Хайде ЮЛЧЕ на море, време е да се пече твоето дупе!!!

  • 29 288
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 329
здравейте
Снощи накарах Ева да нарисува кактус- първо се чудеше как да го нарисува, дори се разплака че не можела.След това нарисува в средата на листа един голям кактус с много бодли, но не чертички,а все едно израстъчета по главното стебло.Оцвети го в зелено, каза че е див , че трябва да е на слънце и да се полива и че около него има други кактуси ,но много ,много малки.Мога дори да снимам рисунката й Laughing
Преди време Вики беше споменавала за едни активни карти,на които се пишело с маркер и после се трие.Днес й купих и са много яки, чакам с нетърпение да я взема и да решаваме задачките по тях.
Ева брои до 12, пише почти всички букви, но не ги знае звуково- разпознава ги като буквата на еди кой си, на еди какво си GrinningОбожава да оцветява и по рядко рисува, ако го прави иска да е с боички.Докато баба й беше вкъщи я научи на много неща,но сега на мен не ми остава време ,а и нерви  Embarassed, много бързо й омръзва всичко и превключва на коренно различна вълна, а мен това ме вбесява.
Записах Ева на плуване и сега съм леко притеснена дали се грижат добре ,наблюдават ги  newsm78Няма угодия.........

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 1 238
очаквам разсъждения  Crazy
Толкова ми е смешно, че разсъжденията са безпредметни. Обаче е вярно че учителите имат основно вина.  Peace
На родителската среща нашата госпожа каза, че зимата се е стигало до саморазправа между родителите, защото редовно си водели децата сополиви на градина.  Twisted Evil После се опита да вмъкне че сме имали алергични деца, и че едно закашляне рано сутрин не означавало че детето е болно...  Whistling Е да ама и аз кашлям алергично и знам какво е алергична кашлица, айде де  Mr. Green Тази зима мисля и аз да се включа в саморазправата, че миналата не успях.  Joy

# 692
  • Мнения: 384
Били ако са ти малко дрехите пликовете ще ти свършат работа,не са й много евтини варират от 5 до 7лв. най-големите.При мен два от най-големите немогат да ми съберат всички останали малки дрехи на децата,трябват ми още два за да могат да се вакумират добре,инъче ако препълниш изпускат.Да не говорим че тъкмо напълних единия и децата са му изгубили устройството с което се затваря плика и сега какво да правя незнам.

# 693
# 694
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет
Шуши да не стане голямо меле във вашата ДГ, внимавай Joy
Четох, четох и незная какво да кажа - просто думи нямам  Embarassed комуникацията липсва отвсякъде!
Яна за Надина не се притеснявай те ги изписват децата наистина още на 24 май, но ти си пускаш още сега или след Нова година да речем една молба до директорката но ДГ, че желаеж детето да посещава ДГ докато тръгне на училище, нямат право да откажат, те сега нарочно така Ви говорят - та да си имате уж в предвид, и да се спасявате, за да им останат възможно по малко деца за летния период.
Аз днес съм добре със здравето, при мен всичко е на нервна почва и база стрес. ХЛ подейства Peace. АБ- то изобщо не го купих Peace.
Минахме и на ТЕЛК с Вероника и се прибирам от там супер бясна, но какво да се парви, такава ни е държавата и пустата корупционна система Shocked.  
Тая докторка там се хвана за това защо детето ходи на логопед и почна да ме разпитва, като и обясних - тя ми вика че това дете не било за логопед, а за психиатър Sick и реши да ме праща при някакъв там още днес та в понеделник да съм и занесяла становището му и тя на базата на това да ни напишела допълнителен процент, щото заради повръщане нищо не можела да ни даде, но ако сме отишли при тоя психиатър, могжело и занапред да се пише нещо ......, щото тя астмата се израствала и следващия път можело да не ни дадат нужния процент.  Thinking Аз обаче и казах, първо че щом иска такова становище ще ми е нужно повечко време, и че ще я заведа където аз искам - примерно в Пумпелина, та тя тогава взе да ми обяснява за процентите за астмата, тук ми светна лампичката обаче, и само дето не я попитах - а колко ще ми струва да ми изкарате детето с психични отклонения Twisted Evil, но просто и отговорих, че това за нас е най добрия вариант да го израсте и да тръгне като нормално дете на градина, на училище, а не да виси в къщи пред телевизора и да затъпява и да не се развива, казах и че нашето изоставане не се дължи на психичен проблем, а по скоро на пълната изолация, та тя  млъкна тогава и каза че ще си ни остане това което са ни дали от белодробния, но на  мен не ми и трябва друго. Много се ядосах и още съм бясна,  #Cussing out.
Уф имаше и друго, но докато пиша и пак се афектирах.
А да Ками не се тревожи за плуването, даже е супер че си я записала.
А иначе Вероника знае да брои от 1 - до десет, букви незнае нито да пише нито да казва, всъщнос тне зная защото не съм пробвала. Днес и дадох задача да нарисува един кактус - каза че не знае и неможе. Обича да рисува и то с водни бои, но рисува само едни такива маски - топне четката в боята и после а изтрие на листа като петно  - това е по целия лист петна от цветове. Сега логопедката я учи да рисува и познава форми - кръг, триъгълник, квадрат, да ги оцветява. Сега и едала за домашно една много интересна игра за развитие на интелекта, ама нещо сама не и е забавно да си я реди, снощи голямо мрънкане беше - все иска с някой да работи. Crossing Arms Доста се е отпуснала през ваканцията, и понякога и в часовете отказва да работи, когато и е трудно нещо! Абе незная какво да кажа вече и аз почвам да мисял дали наистина нямаме проблеми - с обличането и събличането сме доникъде, уча я цяло лято, но истината е че и е доста трудно, днес горката половин час се мъчи да си съблече горната блуза, едва не се удари накрая от напъване и въртене в хладилника, трудно и е и без помощ нестава, незная как ще я пратя на градината като още не се е научила, голаме мрънкане ще е от страна на учителките Twisted Evil. Олях се сори, но нещо ми се е насъбрало много извинете ме Embarassed.
П.П. Ками страхотна е рисунката на Ева! Моля те пусни ми линк за тези карти дето пишеш по горе да ги видя какво представляват! Peace

# 695
  • Мнения: 329
Дани не се ядосвай  Hug
Ето тези взех на Ева:
http://www.helikon.bg/gifts/431/152479_100-igri-za-detca-na-pat- … emi-s-marker.html
Иначе има още видове, сега видях в нета:
http://cleverbook.net/?p=470
http://www.toytownbg.com/?toy=10.4.8437

# 696
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Тедо не може да си обува чорапите , а с панталоните е толкова бавен , че учителките хич не го и чакат , обличат го.
Няма за какво да се ядосваш , Дани , тая жена там е с изкривена психика , тя има нужда от психиатър.
Ева , не знаела какво е кактус , пък го нарисувала по-добре от мен  Laughing.

# 697
  • София
  • Мнения: 3 414
И като станат на 16 как бързо ще се обличат  Joy как ще ядът салата и ще пият ракия  ooooh! ooooh! ще ядът и плодове от някоя намазана със сметана.........

# 698
  • USA
  • Мнения: 559
Иве,  hahaha.

Дани, направо я отпиши тази. Как може да ти праща детето на психиатър! Тя знае ли какво е психиатър??!! Просто нямам думи. Не се ядосвай, няма смисъл. Ако можеш пусни някакво оплакване, за да се успокоиш. Важното е, че си си тръгнала от там с това, което искаш. Опитай се да не се ядосваш и да не си тровиш нервите. (то и аз се ядосах като те прочетох  Twisted Evil).

Донси, на тази майка бих и написала "Благодаря, че ми оставихте писмено доказателство, че заплашвате детето ми, в случай, че се наложи да го използвам". После бих говорила с директорката. Директорката не бива да допуска такива заплахи и саморазправи. Би трябвало да говори с тази майка и да и обясни някои правила, както и с учителката да наблюдава детето, което удря. Явно някои хора са го обърнали на самоуправство в най-ранна детска възраст.

# 699
  • Мнения: 1 806
нейно величество Ева  Laughing страхотен кактус, аз не мога да нарисувам такъв  Peace за плуването и мен затова съм планирала да плуват с баща си в Холидей инн

Дани,много й се издразних на тази  Naughty

Били, сигурно се мачкат, зимните са ми в чували, но не съм ги извадила още. Ужасно удобно е обаче, можеш да си ги преместиш където си  искаш за  секунди. Аз моите от карфур съм ги взимала, има ги в метро, бриколаж, от ларедут поръчват някои...майка ми нейните от магазин за 1 лв си ги взе и излязоха много сполучливи

чакайте да ви разкажа придължението на нашата драма. Никола отишъл онзи ден пре двете момченца и им казал "аз искам да сте ми приятели и няма да ви удрям вече"(аз го подучих). Едното казало добре и после като отидох да го взема си играеха заедно. Другото обаче казало "не искам да сме приятели". Това детенце му беше приятел миналата година. На рождения ден му подари собственоръчно направена картичка, на която пишеше "Благодаря ти, че си ми толкова добър приятел". Аз лично много го харесвам, но онзи ден като отидох да взема Никола ми направи впечатление, че всички деца си играеха по групички, а той стоеше сам до оградата, явно си е изживявал нещо детето...та в тази връзка: Никола има един джиесем апарат без карта и днес го подарил на това детенце. Първата ми реакция на мен беше, че това е супер, приятелски жест, освен това напоследък имаше няколко стиснати прояви, та това ме зарадва и заради това. На второ четене обаче се замислих дали е нормално това. Дали ако сега това детенце му е приятел, няма да си направи грешни изводи за отношенията, едва ли не че може да си "купува" добро отношение

Иве, много си духовита днес  Joy

# 700
  • Мнения: 384
Ивето я е ударил хормона от танците,доказано е че повдигат либидото или просто е в овулация.  hahaha Жалко че днес нямаме среща щеше да си ми супер компания за по питие Иве.  Hug

# 701
  • USA
  • Мнения: 559
Марти, това с "приятел съм ти, не съм ти приятел" са периоди. Не бих ги възприемала насериозно. Според мен не е нормално да подарява гсм на приятелчето си на тази възраст. Аз ако съм майката на другото дете, ще го върна. Колички, играчки и т.н -да, но такива скъпи подаръци според мен не са уместни. За децата няма значение, но според мен трябва да се обясни, че не всичко може да се подарява и че приятелството не се купува с подаръци.

# 702
  • Мнения: 1 806
той не е скъп, истински е, даже май работи, но едва ли е по-скъп от една количка. Иначе аз не ги приемам на сериозно тези неща, но май той ги приема и го гложди, че това дете не иска да му е приятел, така мисля. Май ще говорим на сериозни теми тази вечер  Simple Smile

# 703
  • София,
  • Мнения: 4 267
Благодаря Ви момичета Hug
Според мен децата не са такива материалисти, и съм сигурна че изобщо не отдават такова значение на този телефон, както ние го приемаме - според мен Никола просто е подарил една своя играчка на приятеля си - нищо повече Peace. Така, че Марти не се притеснявай и не му мисли толкова, друг е въпроса обаче как наистина ще приемат този подарък родителите на другото детенце -важно е да се разбере, че това не е ценна вещ, а е играчка.  Hug
А Ивето винаги си е така духовита и винаги става за компания Naughty, хубаво е наистина д се съберем съвсем скоро. Peace
Ками благодаря за линковете, задължително ще потърся особено тези с буквите и цифрите, много ми допаднаха, ще ги покажа и на логопедката.  Peace

# 704
  • Мнения: 329
разбрах откъде ева е разбрала какво е кактус- днес се разкри, от някакво детско по ТВ-то, оттам всъщност знае че се поливат кактусите и трябва да са на слънце за ад растат голями.Аз цветя не гледам и не съм й показвала нищо.
Марти Холидей Ин в Бизнес парка в Младост ли имаш впредвид?
Аз ще се доверя на "баткото "учител , няма да мисля негативно  Mr. GreenИначе съм царица на драмите и лошите неща, които може да се случат  ooooh!
Тези карти били страхотни  Laughing, голямо рисуване пада.

Общи условия

Активация на акаунт