Embarassed Повечето време си играе с играчките, гледа ТВ или е на компа, откъдето всъщност знае азбуката/не може да я пише/. Има една игра Буквенка. И цифрите знае, може да брои до 30, като самото 30 днес беше двадесет и десет  Laughing На английски брои до 17, защото сме на 17- ия етаж и до там му е казвал баща му, докато пътуват в асансьора  Laughing На компа си пише сам youtube - pinko и си гледа  Grinning По този повод обърква ръкописното "и", казва, че е "ю".
Тази година мисля да го записвам на футбол. Все още много ме е яд, че няма кой да оправи басейна в детската, а и директорката не поема никаква инициатива. Иначе съм проучила, че на Мусагеница има басейн с треньор, ама на мъжа ми не му се занимава да го води  Twisted Evil По този повод пак съм яхнала метлата, че много малко се занимава с децата. Ако ги изведе някъде за половин-един час и то не за друго, а да поизчистя  Tired
Дани, много й се ядосах и аз на тази. То не гледат да помогнат, а да те наврат не знам къде... Twisted Evil
Марти, все се каня да ти кажа - много ти се възхищавам. Имаш страхотен подход и как успяваш да изкопчиш нещата  Hug
Малко дълго стана, ама да попитам има ли други деца дето реват за щяло и не щяло. Напоследък Мариян много бързо се разплаква ако му се скараме  ooooh!

# 711
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Иве , голяма скица си  Laughing , така ми се иска някой път да се напием дружно.

# 712
  • Мнения: 1 098
Мен пък много ме ядосват такива майки като тази пишеща на таблото. Как изобщо може да изпита желание да посегне на чуждо дете???? И какъв пример дава на детето си Rolling Eyes Не може ли да отиде и лично да поговори с родителите?!
Буквенка и цифренка знам, че са удачни за нашата възраст за запознаване с цифрите и буквите. Ние имаме Ръкописка, но е за по-големи дечица

# 713
  • София
  • Мнения: 254
Интересни теми сте обсъждали Simple Smile

И ние сме за първи път на плуване в неделя, ще видим как ще мине.

Дани, тази жена наистина заслужава оплакване...

Кая разпознава буквите на хората от семейството, пише някои само (Н със сигурност, още от миналата година, защото е на Никола, К не може обаче Laughing). Общо-взето откакто съм се върнала на работа почти на нищо не съм я научила и се чувствам зле по този въпрос..Виждам, че почти не учи нови неща или ги учи бавно, а преди попиваше едва ли не всеки ден нещо ново. Преди няколко дни каза, че другите деца в градината знаели много нови песни, а тя не знаела, та сега учим "Високи сини планини".

На едни съседи детето си пуска само игри и клипчета на компютъра, работи с мишката, аз бях изумена... Кая досега не е пипала компютъра - само й пускаме филмчета и тя ги гледа.

# 714
  • sf
  • Мнения: 10 205
ДУ
Ние заминаваме за Панчарево , щяхме да ходим за уикенда на една вила, ама в последния момент се провали.
Вчера имаше отговор на съобщението- майката пишеше,че за първи път чува за този проблем и беше оставила телефон за връзка, да се видят и изяснят нещата. Интересното е,че и учителките,и директорката знаели за бележката и нарочно я оставили да седи  Thinking

Мъж ми толкова ми лази по нервите тия дни, че нямам думи направо  Twisted Evil

# 715
  • Мнения: 1 098
Вики,нормално е това с мъжете-периоди Whistling
Дели го пратих с нашите някъде на язовир Искър. Ще спят на хотел, канени са там на рожден ден.

# 716
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДУ
Аз съм станала днес рано рано да работя,  Mr. Green хи хи ми така е хората почиват днес - пък аз работя. Ицко си рови тука по нета  - сваля си тестове за входните нива и си ги решава, честон да си кажа много се е амбицирало детето - иска да учи в математическа паралелка - но аз му казах че там си се иска яко учене и той сега явно иска да ми докаже, че може - донесе първите три шестици на входните нива по математика, сип математика и човек и природа. Днес щял по български, и останалите неща да си решава, английския му е особено любим.
Вероника си говори оттатък с баща си - леле тя е като Сашко на Кирова, стане ли и не млъква, дори като и направя забележка да мълчи, тя пак си говори но тихо си шепне Peace.
Добре че ме подсетихте за тези буквенка и цифренка и аз съм ги сваляла някога - Ицко много ги играеше. Сигурно и на Вероника ще са и интересни, но някак си ми се струва още рано да седи и пред компютъра, малка е още, и без това гледа прекалено много телевизия, може би тези картите ще са по удачни.
Вики във вашата градина наистина имат странни подходи на работа Rolling Eyes.
Моят мъж ме кара да ходим в ИКЕя, ей така да разглеждаме, но на мен нещо хич не ми се ходи, дали все още е голяма лудницата там? newsm78

# 717
  • Мнения: 1 098
Дани, аз бях там през седмицата и нямаше лудница. Но пък днес е почивен ден

# 718
  • София
  • Мнения: 254
откъде сваляте тези игри? за първи път ги чувам, стана ми интересно.

Предлагам сериозно да се организираме за вечерна среща през седмицата.

# 719
  • София
  • Мнения: 3 414
ДА ви кажа и моя е в период.Така че се въздържам от вечерна среща

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт